UKRjizn.com
Image default
Релігійні свята

Ураза Байрам і Курбан Байрам в 2022 році

У кожній священній вірі існує достатня кількість урочистих і пам’ятних дат, які особливо шануються віруючими людьми. Серед величезного розмаїття святкових дат, існують події, які мають чільне і переважаюче значення. Наприклад, в ісламській вірі до такої події відноситься Курбан Байрам. Якого числа починається Кубран Байрам в 2022 році?

Ураза Байрам і Курбан Байрам в 2022 році

Значуща і важлива подія для мусульман має і другу назву, яка визначена, як Курбан-АІТ. Але як би не називалася урочиста дата, вона має воно лише чільне значення-це вихваляння сили і могутності Всевишнього. Що за свято Куйрам Байрам? Як вже зазначалося вище, головна основа урочистої дати – це вихваляння і шанування Всевишнього. Почесть і повага Святішому віддається віруючими людьми у вигляді жертвопринесення. Початок торжества визначено 30 липня, а закінчення важливої для мусульман події визначено 3 серпня.

Ураза Байрам і Курбан Байрам

Коли Курбан Байрам в 2022 році Росії? Мусульманський календар визначає свої дати святкування важливих і значущих дат, а ось в Росії святкування Курбан Байрам призначено на 3 серпня. Також, як і в Єрусалимі, а Росії свято відоме своїми традиціями і звичаями. А закінчується торжество тим, що мусульмани-справжні шанувальники віри, оговтуються в Мекку в священний храм. У календарі така подія теж має свою назву, а саме – Хаджу.

Історія

Коли відзначається дата свята Курбан Байрам в 2022 році, то багато віруючих лише виконують основні традиції торжества. І мало хто з віруючих дійсно знає походження цієї важливої дати.

Історія Курбан Байрам йде в найдавніші часи. У Корані відображені всі моменти, що стосуються цієї дати. Початок торжества визначено тим, що в баченні до пророка Ібрагіма з’явився світлий ангел, який повідав йому справжню волю самого Аллаха. Всевишній бажав, щоб пророк шляхом жертвопринесення передав на небеса свого сина. Ібрагім не міг не послухатися волі Всевишнього, так як був відданий Йому і тілом, і духом. У обраний день він з’явився на гору (на якій в недавні часи була побудована Мекка) і приніс свою дитину в якості жертви Аллаху. Але Аллах зовсім не хотів Земної смерті синові пророка, Він всього лише бажав перевірити, наскільки відданий пророк його волі. Тому в найостанніші миті перед жертвоприношенням дитини, малюк був заміні на живого барана. На знак поваги і подяки, Аллах підніс пророку подарунок – він дарував незабаром йому другого сина, ім’я якому було дано – Ісаак.

Курбан Байрам

Свято в справжні дні

Історія торжества шанується з давніх часів, тільки справжні цінителі віри знають досконально все, що пов’язано зі святковою датою. Звичайно, традиції та обряди дещо видозмінилися з плином часу, але основа свята залишається колишньою.

У 2022 році зазначена святкова подія випадає на 2 число в травні. Свято триватиме рівно три дні, але до початку торжества мусульмани повинні обов’язково віддатися правилам 10-ти денного посту.

Початок свята починається в той момент, коли на небосхилі з’являються перші промінчики сонця. Відповідно, мусульмани в ніч перед торжеством не лягають спати, а ретельно готуються до пришестя великої дати. Після того, як сонце сповістило всіх про своє пробудження, мусульмани надягають чистий одяг, миються, а потім відправляються в священний храм. У мечеті в цей день читаються проповіді, віруючим бажано відвідати проповідь і прослухати всі слова мулли. Після того, як священний обряд в мечеті закінчений, мусульманам рекомендується оговтуватися на кладовища, щоб згадати і пом’янути померлих родичів або ж знайомих.

Ураза Байрам

Якого числа починається Курбан Байрам в 2022році?

Завершення святкової дати відбувається вже ввечері. У ці хвилини прийнято приносити в жертву будь-яку домашню тварину. Деякі мусульмани вибирають в якості жертви барана або козу, але багато віруючих приносять в дар небесам і верблюда. Але в будь-якому випадку, тварина повинна обов’язково бути здорове, міцне і молоде за своїм віком. Єдине обмеження, яке діє з давніх старих часів і донині, стосується того, що в якості жертви не підходить тварина, яка тільки що попалося мусульманину на очі. Головна основа жертвопринесення-це данина почесті і поваги Всевишньому. Приносити в жертву тварин можна і на честь того, щоб померлі на Небесах теж відсвяткували важливу дату.

У вірі мусульман урочисті дати Ураза Байрам і Курбан Байрам в 2022 році є практично найважливішими і значущими подіями в ісламській вірі. Курбан Байрам завжди відзначається після 70-ми повних днів після зустрічі Ураза Байрам. Те й інше святкова подія вносять величезний внесок в життя і душу кожного мусульманина.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.