UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Важливі передбачення Мессінга на 2021 рік для України

Одному з найбільших провісників в історії, Вольфу Мессінгу, довелося жити в страшні часи: сталінські репресії змінилися кривавою світовою війною, і в цій м’ясорубці у провидця з польською біографією практично не було шансів вижити. На початку 1939 року він зміг втекти з окупованої Польщі до СРСР. Всі його рідні загинули в концентраційному таборі. Але доля розпорядилася так, що його феноменальний дар не пропав, а подарував сучасникам і нащадкам унікальні передбачення про майбутнє.

передбачення Мессінга на 2021 рік

Про Його славу ходили легенди, його багатству заздрили навіть світові мільйонери, а провидець намагався використовувати свій талант тільки на благо.

Як провісник Вольф Мессінг маловідомий-сучасники знали його, в основному, як телепата і гіпнотезера. Робилися неодноразові спроби пояснити його дар з точки зору матеріалістичної науки. На сам Мессінг був категорично проти таких експериментів, хоча і заповідав свій мозок науці. Можливо, телепат якраз і боявся, що дослідження не покажуть ніяких аномальних результатів, і оголосять його дар поєднанням везіння і спостережливості. Сам гіпнотизер щиро вірив в унікальність свого таланту, а численні його шанувальники лише зміцнювали в ньому цю впевненість.

Його регулярні виступи збирали повні зали по всьому Союзу. Але його книг, збереглося досить мало, та й ті були написані в співавторстві. Поляк за походженням, Мессінг вивчив російську мову, але його знань явно не вистачало для літературної обробки його спогадів. У співавторстві з телепатом працювали журналісти і редактори таких газет, як «Известия», «Літературна газета». “Радянська Росія”» Зрозуміло, в той час будь-яке літературне видання піддавалося жорстокій цензурі, тому багато реальні передбачення могли бути видалені з остаточної редакції. Але все ж деякі його припущення були опубліковані. У своїх прогнозах гіпнотизер кається долі Росії і світу. Не він обійшов увагою і нашу країну, і важливі передбачення Мессінга на 2021 рік для України стали доступні і нашим читачам.

Прогноз на 2021 рік

Мессінг про Україну говорив трохи, більшу увагу приділяючи своїй другій батьківщині-Росії. Наприклад, він неодноразово стверджував, що Третя світова війна обов’язково відбудеться і поховає більшу частину людства. Нескладно зрозуміти, чому такі очікування виникли у людини, яка пережила дві світові війни. У своїх пророцтвах він назвав двох ймовірних супротивників Росії-США, чия військова міць ніколи не оскаржувалася, і Китай, який в той час був бідною аграрною країною. Таке передбачення неабияк здивувало сучасників Мессінга, але зараз військова сила східного сусіда ні в кого не викликає сумніву.

Передбачав Мессінг і появу на політичній арені Путіна, зліт і падіння країни під керівництвом цього політичного діяча. У 2020-2021 роках, на думку провісника, у Росії з’явиться новий лідер, завдяки якому країна поверне свій вплив на світовій карті. Мессінг стверджував, що це буде абсолютно нове обличчя, яке об’єднає навколо себе опозиційні рухи і допоможе країні вибратися з політичного глухого кута.

астропрогноз на 2021 год

Що говорив Мессінг про Україну?


Передбачення Вольфа Мессінга про те, що чекає Україну в 2021 році, слід тлумачити виходячи із зовнішньополітичної ситуації, яка склалася в СРСР відразу після війни. Країну потрясла смерть Сталіна, постійна зміна політичного керівництва, відмова від репресивного апарату і загострення відносин з колишніми союзниками.
У своїх пророцтвах Мессінг згадував Україну, як окрему державу, передрікаючи їй поступове віддалення від Росії. У другому десятилітті нового століття, за словами провісника, настане поступове потепління у відносинах двох країн, але колишньої дружби їм вже не повернути.

Прогноз Мессінга на 2021 рік для України стосується і зовнішньополітичного курсу нашої країни. На думку екстрасенса, наша держава як і раніше буде прагнути до європейських стандартів, і в новому році намітиться посилення його міжнародних позицій. Війна з Росією перейде в» холодну ” стадію, але не припиниться. Українці житимуть у тривозі за майбутнє країни ще дуже довго, постійно відстоюючи власну політичну незалежність .

На думку екстрасенса, новий 2021 рік принесе Україні певну стабільність, вирівняє зовнішній курс і приведений до влади багато нових осіб.але як ці зміни позначаться на майбутньому країни — Вольф Мессінг замовчує. На тлі його передбачень про зароджується військовий конфлікт, можна зробити висновок, що Україні знову доведеться стати ареною боротьби наддержав за світовий вплив. Чи стануть реальними передбачення Мессінга, і наскільки вірний його прогноз щодо великої війни-покаже майбутнє.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.