UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Важливі передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2021 рік

Передбачення магів і чаклунів завжди цікавили громадськість. Велика частина сказаного збувалася зі стовідсотковою ймовірністю. Люди з надздібностями задовго до подій бачили майбутнє, віщали удачі і падіння. Важливі передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2021 рік, зроблені Вангою, Матроною, Нострадамусом і діючими астрологами не викликають сумнівів у правдивості, оскільки збуваються вже сьогодні.

предсказания

Віщуни – хто вони такі?

Історії відомо багато особистостей, які проявили особливий дар. Велика частина з них була винагороджена здібностями згори. Іншими словами – вони народилися такими і вже з дитинства розуміли, що не такі як усі. Незважаючи на сліпоту Ванги і Матрони віщунки бачили людину і його майбутнє наскрізь. Недуга ніяким чином не позначився на характері і ставленні до людей. До самої смерті надженщини допомагали багатим і бідним, сильним і слабким. Аналогічна долі була У інших віщунів.

Сучасні віщуни нічим не відрізняються від древніх і померлих. Кожен з них намагається зробити добро і звести зло до мінімуму. Прогноз ясновидців для України дозволив згуртуватися, зібратися з духом і вийти з неприємностей з мінімальними втратами. Незважаючи на горе і біди, що переносяться країною, народ як і раніше цікавиться майбутнім України. Сподіваючись на краще, українці прислухаються до прогнозів роблячи все можливе, щоб вони збулися або не збулися.

Матрона Московська про Україну 2021

Матрона Московська народилася в багатодітній родині. Недолік дівчинки було видно на обличчя. Через бідність мати Матрони хотіла залишити дівчинку в притулку, однак, віщий сон зупинив жінку. Так маленька Матрона залишилася жити в рідній родині. Перші здібності дівчинки проявилися у восьмирічному віці. Спочатку її вважали малахольною і недорозвиненою. Згодом односельці помітили, що сказане Матроною збувалося найближчим часом. Натовпи народу повалили до будинку, де жила дівчинка. Свідки життя Матрони Московської кажуть, що в день «свята» приймала 50 і більше осіб. Вона не відмовляла нікому, допомагала жінкам завагітніти, хворим вилікуватися від смертельної хвороби, малюкам – швидко відновитися.

Повагу ченців і священнослужителів Матронушка отримала завдяки своїй доброті і хорошим вчинкам. До святих Марона Московську зарахували після її смерті. На деякий час вона була забута. Після публікації рукописів з передбаченнями, про неї згадали знову. Відтоді «святу ” ніхто не забуває.

Велика частина пророкувань, зроблених Матронушкою вже збулися: смерть вождя, правління Горбачова, власна смерть. Деяка частина як і раніше залишається нерозшифрованою пророцтва Матрони на 2021 рік для України і всього світу свідчать, що безліч бід прийде перенести народу, щоб досягти умиротворення і благополуччя. В даному випадку мова йшла не про війну і протистояння народів, швидше за все Матрона натякала про хвороби, віруси і множинні смерті. Про що конкретно говорила «Свята» поки залишається загадкою.

прогноз

Передбачення старців для України

Старці-стародавні люди, вчителі, ченці, які проповідували любов до Бога і прилучення народу до церкви, проживали на горі Афон, живуть на ній і зараз. Можливість передбачати майбутнє людей і країн в цілому зробила їх популярними в світі сучасності. Поряд з цим старці воліють усамітнення і закритий спосіб життя. Тому знайти їх складно або взагалі неможливою. Видіння, які є старцям уві сні, стали відомі завдяки архівам. Передбачення старців для України свідчить наступне:

 • В. шумів передбачав голод і злидні в Росії, масові землетруси, Америці старець віщував всесвітній потоп, що забрав безліч людських життів;
 • Феодосій впевнений, що світ чекає війна і кровопролиття, початок якої буде дано зі Сходу, з часом військові дії за зворушений весь світ;
 • Варсонофій передрік, що причиною Хаосу стане невдячність і єресь людей, згубні наміри приведуть до знищення народу;
 • передбачення К. білого по сьогоднішній день вважаються нерозшифрованими, оскільки у видіннях старцю привидівся білий цар з двома зброярами;
 • старець Матвій передбачав війну країн світу проти Росії, по її завершенні настане мир скрізь;
 • померлий старець іон віщав, що після його змети почнеться кровопролиття в Україні, передбачення збулися все до дрібниць.
  Велика частина сказаного старцями про Україну носить попереджувальний характер. Зі слів пророків перемога країни в штучно створеній війні можлива при виконанні наступних умов: за цілісність кордонів на війну повинні піти всі чоловіки без винятку, покаяння і прощення Бога допоможе відновити мир на землі.

Екстрасенс Едгар Кейсі про події в Україні 2021

Едгар Кейсі-екстрасенс, здатний бачити і передбачати майбутньої. Вперше про власний дар провидець дізнався у восьмирічному віці. Надздібності дали знати про себе під час сну. Засинаючи на ліжку хлопчикові приходили бачення, які незабаром збувалися. Будучи зрілим екстрасенс так і приймав клієнтів лежачи на кушетці. Впадаючи в транс Кейсі можна було задавати питання і отримувати відповіді. Передбачення Кейсі на 2021 рік для України і про інший період записані на плівку. Найвідомішими з них були:

 • час смерті Гітлера;
 • падіння СРСР;
 • дата смерті американських президентів;
 • початок Другої світової війни.

Екстрасенс запевняв, що ВВВ стане наймасовішим кровопролиттям в історії, і Третьої світової війни країни уникнуть. Пророцтва надлюдини про катаклізми у вигляді землетрусів, повеней записані і показані на спеціальній карті.

Про Україну Кейсі пророкував наступне: ситуація в країні буде гнітючою, причиною чому стане кровопролиття в східній частині. Після зазначених подій ситуація нормалізується не відразу. Багато бід і хвороб очікує народ. Прихід нового президента і налагодження зв’язків з іншими країнами залучать додатковий капітал в країну. Налагодження зв’язків з сусідніми країнами відбудеться не відразу. Буде потрібно час для відновлення колишніх відносин. Після миру з Росією економічна ситуація в країні стане стабільною.

Ванга про Україну 2021 року

Лідируючі позиції в частині довіри населення, займає Ванга. Болгарська віщунка передбачила масу речей, велика частина з яких збулася і продовжує збуватися сьогодні. Вангелія передбачила страшні випробування для України. Пройдуть вони через багато років. Також провидиця говорила про нового пана, не схожого на всіх попередніх. Завдяки старанням президента і молодого уряду на Донбасі зупиниться кровопролиття. Шлях до миру і процвітання буде тривалим і важким. Країну очікують смерті, хвороби, віруси, невдоволення українців. Мир настане після налагодження відносин із зарубіжними країнами і Росією.

Країна стане знаменитою завдяки багатій українській культурі. Актори, співаки, поети за допомогою творчості заявлять про себе і прославлять країну. Нові пісні об’єднають населення України з іншими країнами. Перші позитивні зміни почнуться в середині 2021 року.

чи буде кінець світу

Російський екстрасенс про життя в Україні 2021 року

Вперше про Пахому дізналися завдяки “Битві екстрасенсів”. Пророцтва Пахома для України свідчать, що дестабілізація економіки продовжиться протягом 5-10 років. Економіка буде нестійкою, пізнає різкі злети і падіння, що не сподобається народу. На початку 2020 року аж до середини чекає економічний крах, не виключений дефолт. Перші позитивні зміни дадуть про себе знати в кінці 2020 року. Світової війни зі слів екстрасенса не передбачається, конфлікт з Росією буде носити тривалий характер, можлива повна втрата Донецька з Луганськом, військовий конфлікт зійде нанівець також ближче до кінця цього року.

Передбачення про Україну 2021 від інших відомих екстрасенсів
Деякі українці впевнені, що прогнозам російських провидців вірити не варто. З цих причин воліють передбачення українських екстрасенсів для України в 2021 році. Пропонуємо ознайомитися з деякими з них:

 • Олена Курилова-позитивні зміни в Україні почалися завдяки діям нового уряду, корупція і політичні чвари загальмують процес процвітання економіки, завершення військових дій на Донбасі варто очікувати ближче до кінця року, мир настане не скоро, Крим-втрачено назавжди, повернення території Донбасу не виключений;
 • відьма Ольга-прихід нового президента спровокує появу нових проблем, перші зміни в країні настануть після повного об’єднання українців, сьогодні і в наступному році простий народ буде вирішувати власні проблеми самостійно.

Якщо вірити зазначеному, в наступному році можна сподіватися на позитивні зміни і перший світ в країні.

Що кажуть зірки про Україну 2021?

Аналізуючи пророцтва відомих особистостей не варто забувати про передбачення астрологів для України. Зі слів Глоби країну очікує розділ на кілька частин, відділення Донецька з Луганськом і важкі часи. Дружина астролога впевнена, що Донбас втрачено не повністю. Кінець корупції, розуміння серед політиків допоможуть стабілізувати ситуацію. Відновлення відносин з Росією допоможе повернути втрачені раніше території. Припинення ворожнечі з Донбасом настане до кінця 2020 року.

Український астролог Влад Росс пророкує кардинальні зміни, головними з яких вважаються: підйом економіки, налагодження відносин із зарубіжними і сусідніми країнами, поліпшення життєвого рівня українців. При цьому конкретні терміни реалізації передбачень астролог не вказав.

На завершення

Наступаючий 2021 рік для України стане вирішальним в частині припинення військових дії на Донбасі, нормалізації відносин з Росією та іншими країнами, поліпшення рівня життя населення. Вірити чи ні пророцтвам екстрасенсів з астрологами – вирішувати вам.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.