UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Ви худі, але шкіра висить? Ти можеш бути «худим товстим»!

Ви часто зустрічаєте людей, які стрункі без будь-яких зусиль? Вони не займаються спортом, не харчуються здоровою їжею, і все ж у них немає проблем із вагою. Однак це лише видимість. Хоча на перший погляд такі люди здаються стрункими і здоровими, вони можуть мати ті ж проблеми, що й люди з ожирінням. У них підвищений ризик розвитку діабету та серцево-судинних захворювань. Перевірте, на що ще звернути увагу.

Ставши на ваги і подивившись на себе в дзеркало, ви побачите лише частину правди. Ти можеш виглядати чудово в бікініі ваш індекс маси тіла може бути нормальним. Але якщо ви не дбаєте про себе, у вас можуть виникнути такі ж проблеми зі здоров’ям, як і у вас повні люди. Хоча «Худий товстун» Воно мало важить, може мати целюліт і в’ялість шкіри. Навіть якщо він виглядає як дуже доглянута особа, це все основні тести вони швидко дізнаються сумну правду. Просто перевірте свій артеріальний тиск, рівень холестерину та цукру в крові. Але перш ніж ви їх зробите, почніть спостерігати за своїм тілом і як ваше тіло реагує на їжу, яку ви їсте. Якщо ви вважаєте, що деякі з цих якостей стосуються вас, ви повинні це зробити побачити лікаря і знати подробиці.

Обвисла шкіра на животі

Все, що вам потрібно робити, це дивитися щодня розмір вашого живота. Хоча ваша вага може здатися нормальною, це навіть небагато “Пончик” вона вже може бути небезпечною. Дослідження, проведені в Інституті анналів внутрішньої медицини, показали, що люди, які не мають надмірної ваги та борються із зайвим жиром на животі, набагато частіше страждають від ризик діабету та серцевих захворюваньніж їхні однолітки з ожирінням. Лікарі, які працювали над цим експериментом, погодилися, що абдомінальне ожиріння може призвести навіть до до смерті. Небезпека зростає в міру того, як стає наше тіло інсулінорезистентні.

Однак ми дуже швидко і легко недооцінюємо розмір живота і стегон. Попереджувальний знак повинен бути у всіх спадаючі штанивсе коротші ноги та пояси, що обтягують живіт.

Без спорту

Це може здатися дивним, але худим людям важко працювати навіть одне віджимання. Це могло статися через брак м’язова тканина. Їхня фігура настільки слабка і непідготовлена ​​до фізичних навантажень, що навіть найменша фізична активність їх спонукає край виснаження. Якщо люди не мають зайвої ваги, тим більше їм не вистачає мотивації почати займатися спортом. Як можна “примусити” себе регулярні тренування?

Просто реалізуйте кілька аеробні вправищоб швидко побачити результати. Покращення самопочуття – найкраща винагорода за ваші зусилля. Ходьба, їзда на велосипеді та біг є дуже важливими видами діяльності, які допоможуть зберегти ваші легені та серце здоровими. Додайте до цього силові тренування у свою чергу, це допоможе наростити м’язову масу. Це поліпшить обмін речовин і дозволить позбутися шкідливий жир.

генетика

Ти можеш мати генетична схильність до проблем із серцем, високого кров’яного тиску або розвитку діабету. Якщо хтось у вашій родині страждає від подібного захворювання, неважливо, наскільки він серйозний. Ось чому обслуговування так важливо у вашому випадку відповідну вагу. Це допоможе знизити ризик розвитку проблем зі здоров’ям. Однак до цього слід підходити зі здоровим глуздом – фізичні вправи та здорове харчування є ключем до успіху.

Думка лікаря також стане в нагоді в цьому питанні. Він підкаже, як уникнути перерахованих вище захворювань. Він призначить необхідне дієтичні добавки та лікищо дозволить вам довше насолоджуватися здоров’ям.

Погана дієта

якщо ви любитель фаст-фуду ви ризикуєте остаточно пошкодити внутрішні органи та збільшити ризик діабету, серцевих захворювань і раку. Відмова від вживання овочів і фруктів ви позбавляєте своє тіло цінні вітаміни, клітковина і білок. Натомість ви наїдаєтеся нікчемним цукром і нездоровим жиром.

Це теж дуже шкідливо пропуск їжі, і не їсти більшу частину дня. Вечірнє переїдання призводить до проблеми зі шлунком. Ви частіше відчуваєте голод, але коли нарешті щось їсте, ви дуже швидко «переповнюєтеся». Це може призвести до розладу травлення, печії та сильного болю в животі.

Не тільки ІМТ

Ми не повинні просто впливати на себе Індекс маси тіла. Його не слід використовувати, принаймні, при дослідженні великої кількості людей. Дослідження показують, що це може бути навіть зайвим для певних етнічних груп. Наприклад Дослідження 2011 року показали, що жителі Південної Азії більш схильні до зберігання абдомінальний жир. На них також впливають проблеми з обміном речовин і хронічні захворювання.

Інше дослідження 2014 року показало, що людям похилого віку також слід менше звертати уваги на свій ІМТ. Все тому що ми втрачаємо м’язи з віком. Такі люди зазвичай мають дуже високий відсоток жиру в організмі, навіть якщо їхня вага нормальна.

Дивіться також: Анна Висконі про дієту

Худий товстун123РФ

Худий товстунPantherMedia

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.