UKRjizn.com
Image default
Економіка

Уолл-стріт повідомляє про третій квартальний збиток поспіль на тлі побоювань рецесії.

У п’ятницю індекс S&P 500 (Standard and Poor’s 500) показав найбільше різке вересневе зниження за два десятиліття, завершуючи бурхливий квартал, що обурюється історично високою інфляцією, зростанням відсоткових ставок та побоюваннями рецесії.

Усі три основні індекси Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE) різко впали, придушивши короткочасне зростання на початку сесії.

Біржові індекси S&P та Dow Jones зафіксували своє третє поспіль тижневе падіння. За перші дев’ять місяців 2022 року Уолл-стріт пережила три квартальні падіння поспіль, що стало найдовшою смугою невдач для індексів S&P і Nasdaq з 2008 року і найтривалішим квартальним спадом для індексу Dow Jones за сім років.

«Це ще один огидний день, що завершує огидний квартал, що веде до того, що виглядатиме огидним роком», – заявив Райан Детрік, головний стратег з ринків з Carson Group, штат Небраска.

“Інвестори озирнуться назад і зрозуміють, що це був рік, коли Федеральна резервна система (ФРС) розгорнулася на всі 180 градусів у своїх поглядах на інфляцію і раптом стала неймовірно “яструбиною””.

Федеральна резервна система США, яка виконує функцію центробанку, потрясла ринки, беручи участь у найжорстокішому за останні десятиліття підвищенні облікових ставок, щоб приборкати високу інфляцію, через яку багато учасників ринку з тривогою стежать за ключовими економічними даними в очікуванні ознак рецесії, що насувається.

«Усвідомлення того, що ФРС робить все можливе для боротьби з інфляцією, що досягла 40-річного максимуму, змушує інвесторів турбуватися про те, що ці люди доведуть економіку до краю та рецесії», – додав Детрік.

Показники Дефлятора власних споживчих витрат (PCE) міністерства торгівлі США не розвіяли побоювань: хоча споживачі продовжують витрачати кошти, зростання цін прискорилося. Мабуть, «яструбина» грошово-кредитна політика продовжуватиметься довше, ніж сподівалися інвестори.

У п’ятницю індекс Dow Jones Industrial Average впав на 500,1 пунктів, або 1,71%, до 28 725,51; індекс S&P500 втратив 54,85 ​​пунктів, або 1,51%, до 3585,62 пунктів; а індекс Nasdaq Composite впав на 161,89 пунктів, або 1,51%, до 10 575,62 пунктів.

Серед одинадцяти основних секторів індексу S&P500, нерухомість була єдиним сектором економіки, що виграв.

Apple Inc, Microsoft Corp, Amazon.com та Nike «важили» найбільше.

Звіти про прибутки та збитки корпорацій за квартал, що закінчується у п’ятницю, почнуть надходити за кілька тижнів, і мають тенденцію до зниження, як очікують аналітики ринку. Вони тепер прогнозують річне зростання прибутку за акціями S&P500 лише на 4,5%, порівняно з їхньою оцінкою в 11,1% на початку кварталу.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.