UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Важливі передбачення екстрасенсів та астрологів для України на 2020 рік

Роль пророкувань від магів, віщунів завжди була значущою. Ще в давні часи правителі перед початком боїв зверталися до екстрасенсів. Багато відомих людей з надздібностями побачили майбутнє України задовго до її незалежності. У наш час сучасні екстрасенси, астрологи, мольфари продовжують традицію своїх попередників, дають прогнози щодо того, що чекає країну в майбутньому. Існують важливі передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2020 рік від таких провидців, як:

 • М. Московської;
 • ченців з Афону (старців);
 • Е. Кейсі;
 • Вангелі з Болгарії;
 • Менталіст Вольфа;
 • Пахом;
 • до них приєдналися також екстрасенси сучасності, астрологи, мольфари різних часів.
предсказания о украинском будущем

Матрона Московська і її передбачення

Здібності у Матрони Московської з’явилися в восьмирічному віці. Вона була віруючою дитиною, з дитинства лікувала людей, віщувала майбутнє. Ясновидицю поважали монахи, святі отці, за все своє життя вона не зробила жодного поганого вчинку, допомагала бідним. Тому її назвали святий.

За все життя Матрона зробила багато передбачень. Деякі з них не збереглися, багато пророцтва не вдалося розшифрувати. Найцікавіші передбачення, які все ж вдалося розгадати – це уряд Михайла Горбачова, власна смерть.

Пророцтва Матрони на 2020 рік для України говорили про настання економічної кризи, нестабільної політичної ситуації. На 2020 рік Матрона пророкувала великі лиха народу, а також говорила про подію, яка торкнеться не тільки України, але і всієї Європи. Ця подія приверне увагу зарубіжних країн. Йшлося, на думку істориків, не про війну на Сході країни. Яке саме подія мала на увазі Матрона Московська, поки невідомо.

Пророцтва старців

Старці – монахи, що стали вчителями для інших бажаючих приєднатися до церковній громаді. Такий напрям з’явилося в давні часи. На святій горі Афон у двадцятому столітті жили старці, долучається інших прихожан ставати ченцями. Вони ставали духовними наставниками, вчителями для бажаючих стати слугою Господа. Крім наставництва, старці пророкували майбутнє. Вони відрізняються від екстрасенсів способом видінь: ясновидці розповідають долі людей, цілих держав, посилаючись на свої бачення, афонські ченці – на слова Божого.
В архіві збереглися кілька імен старців, їх передбачення:

 1. Владислав Шумов передбачив Росії голод, землетрус, Америці – потоп.
 2. Варсонофій Оптинський казав про поширення єресей, їх згубних намірів.
 3. Феодосій твердив про початок війни, яка почнеться зі Сходу, пошириться по всій Росії, Україні.
 4. Кирило Білий бачив царя на троні, біля нього – двох солдатів зі зброєю. Кого саме бачив старець, що означало його бачення, до сих пір розгадати не вдалося.
 5. Матвій Вресфенскій передбачав початок війни зарубіжних країн проти всієї Росії. Росія встоїть, після чого в цій країні розпочнеться світ.
 6. Старець Іон Ігнатенко напророкував, що після його смерті почнеться війна України з Росією. Прогнози збулися, спочатку почався Майдан, потім АТО.
  Пророцтва старців для України – попередження для народу України. У прогнозах говориться, що перемога можлива в двох випадках: якщо всі чоловіки без винятку підуть на війну, щоб відвоювати кордони рідної країни, другий варіант – весь народ повинен покаятися Господу, попросити прощення.
календар 2020

Пророцтва Едгара Кейсі

Здібності Едгара Кейсі проявилися в восьмирічному віці. Екстрасенс пророкував майбутнє уві сні, він лягав на кушетку, засипав, клієнти, які приходили до нього на прийом, задавали питання, коли він повністю засипав. Всі пророцтва були записані його рідними або помічницею, яку Кейсі наймав для запису своїх пророцтв.

Найзнаменитіші передбачення Кейсі – розпад Радянського Союзу, смерть Гітлера. За його словами, Третьої світової війни не буде, Друга світова була останнім великим кровопролиттям. Пророк також напророкував багато катаклізмів, природних аномалій. Існувала навіть карта, де Кейсі розписав детально країну, де буде повінь і рік, коли це трапиться.

Для Америки Едгар Кейсі передбачив смерть двох президентів: Кеннеді, Рузвельта. Він говорив, що вони помруть до закінчення терміну їх правління.

Пророцтва Кейсі на 2020 рік для України говорять наступне: економічна ситуація в Україні буде плачевною до закінчення війни на Донбасі. Ситуація покращиться, коли новий президент України налагодить політичну ситуацію, знайде спільну мову із зарубіжними країнами, представники яких захочуть вкласти в Україну капітал. Також Кейсі говорив про налагодження відносин України, Росії в 2020 році, після яких війна припиниться, економічна ситуація в обох країнах налагодиться.

що чекає Україну

Про що говорила Ванга?

Ванга говорила про те, що ситуація налагодиться в кінці 2020 року, після того, як народ України пройде через багато випробувань. Вона говорила про нового президента, вихідця з середнього класу, завдяки якому настане мир на Донбасі. За її словами, до влади прийдуть нові, що не мають раніше відношення до політики, люди, які виведуть Україну на новий рівень, піднімуть економіку країни, налагодять стосунки із зарубіжними країнами.

Ванга також передбачала відновлення культури. Українське творчість завдяки відомим артистам, акторам, письменникам буде відоме у всьому світі. Саме пісні, твори, мистецтво в цілому об’єднає Україну з народами інших країн.

Пророцтва Вольфа Мессінга

Вольф Мессінг – відомий гіпнотизер, що вміє вселити думки людина, що народилася в Радянському Союзі. Крім виступів, на яких він читав думки людей, виступав як Менталіст, Мессінг робила передбачення щодо майбутнього.

Мессінг передбачив появу України як незалежна держава, а також пророкував її розпад після кілька років збройного конфлікту. На думку Мессінга, наступ світу можливо, якщо люди почнуть вірити в хороше. Вольф говорив, що найважливіше – сила думки, віра в Бога. Тільки щира віра, позитивне самонавіювання допоможуть країні піднятися.

предсказания

Пахом і його передбачення

Пахом – екстрасенс родом з Російської Федерації, який брав участь в російській версії програми «Битва екстрасенсів». Пророцтва Пахома для України пророкують дестабілізацію в країні, яка триватиме від п’яти до десяти років. Також він говорив, що світова економіка буде нестійкою, ситуація налагодиться після двадцятого року. За його словами, Третьої світової війни не буде, в найближчому майбутньому може бути конфлікт серед американських громадян, можливий цивільний збройний конфлікт, який швидко почнеться, і так само швидко припиниться. Екстрасенс також допускає можливість втрати території Луганська, Донецька, де зараз йде озброєний конфлікт.

Новітні передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2020 рік

Крім пророцтв ясновидців з інших країн, є передбачення українських екстрасенсів для України в 2020 році. Майбутнє країни передбачала Алена Курилова, Відьма Ольга.

Население Украины

Олена Курилова передбачила, що зміни краще почнуться після зміни уряду. Двадцятий рік буде складним, налагодити рівень життя народ відразу не вдасться. Економіка буде падати через корупцію, політичних чвар за владу. Війна на Сході країни повністю не закінчиться в 2020 році, лише поступово буде вщухати. Повноцінний світ настане, але через кілька років. Крим, за словами екстрасенса, не повернеться під контроль України. Зате двадцятий рік стане початком підняття економіки, технологічного розвитку.

Відьма Ольга напророкувала нові випробування, з якими можуть зіткнутися люди. Новий президент буде робити все можливе, щоб вирішити політичні негаразди. Народу залишиться самостійно вирішувати свої проблеми. Все зміниться, якщо люди об’єднаються.

Не варто забувати про ганив Алекперова. Це азербайджанський екстрасенс, який виграв сьомий сезон «Битви екстрасенсів». Після перемоги в передачі влаштувався в Україні. Алекперов передбачав складні відносини із зарубіжними країнами. За його словами, Польща, інші країни відвернуться від України через затягнутий конфлікту на Донбасі, корупції в країні, нестабільну політичну ситуацію. Також Ганьбив передрікає розкриття безліч політичних таємниць, після чого багато корупціонерів опиняться за гратами. Покарання чекає того, хто став винуватцем багатьох лих народу.

Пророцтва астрологів для України дали Павло Глоба, Тамара Глоба, Влад Рос.

Павло Глоба дав передбачення про поділ України на три частини за п’ять років до цього, в чотирнадцятому році. На двадцятий рік Павло Глоба дає передбачення важких часів для українців, прогнозує відділення Донбасу.

Дружина Павла, Тамара Глоба вважає навпаки: Донбас залишиться частиною України, чвари вщухнуть, війна в кінці року закінчиться. Світ настане, за словами астролога, завдяки новому президенту, який зможе мирно вирішити конфлікт між Росією, Україною. Припинення вогню на Донбасі трохи об’єднає народи ворогуючих країн.

Влад Росс передрікає Україні наступ змін. Влада переймуть нові, що не мають відношення до політики, люди, які зуміють налагодити відносини з іншими країнами, поліпшити життя людей, підвищити економіку країну, вивести Україну на новий, міжнародний рівень.
Думка екстрасенсів відрізняється. Проте, прогноз ясновидців для України не обіцяє поганих змін на гірше, майже всі прогнози позитивні.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.