UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Ви їдете туди у відпустку? Ви можете померти

Відпочинок мрії на екзотичному пляжі може закінчитися плачевно. Не всі усвідомлюють, яка небезпека підстерігає нас навіть на мілководді. Обираючи місце відпочинку, захоплюючись і надихаючи барвистими фотографіями з каталогу, ми часто не підозрюємо, що на цих ідилічних пляжах нас може чекати навіть смерть. Що найбільше загрожує людям у цих місцях?

Акули-людожери, величезні медузи, крокодили, водяні змії та екзотичні шипуваті риби – ось лише деякі з диких істот, які становлять загрозу для людини, а той, хто не підозрює про небезпеку, віддається насолоді засмагати та купатися.

Після трансляції фільму “Щелепи”при думці про акулу-людожера у всіх волосся стає на руках від страху. Монстр у фільмі був лише машиною, але те, що ховається на глибині, а часом і біля берега, набагато небезпечніше.

Ці великі істоти, які люблять свіжу кров, найчастіше зустрічаються біля узбережжя Флориди, де вони кишать цими монстрами. Найнебезпечніший пляж у світі Нью-Смірна-Біч, де щорічно реєструється понад сто випадків контакту людини з акулами. Не всі закінчуються летально, але є багато людей, які виходять з води без руки чи ноги. Туристам, які відпочивають на пляжі Боа Віаджем, золотому пляжі бразильського Ресіфі, також загрожують напади акул. В просто 15 років Тут було зареєстровано 50 нападів акул, і майже половина з них була смертельною.

Чому акули нападають на людей? Найчастіше вони плутають людину з її їжею, наприклад, тюленем. Замасковані в хвилях акули не знають, що саме над ними пролітає. Вони відкривають роти, сподіваючись, що це смачна пломба.

У Балтійському морі діти, які граються в морі, часто ловлять маленьких желеподібних медуз. Хоча їхні жала також є зброєю, вони нікому не зашкодять. Медузи зустрічаються на північному і східному узбережжях Австралія вони не маленькі і не дружні. Їхні довгі щупальця є однією з найсмертоносніших видів зброї, до якої можна паралізувати або навіть убити. З цієї причини ці пляжі часто закриті і недоступні для туристів.

Смерть також можуть занести хвилі. Їхня висота та сила водних течій можуть вбити багатьох серферів, які насолоджуються погодою на мексиканському пляжі Зіполіт або на острові Оаху на Гаваях. Багато туристів вибирають для своєї подорожі мальовничий пляж на острові Кауаї на Гаваях. Краса краєвидів так і манить скупатися тут. Морські течії в цьому районі вони настільки сильні, що часто неможливо повернутися на берег, не знаючи про небезпеку. Наразі тут потонули понад 80 людей, а тіла 15 жертв стихійного лиха досі не знайдені.

Обираючи напрямок подорожі, давайте спочатку перевіримо, чи безпечні пляжі, на яких ми хочемо відпочити. Краще усвідомити загрозу або змінити напрямок перед від’їздом від’їзд, щоб уникнути цього взагалі.

Дивіться також

Небезпечні пляжі123РФ

Небезпечні пляжі123РФ

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.