UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Важливі пророцтва Ванги на 2020 рік

З давніх часів люди цікавилися майбутнім, шукали способи в нього зазирнути. Найбільш популярним методом отримання інформації завжди вважалися провидці, що володіють даром передбачати прийдешні події.

Фото Ванги

Найбільш помітною особистістю з потужним потенціалом була Ванга, болгарська пророчиця, чиї передбачення мають вагу навіть після її смерті. На 2020 рік легендарна сліпа теж склала деякі прогнози.

Важливі пророцтва Ванги на 2020 рік

Родичі покійної встигли записати не всі її слова, але частина пророкувань, їм вдалося зберегти в первозданному вигляді. Процес запису відбувався в ті моменти, коли старенька спілкувалася з відвідувачами. Взявши руку людини, Ванга могла побачити його долю в найдрібніших деталях, і озвучити, що чекає попереду.

Земля из космоса

Неймовірний шок викликали деякі висловлювання Ванги, коли вона відкривала такі факти, які були відомі лише одній особі. У глобальному масштабі Ванга охарактеризувала 2020 рік, як переломний момент для жителів планети, доленосний і дуже важливий.

Точної трактування пророкувань немає, але в підкріплення першої заяви йдуть ще два. Нібито всі світові гроші втратять свою цінність, а їх місце займуть цифри.

Ймовірно, на перший план вийдуть електронні гроші – криптовалюта, наприклад. Хоча безготівковий розрахунок теж міг прийти у видіннях. Адже вже сьогодні більша частина операцій проводиться без участі готівки. Частково так вже сталося, і паперовим купюрам залишається все менше місця в сучасному світі.

Криптовалюта

До 2020 року Ванга пообіцяла, що прийде той, кому під силу встановити на Землі мир і спокій. Мабуть, мається на увазі політичний діяч, мудрий правитель.

У далекому 1995 році ясновидиця передбачила появу інноваційного енергетичного джерела. Потужність цієї енергії буде перевершувати сонячну, і нафта стане майже марною. На зміну паливним системам прийдуть сонячні батареї, що позбавляють багато країн доходів від продажу природних копалин.

Передбачення для Росії

Висловлювалася Ванга і щодо майбутнього Росії, яке в 2020 році бачила стабільним і рівним. Як неподільне і ціле держава, держава продовжить йти обраним курсом, і не з’явиться областей, охочих відокремитися.

Міжусобиці не очікується, народ згуртується, стане потужним. Війни не буде, а вроджене покоління дітей проявить казкові таланти. Виросли генії зможуть досягти небувалих висот, освоїти нові космічні території, відкрити невідому планету!

Це відкриття доведе, що для життя землян ще є придатні території. Правда, освоювати цей майданчик зможуть не всі росіяни і не в 2020 році, а набагато пізніше.

Медицина в Росії, зробить величезний прорив, знайдуться ліки від декількох страшних хвороб. Якийсь російський доктор своїм відкриттям зможе продовжувати життя, відкладаючи дату смерті. У політичній сфері, Ванга побачила примирення з Білоруссю, а також з Україною! Братнім народам належить знову стати добрими сусідами.

За прогнозами, вже до кінця 2020 року під ногами росіян буде твердий фундамент, і Росія піде вірним курсом. Літо очікується вкрай посушливе, спекотне, обпалює.

Відсутність дощів викличе мілину на річках, але урожай встигнуть врятувати. Довгоочікувані опади, в результаті все-таки випадуть, поливаючи поля, оберігаючи сходи.

Які очікуються катаклізми?

Не тільки посушливе літо, а й інші випробування для 2020 року приготувала природа. Тайвань разом з сусідніми локаціями зіткнеться з численними бідами. В азіатській частині пройде низка найпотужніших землетрусів, спровокованих діяльністю людини. Рельєф почне швидко руйнуватися, з’являться розломи.

Африканський континент захлесне хвиля моторошних епідемій, що забирають людські життя. Протягом багатьох місяців будуть вестись пошуки ефективної вакцини. Через часті спалахи на сонці зросте ризик шкірних захворювань, наприклад, рак шкіри.

Арктичні льодовики, і без того тануть, стрімко зменшаться в розмірах. Всі катастрофи, озвучені Вангою, несуть з собою серйозну загрозу.

Що передбачила Ванга для Європи?

В плані європейського майбутнього думка Ванги ще більш негативне, лякаюче. Ні краплі оптимізму її прогнози і передбачення, що відносяться до 2020 року – не вселяють. Сильний конфлікт релігійного властивості вибухне на всій площі Європи, і триватиме він кілька років.

Старе світло зіткнеться з небувалими чварами, вирішити їх буде складно. Наплив іммігрантів зі східних країн занурить світ віруючих в хаос. На той момент, коли Ванга передбачала кризу віри, мусульман було менше.

Ймовірно, гряде масштабне переселення сирійців, ліванців та інших народів. На думку провидиці, натовпи чужинців, прикидаючись жертвами, принесуть за собою диявольщину.

Звідси міжнародна загроза глобального тероризму. Шкода, але Вангелія майже ніколи не помилялася, всі її передбачення збувалися в точності.

Хочеться вірити в краще, однак, прогнози на 2020 рік виглядають досить драматичними. Залишається шанс на те, що люди зможуть зробити спроби для мінімізації збитку, і апокаліпсису не трапиться.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.