UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Ваш силует груша? Ця хвороба вас не торкнеться

Вчені з Американського товариства генетики людини задалися питанням, чи впливає форма жіночого тіла на її здоров’я. Вийшло так! Подивіться, якої хвороби можна уникнути, якщо ваша фігура груша!

Під час цьогорічної зустрічі Американське товариство генетики людини Вчені довели, що форма жіночої фігури може мати величезний вплив на захворювання, яким ми піддаємося. Виявилося, що жінки, тіло яких нагадує апетитну грушу, мають більше шансів уникнути діабету 2 типу.

За цей благотворний вплив форми тіла на стійкість до хвороби відповідає ген, успадкований від матері KLF14. Він відповідає за активацію інших генів, завданням яких є накопичення жирових клітин. У силуеті груші жир, що накопичується на стегнах, діє як захисний, зменшуючий щит ризик захворіти.

Дослідження, що підтверджують важливість форми людського тіла для стійкості до цього виду захворювання, проводилися на великій групі людей, але лише після скорочення їх числа до людей, які демонструють однакові генетичні особливості, включаючи схожу форму тіла, ризик захворювання помітно знизився.

Ці попередні дослідження підтвердили думки лікаря Керрін Малийякий разом зі своєю командою довів, наскільки важливий кожен елемент нашого генотипу у розвитку хвороб.

Він наголошує на тому кожен до пацієнта слід підходити індивідуально. Якщо виділити інші особливості гена діабету, то можна буде створити відповідний препарат для його протидії.

На даний момент основною сферою інтересів вчених є ген KLF14 він впливає на інші гени, які можуть викликати діабет, і чому ця теорія справедлива лише для жінок.

Дивіться також:

Ваш силует груша?  Ця хвороба вас не торкнетьсяAdMedia

Ваш силует груша?  Ця хвороба вас не торкнетьсяБики

Ваш силует груша?  Ця хвороба вас не торкнетьсяAdMedia

Ваш силует груша?  Ця хвороба вас не торкнетьсяМіхал Пєстюк / newspix.pl

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.