UKRjizn.com
Image default
Новини

Участь у конкурсі “Нова зірка 2020”

У телевізійній медіасфері регулярно з’являються нові музичні шоу і конкурси, в яких свої таланти можуть продемонструвати рядові глядачі. Одним з таких шоу став конкурс “Нова зірка”. Чим відрізняється проект від інших йому подібних, хто має право на участь і як подати заявку? Всі подробиці конкурсного сезону 2020 року шукайте в цьому матеріалі.

Концепція проекту

“Нова зірка” – російський конкурс вокального напрямку, в якому мають право брати участь як професійні виконавці, так і вокалісти-любителі. Особливість проекту полягає в тому, що в ньому представлені всі 85 російських регіонів. Кожен регіон презентує один учасник-юніт – це може бути як окремий вокаліст, так і музичний колектив, кількість учасників якого не перевищує 5 осіб.

Участь у конкурсі

Захищати честь певного регіону/краю/республіки має право лише той юніт, який так чи інакше з ним пов’язані з фактом народження, прописки або важливим віхам своєї біографії. До учасників пред’являються такі вимоги:

 • вік не молодше 16 і не старше 45 років;
 • наявність громадянства Російської Федерації;
 • сильні вокальні дані;
 • артистичність і вміння подати себе.

Перевагу отримують конкурсанти з цікавим тембром голосу, ефектним чином, драматургією і стилістикою виконання. Учасник повинен запам’ятатися журі та глядачам, а його виступ має відобразити самобутність, особливості культури і традицій регіону, який він представляє.

Виступ кожного юніта передує відеопідведення-презентаційний 40-секундний ролик. Відеоролик кожного з 85 учасників виконується в єдиній стилістиці, але відображає стиль і характер конкретного вокаліста або групи.

Етапи конкурсу та дати проведення

Вокальний конкурс “Нова зірка 2020” проводиться в три етапи, в завершенні яких глядачів і учасників чекає масштабний гала-концерт. Вердикт юнітам виносить журі, що складається з 5 авторитетних особистостей-зірок музичного Олімпу. Організатором конкурсу є телеканал “Зірка”, який і проводить трансляції вокального шоу.

Схема проведення відбору:

 • Етап № 1-попередній позаефірний кастинг. У прямому ефірі відбір не демонструється, але результати висвітлюються у вигляді новинних сюжетів на офіційному сайті каналі “Зірка” і в соцмережах. Очний кастинг проводиться в Москві, а учасники, яким не вдалося приїхати в столицю, можуть пройти відбір в онлайн-режимі. На цьому етапі відбираються 85 юнітів з усіх російських регіонів.
 • Етап № 2-ефірні конкурсні прослуховування за участю членів журі. Цей етап складається з восьми телевізійних концертів, в рамках яких повинні виступити всі 85 юнітів. За підсумками концертних виступів відбираються 24 кращих виконавця, які стають півфіналістами. На ефірних прослуховуваннях конкурсанти співають відомі хіти і кавери. Можливість виконання твору власного твору розглядається в індивідуальному порядку.
 • Етап № 3 – два півфінали у вигляді видовищних телешоу, де вокалісти виконують пісні, спеціально написані для конкурсу “Нова зірка”. У кожному півфіналі визначається шістка кращих вокалістів-разом у фінал виходять 12 найсильніших учасників.
 • Етап № 4 – фінал і гала-концерт. За результатами фінального виступу визначаються два переможці. Одного обирають члени журі, другого – глядачі шляхом інтерактивного голосування.

Обидва переможці конкурсу отримують фінансовий супровід для подальшого просування в музичному середовищі на професійному рівні.

Дати проведення кастингів і конкурсу телеканал “Зірка” оголошує заздалегідь. Оффлайн-кастинг на “нову зірку 2020” стартував ще 1 березня 2019 року і був завершений 25 квітня. Результати очного кастингу представники телеканалу обіцяють оприлюднити додатково. Зі списком 85-ти юнітів глядачі можуть ознайомитися на офіційному сайті конкурсу і в групах соцмереж. На даний момент точні дати прямих ефірів невідомі.

Етапи конкурсу

Як стати учасником шоу?

Щоб спробувати свої сили у вокальному змаганні, учасник повинен подати заявку на участь у конкурсі:

 • На офіційному сайті “Зірка” скачати і заповнити спеціально розроблену анкету.
 • Підготувати свіжу відеозапис зі своїм виступом – це можуть бути професійні або аматорські кліпи, і навіть записи на мобільний телефон. Дозволяється докласти посилання на канал YouTube, де розміщено відео.
 • Підготувати відеопривітання-невеликий ролик з розповіддю про себе / колективі і презентованому регіоні.
 • Записати своє вокальне виконання у форматі mp3 – воно повинно відрізнятися від відеоролика.
 • Підготувати кілька фотографій вокаліста. Це повинні бути якісні фото, виконані в повний зріст, а також портретні зображення. Якщо в проекті бере участь група, додаються фотографії кожного учасника.

Додати зазначені файли до електронного листа та надіслати на електронну скриньку [email protected] В листі вказати регіон, який планується презентувати.

Кожна заявка розглядається протягом 10 днів, після чого потенційний конкурсант отримує відповідь про прийняття або відхилення заявки. Якщо заявка буде заповнена неправильно, учасник отримає право змінити її і знову відправити листом.

Анкета учасника досить велика. У ній конкурсант вказує паспортні дані, відомості про сім’ю та наявність дітей, місце проживання та контакти. Необхідно вказати регіон для презентації та обґрунтувати, чому на проекті буде представлений саме він. Також майбутній юніт складає список іноземних і російськомовних пісень, які він найчастіше виконує чи хотів би виконати на конкурсі. Цим списком журі керуватиметься при виборі репертуару для онлайн-концертів. Необхідно вказати, якими музичними інструментами володіє вокаліст, чим захоплюється і на що орієнтується в своїй творчості.

Всім бажаючим прийняти участь у конкурсі “Нова зірка 2020” організатори радять стежити за новинами і змінами в правилах для потенційних конкурсантів. Проект представлений практично у всіх популярних соцмережах: “ВКонтакте”, “Однокласники”, “Instagram”, YouTube і “Фейсбук”.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.