UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Ви рідко займаєтеся сексом? Це добре!

Чоловіки, які не мають постійних партнерів і займаються епізодичним сексом, досягають оргазму набагато швидше, а їхня сперма якісніша! Вчені з Коледжу Вустера в Огайо сподіваються, що їх відкриття покращить лікування безпліддя

У дослідженні брав участь 21 гетеросексуальні чоловіки, без сексуальної дисфункції, некурящі та непитущі віком від 18 до 23 років. Учасників дослідження попросили здати щонайменше сім зразків сперми протягом 15 днів. Щоб чоловікам було простіше «здобувати матеріал для тестів», вчені підготували для них спеціальні кімнати, де вони могли дивитися кількахвилинні сюжети порнографічних фільмів. Зразки відбирали в один і той же час доби з інтервалом 48 і 72 години.

У шести фільмах, які дивилися респонденти, фігурувала одна і та ж пара закоханих, а в сьомому жінка змінилася. Виявилося, що сперма зібраний після показу фільму з новою актрисою був найкращої якості.

Чому це сталося? Автори дослідження пояснюють, що чоловікам потрібні постійні експерименти і зміни в ліжку. Але це не єдина причина. Випадковий секс з абсолютно незнайомою жінкою – ідеальний час для розширення жанру.

Виробництво «кращої сперми» в таких випадках диктується еволюція. Чим більше кількість рухомих сперматозоїдів, тим більша ймовірність запліднення і продовження роду. Хороші гени і хороша сперма роблять чоловіка більш привабливим в очах жінки, а значить, отримують перевагу над конкурентами.

На думку фахівців, результати можуть бути корисними в боротьбі з чоловічим безпліддям. – «Наші результати важливі для розуміння тиску, який відчуває на чоловіків це питання народити нащадка. Нові знання допоможуть удосконалити методи діагностики та ефективно лікувати безпліддя», – підкреслюють автори дослідження.

Дивіться також:

Пауліна Млинарська показує секс

Фотолія

Фотолія

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.