UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Важливі передбачення мольфарів для України на 2021 рік

Українські мольфари родом з Карпат дають передбачення для цілих народів, країн і долі людства. Їх прогнози завжди вірні і відносяться до економічної, культурної та соціальної сфери життя людей з різних куточків світу.

Так, наприклад, Карпатські мольфари вгадали з військовим конфліктом в Україні, і передбачили, що країну будуть розтягувати на шматочки, а також, що заздрісники постараються знищити український генофонд.

предсказания

Що ж приготували Карпатські старці, які є важливі передбачення мольфарів для України на 2021 рік?

Мольфари з Карпат – хто вони?

Про них чув кожен українець і не тільки, але хто вони і як діє їх магічна сила?

Сьогодні в ЗМІ багато різноманітних репортажів про мольфарів, які пророкують майбутнє країнам, політикам, пророкують долі цілих народів.

Багато хто помилково думає, всі хто проживають високо в горах Гуцульщини, є чаклунами або відунами і можуть передбачати майбутнє. Але зцілювати травами і володіти стародавніми знаннями магії можуть не всі.

Слово “мольфар” означає магічний предмет, який змінює свої властивості, як зачарований під дією зовнішніх сил.

Досвідчені люди знають, що карпатські старці – особливі гуцули, що володіють від природи здатністю вести спілкування з вищими силами, вони наділені високими знаннями і силою віщування.

Українці твердо впевнені, що закарпатські маги володіють небаченими паранормальними здібностями. Але, багато хто не вникають, що у них, як у культури є своя градація, наприклад, існують «чорні» і «білі» цілителі. Все досить просто, білі віщуни пов’язані тільки з природними «білими» силами. Вони допомагають людям, несуть світло і добро, займаються:

  • цілительством
  • лікування.

Ці світлі люди здатні трансформувати силу навколишнього середовища на благо людям.

Інші “чорні” мольфари використовують дану їм силу, щоб заподіяти шкоду або в своїх низинних цілях. З давніх-давен таких мольфарів називають «місячні».

Що пророкують мольфари для України?

Мольфари, які можуть передбачати майбутнє – це пророки або чаклуни.

Провісниця Мочіовскі

Мольфарка пророкує, що Україна по-немногу рухається до миру і процвітання, вона в минулому передбачала зміни у владі в 2019-2020 роки. Прогноз мольфарів на 2021 рік для України не особливо позитивний, про 2021 вона говорила, що це час важких змін.
Також віщунка сказала, що 2021 рік хороший для покупок і великих придбань, також рік цілком хороший для весіль, заручин. Але, щоб точно визначитися з датою, молодим закоханим краще звернутися до нумеролога, який підбере кращу дату для одруження.

прогноз для Украины

Мольфар Михайло Тодорів

Карпатський Відун Михайло Тодорів навпаки вважає, що 2021 рік вельми небезпечний для українців, так як несе багато нещасть. Так, він пророкує країні сильні поштовхи і землетруси в доступному для огляду майбутньому. Але, на жаль, точних дат мольфар не назвав.
Михайло Тодорів уточнив, що українці можуть запобігти проблемі, якщо припинять шкодити навколишньому середовищу. Природа більше не може витримати те, що людство робить з нею. Якщо люди вчасно не схаменуться-Прийде біда, струсу землі можуть бути тільки попередженням.

Мольфар Нечай

Найвідомішого останнього Мольфара Нечая, на жаль, вже немає в живих, але в останніх пророцтвах він чітко висловлювався про майбутнє України. Він пророкував, що Україну чекає важка доля і зі зміною влади багато не зміниться.
Також саме мольфар Нечай попереджав про те, що Україну будуть розтягувати на шматки по сусідніх країнах.
На схід зазіхатиме саме Росія, в майбутньому розпаді країни, Нечай вініл саме третя держава, для якої буде вигідно володіти українськими землями, багатими на природні ресурси.

Прогнози на майбутнє

Є цікаве передбачення мольфарів про те, що чекає Україну в 2021 році і в майбутньому. Деякі пророки стверджують, що після розпаду країни буде «нова Україна», яку зведуть на землях Північної Америки українські емігранти. Це відбудеться після того, як розпадеться Канада і Сполучені Штати Америки. У “нової України” буде столиця на місці колишнього Торонто.

Також мольфари не оминули своїми прогнозами Росію, віщун Андрій Атаманюк, більш відомий, як Гой передбачив швидку погибель Путіна і розпад Росії. У 2021 році для президента Росії «несприятлива Місяць», яка багато в чому буде впливати на внутрішній емоційний стан. Це закладено в його лініях долі: раптова неординарна подія, що спровокувала несприятливий результат.

Багато напророкували мольфари про майбутнє України, наприклад, вони радять українцям в 2021 році ретельно стежити за своїм здоров’ям, рекомендують вживати частіше чай з травами, наприклад, меліси, щоб відновити позитивну енергетику і позбутися від стресів, хвилювань.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.