UKRjizn.com
Image default
Гороскоп

Важливі передбачення ясновидців про Україну на 2020 рік

Долю багатьох країн, у тому числі України, передбачали відомі ясновидці, які вже стали історією. Більшість з прогнозів не збереглося, деякі були знищені, деякі Загублені. Віщі слова щодо України від пророків, екстрасенсів минулого століття, сучасності продовжують дивувати людей, вселяти в них надію на настання кращих часів. Про майбутнє твердять важливі передбачення ясновидців про Україну на 2020 рік.

будущее Украины

Новітні передбачення ясновидців про Україну на 2020 рік

Багато, хто вірить в силу пророцтва, шукає відповідь на питання, що цікавлять у екстрасенсів. Відомі екстрасенси, ще задовго до створення незалежної України, передрекли її майбутні на багато років вперед. Зараз сучасні ясновидці продовжують давати передбачення щодо війни на Сході країни, розвитку економіки, діяльності нової влади, поліпшенні рівня життя громадян.
Є прогнози по Україні від ясновидців на 2020 рік. Майбутнє країни на двадцятий рік передрекли:

  • болгарська ясновидиця Ванга;
  • Віра Ліон;
  • астролог Павло Глоба;
  • Каеде Убер;
  • Олена Курилова;
  • Хаял Алекперов.

Всі вони дали передбачення, в яких українці змогли відповіді на деякі свої запитання.

Ванга

Історики змогли розшифрувати деякі передбачення Вангелі. За її словами, український народ прокинеться від брехні, зради влади, на виборах дев’ятнадцятого року виберуть того президента, який близький їм по духу. Новий лідер буде абсолютно новою людиною в політиці, це може бути представник шоу-бізнесу, естрадний виконавець. Новий глава держави зможе налагодити економіку країни, залагодити конфлікт на Донбасі, розвинути культурну сферу.

передбачення

Віра Ліон

Віра Ліон, народжена в Єкатеринбурзі, переїхала в Казахстан, описувала ситуація в країні у двадцятому році в загальних рисах, не називаючи конкретних дат, хронології подій. У своїх видіннях вона бачила палаючі землі, будівлі. Причиною вогню є не природні катаклізми, а ненависть сусідніх народів. Цей вогонь припиниться, коли два народи приміряються, позбудуться ненависті один до одного. За словами Віри Ліон, Україна позбудеться деяких територій. Також провидиця напророкувала долю п’ятому президенту України. Як вона вважає, його чекає ганьба, всі соратники його кинуть, він поїде з країни.

Павло Глоба

Павло Глоба є одним з найвідоміших астрологів, який за сумісністю ще й письменник, історик, телеведучий. За всю свою діяльність він дав багато правдивих прогнозів. Він передрік аварію в Чорнобилі, напророкував смерть Каддафі, побачив майбутнє криваві події в Іраку.

Якщо деякі прогнози ясновидців на 2020 рік для України є позитивними, то передбачення Павла Глоби твердять, що частина території України відійде під контроль сусідньої держави. Відбудеться це в кінці двадцятого, на початку двадцять першого року. Дружина Павла, Тамара Глоба, навпаки, вважає, що Україна залишиться цілісною.

что ждет Украину

Каеде Убер

Ясновидці про Україну говорять багато, дають багато пророкувань. Нові, не зовсім веселі пророцтва, дає Французька дівчинка-підліток Каеде Убер, яка є спадкоємицею Ванги. Вона також росте незрячою, Ванга за життя передбачала появу своєї спадкоємиці.
Каедэ передрекла в двадцятому році хвилю нових мітингів, протестів, причина яких – невдоволення людей тарифами, підняттям цін, корупцією. У збройні конфлікти, кровопролиття ці протести не перейдуть, Третьої світової війни не буде, економічна криза буде збільшуватися, багато людей втратять роботу через закриття підприємств.

Олена Курилова

Олена Курилова – одна з найсильніших екстрасенсів наших часів, яка брала участь у двох сезонах програми «Битва екстрасенсів», вигравала. Курилова щороку дає прогноз для України, пророкує майбутнє країни. На двадцятий рік екстрасенс передбачала багато катаклізмів, повеней, внаслідок-поганий урожай восени. Щодо конфлікту на Сході, за її словами, світ настане нескоро. Двадцятий рік стане початком перемир’я на Донбасі, вогонь трохи вщухне, обстріли стануть не такими частими. Також вона напророкувала закінчення економічної кризи в кінці двадцятого року.

Хаял Алекперов

Відомий екстрасенс Азербайджану напророкував скасування підтримки від сусідніх країн. За його словами, Європа, Америка втомляться від постійних політичних чвар, тривалого конфлікту на Сході. Інформація щодо політичної ситуації, яка багато років була прихована, стане відома всім. Оприлюднені дані допоможуть покарати винних у корупції, інших злочинах щодо України, причин конфліктів. Всі винні понесуть покарання. Після цього в країні стане налагоджуватися економіка, покращиться рівень життя народу.

Ясновидці про майбутнє України говорять різне: хтось дає позитивні прогнози, хтось не дуже веселі передбачення.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.