UKRjizn.com
Image default
Гороскоп

Важливий гороскоп для України на 2020 рік

Починаючи з давніх часів, народи цікавилися прогнозами, пророцтвами. Люди зверталися до цілителів, щоб вилікуватися від хвороб або врятувати життя близької людини. За часів воєн жінки приходили до пророків з метою дізнатися долю зниклих без вести мужів, синів, батьків, братів. Навіть деякі глави держав бажали дізнатися майбутнє країни, результат вони. У Мережі можна знайти важливий гороскоп на 2020 рік для України від найсильніших екстрасенсів сучасності, і тих, хто вже увійшов в історію.

пророцтва від пророків

Пророцтва від пророків, які увійшли в історію

Ще до того, як Україна стала окремою незалежною країною, її майбутнє передбачили відомі пророки. Багато пророки говорили конкретно про події, які зараз відбуваються, деякі описували загальну картину. Проте, всі прогнози збулися. До числа відомих екстрасенсів, напророкував майбутнє країни, відносяться:
• Нострадамус;
• Ванга;
• Вольф Мессінг;
• Едгар Кейсі;
• матрона Московська.

Гороскоп від екстрасенсів для України на 2020 рік відрізняється. Кожен з пророків бачить майбутнє за своїм.

Нострадамус

Основний вид діяльності Нострадамуса – алхімія, фармацевтика. Народжений у Франції, з чотирнадцяти років вивчав граматику, риторику, логіку, геометрію арифметику. Освіта хлопець отримував в Авіньйонському університеті. Після отримання докторського ступеня, Мішель Нострдам відправився у велику подорож.

Крім медичної практики, Нострадамус займався астрологією, віщував майбутнє. Всі свої передбачення він записував в астрологічному альманасі, перший том якого був виданий в 1555 році. В одній з таких книг були пророкування, що стосуються України. Про майбутнє країни говориться небагато, пророцтво говорить про заслужених покарання, які отримають всі злодії, злочинці, представники влади, стали винними в нестабільній ситуації.

Нострадамус

Ванга

Болгарська ясновидиця, яка отримала свій дар в тринадцять років, коли під час бурі втратила зір, передбачала багато подій, які вже збулися. Вона передбачала катастрофу веж-близнюків 11 вересня, уряд Обами, розвал Союзу, смерть Сталіна, програш Німеччини в Другій світовій війні.

Деякі її пророцтва розгадати складно. Багато передбачення стають зрозумілими після того, як вони збулися. Гороскоп від Ванги для України на 2020 рік позитивний, він пророкує поліпшення ситуації в економічній сфері. Президент з середнього класу, який не має досвіду в політиці, виведе країну на новий міжнародний рівень, налагодить відносини з Росією, що допоможе закінчення військового конфлікту.

2020 рік стане періодом розвитку української культури. Співаки, письменники, режисери прославлять Україну за кордоном, допоможе налагодити міжнародні відносини з різними європейськими країнами.

Вольф Мессінг

Вольф Мессінг – відомий радянський металіст, гіпнотизер, що вміє вселяти чужі думки, прочитати, що думають інші. Його називали «бачить крізь час». Коли його почала переслідувати влада Німеччини під час Другої світової війни (причина переслідувань – пророцтво про загибель Гітлера), він зміг покинути країну, загіпнотизував охоронців на кордоні.

Про Україну Мессінг говорив мало, описував події в загальних рисах. Відносно ситуації на Сході України він висловлювався так: війна в 2020 році не скінчиться, атаки противника стануть меншими, слабкіше. Конфлікт припиниться, коли український народ повірить в хороше, наберуться оптимізму. Сила думки грає важливу роль в будь-якій справі.

Едгар Кейсі

Едгар Кейсі, який проживає в двадцятому столітті, віщував майбутнє уві сні, він бачив віщі сни. Люди, які приходили до нього на прийом, задавали свої запитання сплячому Кейсі. Пророк лягав на ліжко, засипав, в такому стані робив передбачення.

Після смерті екстрасенс залишив багато передбачень, що стосуються України, Росії. На сьогоднішній день вдалося розшифрувати малу частину. У його пророцтвах говорилося: 2019, 2020 рік буде складним для України, країна переживатиме велику економічну кризу, ситуація налагодиться після 2022 року.

Матрона Московська

Матрона Московська початку передбачати майбутнє, будучи восьмирічною дівчинкою. Народилася дівчинка незрячої, мама хотіла віддати дівчинку в інтернат, але їй приснився віщий сон, завдяки якому дівчинка залишилася в родині. З восьми років Матрона проживала в Москві, де лікувала людей, пророкувала майбутнє. Вона була віруючою людиною, щоночі молилася, вважала: за свій дар вона повинна віддячити Бога щира молитва.

Багато її прогнозів збулося. Вона навіть передбачила свою загибель, назвавши точну дату, день. Матрона напророкувала зникнення Російської Федерації як держава. Одне з її пророцтв говорило про множини смертях, причина яких будуть різними.

Пророцтва на 2020 рік для України від найсильніших екстрасенсів

Пророцтва українських екстрасенсів для України в 2020 році стосуються, в основному, військового конфлікту на Донбасі, економічної кризи, діяльності нового глави держави, обраного народом на виборах 2019. У Мережі можна побачити гороскоп, даний учасниками програми «Битва екстрасенсів», іноземними екстрасенсами, астрологами.

Найсильнішими пророками є:
• Віра Ліон;
• Олена Курилова;
• Павло Глоба;
• Ганьбив Алекперов.

Всі екстрасенси є представниками різних країн, вони побачили багато подій України, які збулися, продовжують збуватися.

що чекає Україну

Віра Ліон

Віра Ліон – кровна російська, яка після народження з родиною переїхала до Казахстану, де у неї відкрився дар передбачення. Жінка є не тільки провидицею, вона – наставниця для початківців ясновидців, парапсихолог, письменниця. Свого часу вона передбачала звільнення Горбачова, початок військового конфлікту Росії, України. Про 2020 рік конкретної інформації немає, лише кілька слів: випалені землі, підсмажити, усвідомлення людей щодо політиків, яких вони привели до влади. Саме настрій народу стане вирішальним фактором у поліпшенні ситуації країни.

Олена Курилова

Олена Курилова – духразовая переможниця програми «Битва екстрасенсів». Вперше вона стала учасницею шостого сезону проекту під назвою «Білі, чорні» завдяки своєму чоловікові, таємно записав дружину на кастинг. Вигравши цей проект, Олена не зупинилася, вирішила спробувати свої сили у восьмому сезоні «Боротьба континентів». Зараз вона є експертом передачі «Слідство ведуть екстрасенси».

Ясновидиця бачить долі людей, допомагає шукати безвісти зниклих. Екстрасенс також створює гороскопи для країни на кожен рік, Гороскоп для України від Олени Курилова на двадцятий рік не містить конкретики. Курилова сказала лише кілька слів про двадцятому рік: катаклізмів, що знищують природних явищ не передбачається, війна не закінчиться повністю, бої трохи вщухнуть. Ситуація налагодиться в кінці 2021 року.

Население Украины

Павло Глоба

Павло Глоба є досвідченим, компетентним астрологом, провидцем, телеведучим. Його найзнаменитіші передбачення – аварія на Чорнобильській станції, конфлікти в Іраку, Сирії, Донбасі. Гороскоп від Павла Глоби для України звучить так : конфлікт на Сході вщухне, хоча війна повністю не скінчиться. Коли країна буде перебувати в незрозумілій ситуації, Україна ризикує розділитися на дві частини, одна з яких перейде Росії.

Хаял Алекперов

Хаял Алекперов – відомий екстрасенс, переможець проекту «Битва екстрасенсів» сьомий сезон. Після участі в шоу став експертом передачі «Слідство ведуть екстрасенси», суддею «Битви екстрасенсів». Майбутнє ясновидець пророкує за допомогою джинів, які йому є, святий книгою.

Гороскоп для України на 2020 рік від Хаяла Алекперова попереджає українців про погіршення економічної ситуації. За словами екстрасенса, через політичні чвари, корупції, країна залишиться без підтримки зарубіжних держав. Таємниці українських політиків вийдуть назовні, все корупціонери, політичні злочинці будуть покарані.

предсказания

Мольфари

Існує гороскоп для України на 2020 рік від мольфарів:

  1. Нечай передбачив можливість розпаду країни, якщо політики, народ не об’єднаються, чи не будуть шукати спільних рішень складних ситуацій.
  2. Магдалена Мочаевскі спрогнозувала довгий шлях України до відновлення. Стати цілісною країною вона стане через кілька років.
  3. Бабка Яремчіха передбачила наступ світу, повернення Криму Україні.
    Прогнози екстрасенсів відрізняються. Але в одному їх думки сходяться – багато що залежить від українського народу.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.