UKRjizn.com
Image default
Нерухомість

У який період року краще клеїти склошпалери

Оскільки найспекотніші дні минули, настає ідеальна пора для поклейки склошпалер. Варто зазначити, що чіткої прихильності до пори року у робіт з важкими полотнами немає, проте фахівці рекомендують дотримуватись ряду простих правил.

Оптимальні умови для поклейки склошпалер

Справді, шпалери зі скловолокна можна клеїти цілий рік, але з дотриманням низки умов:

  1. Дуже важливо створити в кімнаті температурний режим від 10°С до 25°С.
  2. Всі кватирки та двері необхідно закрити, щоб уникнути появи протягів.
  3. Роботи проводяться за кімнатної температури без додаткових обігрівачів.
  4. Не можна допускати підвищення вологості (по можливості не ходити в душ і не включати прилади, що виділяють велику кількість пари). Оптимальний рівень вологи – не більше 60%.

Крім того, потрібно використовувати спеціальний клей для ремонтних робіт, що дозволяє працювати з важкими шпалерами.

склошпалери

Недотримання цих умов призведе до обпадання полотен та додаткових витрат на повторний ремонт. Враховуючи, що склошпалери — не найбюджетніший матеріал, витрати будуть досить суттєвими.

Звідси висновок: клеєння краще займатися в період, коли в кімнаті забезпечена комфортна для роботи температура без застосування засобів обігріву. Отже, найоптимальнішим часом є кінець літа і рання осінь чи весна.

Інші важливі нюанси

На кінцевий результат впливає багато факторів. Наприклад, якість використовуваних матеріалів. Клейові склади повинні забезпечувати надійне зчеплення, оскільки важкі полотна створюють серйозне вертикальне навантаження. До таких належить клей Semin, з асортиментом якого можна ознайомитися на сайті інтернет магазину Alkiv. Наноситься ця речовина на стіну.

У деяких випадках ситуація вимагає розпочати роботи, а у приміщенні надто холодно. Тоді необхідно нагріти кімнату, причому процес обігріву розпочати за 2 дні до поклейки. Крім того, дуже важливо, щоб сприятлива температура підтримувалася і після нанесення склошпалер на стіну протягом 10 днів.

Взимку допускається працювати, але за умови, що вдасться зберегти значення кімнатної температури у зазначених вище межах. Коли на вулиці міцний мороз, опалення працює на повну міць, що є несприятливим для шпалер. У середині літа теж займатися поклейкою не забороняється за умови відсутності спеки та дощів.

Таким чином, чітких часових рамок для поклейки склошпалер немає. Головне – це дотримуватися потрібного діапазону температури в приміщенні, щоб досягти максимально можливої ​​міцності зчеплення з поверхнею.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.