UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Пророцтво для України від Олександра Шепса про війну на 2023 рік

36 років тому в сім’ї працівника цвинтаря народилася дитина, яка мала дарма. Мама одразу зрозуміла, що її син має надздібності. Навіть колір шкіри малюка виглядав дещо інакше, ніж у інших новонароджених. Здібності виявилися ще в дитинстві, коли Олександр став бачити пророчі сни. Тривалий час він боявся свого таланту. Але після виходу програми “Битва екстрасенсів” Шепс вирішив випробувати свої сили.

Саме завдяки його вмінню бачити події світового масштабу все більше людей шукає передбачення Олександра Шепса на 2023 рік для України. Він передбачав, хто переможе під час виборів у Америці. Ще беручи участь у зйомках програми «Битва екстрасенсів», він попереджав, що на Росію чекають великі проблеми в економіці. У народу з кожним днем ​​з’являтиметься все більше сумнівів щодо правильності вибору президента. Але проблеми не будуть вічними. Через деякий час складності виникнуть у житті західних країн. Поступово відносини між Заходом та РФ почнуть налагоджуватися.

Відносини між Росією та Україною

Війна за його словами скоро вщухне і відносини між Росією та Україною поступово стануть кращими. Але Зеленський дуже складно йтиме на компроміси. У зв’язку з цим в Україні 2023 року відбудеться зміна влади.

Під час проведення воєнних дій на території України виникнуть великі проблеми з фінансами. Незабаром держава не зможе фінансувати медицину, освіту, виплачувати пенсії, стипендії, соціальні виплати. Упродовж багатьох років економіка України буде дуже тісно переплетена з Росією. Продовження війни негативно позначиться економіці, можливості збуту продовольчих товарів. У 2023 році можлива велика кількість складних фінансових ситуацій. Саме цей рік стане трампліном для майбутніх перемог. 2024 року ситуація кардинально зміниться. Настане час процвітання.

Скільки триватиме війна?

Пророцтво для України від Олександра Шепса про війну. Він передбачав раніше, що світові політики не зможуть більше стримувати насильство. Росія захоче повністю завоювати весь світ. Заради такої мети вона готова піти навіть на зраду. Екстрасенс припускає, що вперше у світі буде використано новий вид зброї. Багато хто вірить, що це передбачення справдиться. Нібито у «Битвах екстрасенсів» учасники телепроекту попередньо попереджали про початок війни у ​​Сирії. Також неодноразово йшлося про розробку та застосування нової зброї.

Олександр Шепс вважає, що війна в країні закінчиться не раніше ніж через 5 років. Вже до 2025 року до Росії відійдуть такі області, як Дніпро, Харків, Одеса, Донецьк, Луганськ, Запоріжжя.

На запитання до Олександра Шепса, що на нас чекає у 2023 році, він відповів, що на Росію чекає дуже складна економічна ситуація.. Також будуть дуже напружені відносини з іншими країнами. Але невдовзі весь світ зрозуміє, що без РФ прожити неможливо і почнуть перемир’я. Ситуація з газом стане критичною для багатьох країн.

Всю інформацію екстрасенс отримує при контакті з померлими душами. Такими знаннями наділені його мама та молодший брат, який також брав участь у «Битві екстрасенсів».

Пророцтва Шепса про те, що чекає на Україну, не надто втішні. Він вважає, що весь світ чекає на серйозні випробування. Також складні часи відбуватимуться й у Росії. Але в майбутньому її чекатиме успіх. До кінця року на неї очікує послаблення міжнародних санкцій. У політиці можлива зміна влади та бунти серед народу. У відставку може піти парламент та президент. Скільки триватиме війна у Росії, залежить від цього, коли відбудеться зміна влади.

Що передбачає молодший брат Олександра?

Але прогнозувати майбутнє може не лише Олександр, а й його молодший брат Олег. Він також спілкується із душами померлих. Більшість його прогнозів виглядають шокуючими. Це з тим, що він є посередником між живими і мертвими.

Олег стверджує, що світове чищення відбувається серед людей. Люди самі винні у такому стані справ. Вони все частіше роблять жахливі вчинки по відношенню до інших або самої планети. З кожним роком дедалі менше людей займаються своїм здоров’ям чи стежать за станом своїх рідних. Шкідливі звички, обжерливість, відсутність занять спортом послаблюють імунітет людини і стають причиною виникнення хронічних хвороб. Як показала практика, Коронавірус не змогли подолати саме ті, що мали велику кількість хронічних захворювань. 2023 року з’явиться нова епідемія. Вона буде інтенсивніша, ніж у попередньому.

Позитивним наступного року буде гарний урожай, завдяки якому ціни максимально утримуватимуться на рівні 2022 року.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.