UKRjizn.com
Image default
Економіка

Україна отримала від США нову фінансову допомогу на 1,5 млрд. доларів

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у суботу подякував Сполученим Штатам за підтримку після того, як Україна отримала від США через Світовий банк ще 1,5 мільярда доларів у вигляді міжнародної фінансової допомоги.

«Державний бюджет отримав грант у розмірі $1,5 млрд. Це останній транш із трастового фонду, заснованого США у @WorldBank (Всесвітньому банку)», – написав Шмигаль у Твіттері. Він додав, що кошти підуть на відшкодування видатків українського держбюджету на пенсійні виплати та реалізацію програм соціальної допомоги.

Цього тижня глава Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва повідомила про результати переговорів із президентом України Володимиром Зеленським щодо вивчення способів розширення підтримки України з боку МВФ та переходу до реалізації повноцінної програми фінансування.

Георгієва заявила, що МВФ працює над тим, щоб забезпечити схвалення радою директорів пропозиції, спрямованої на збільшення обсягів екстреної допомоги Україні та іншим країнам, які зіткнулися з проблемами платіжного балансу через війну Росії проти України.

За словами Кристаліни Георгієвої, завдяки використанню Інструменту швидкого фінансування МВФ видасть Києву транш у розмірі 1,4 млрд. доларів. Приблизно стільки ж Україна отримала від фонду у березні невдовзі після російського вторгнення, уточнила Георгієва.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.