UKRjizn.com
Image default
Прогноз

Вибори в 2020 році в Росії

Починаючи з 2012 р. в Росії діє правило проведення одного дня голосування. Це означає, що у всіх регіонах, де, згідно з планом, повинні обирати мерів, губернаторів, голів адміністрацій, депутатів, вибори в Росії пройдуть в певну дату.

Выборы 2020 года в России

Щороку вона різна, але завжди припадає на неділю. У 2020 році на виборчі дільниці для визначення лідерів суб’єктів Федерації вирушать жителі 16 суб’єктів.

Єдиний день голосування

Після розпаду СРСР регіони Росії отримали право самостійно визначати дату проведення місцевих виборів. Така ситуація існувала до 2005 року, коли Володимир Путін підписав закон Про внесення змін до нормативних актів про вибори.

Документ був підготовлений на основі пропозиції голови Центрвиборчкому Росії А. А. Вешнякова про введення єдиного дня для волевиявлення народу на користь нових лідерів. Закон встановив два дні в році, коли можуть бути проведені місцеві, регіональні вибори. Перший у березні, другий – у жовтні.

Бюллетень в урне

Також в 2012 р., було прийнято ще одну важливу зміну. Кілька регіонів звернулися до Дмитра Медведєва, який в той час був президентом країни, з проханням залишити тільки один день для голосування. Пропозицію було визнано розумним, і в жовтні того ж року обраний лідером держави Володимир Путін ратифікував поправки до законодавства про вибори.

Голосувати вирішено було у другу вересневу неділю. У 2020 році день, коли росіяни зможуть віддати свої голоси за керівників регіональної влади, припаде на 13 вересня.

Втім, у визначенні дати не була поставлена крапка. Держдума в 2015 році ініціювала закон, спрямований на перенесення виборів у парламент на дату єдиного дня голосування. Відповідно до прийнятих законодавцем змінами, починаючи з 2016 р., в той рік, коли проводяться вибори в парламент, їх поєднують з обранням депутатів, керівників місцевих органів влади і проводять у третю неділю вересня.

Голосование в России

У той рік, коли народ виявляє волю за претендентів у місцеву владу, дата призначається на друге неділю.

Де пройдуть вибори 2020 року?

Голосування за кандидатів на пост регіональних керівників пройде в 16 суб’єктах Федерації.

У Ростовській області

Ростовчани відправляться голосувати за губернатора. В даний час главою є Василь Голубєв. Посаду цю він зайняв в 2010 р., але, незважаючи на солідний досвід, на думку експертів, перестав відповідати пропонованим йому вимогам.

Можливо, ще до виборів, Президент Росії прийме рішення про те, що губернатор не справляється зі своїми повноваженнями і змусить його залишити посаду. Найбільш вірогідним претендентом називають Хаміта Мавлиярова.

Соціологічні опитування, однак, демонструють зворотну картину. Жителі не представляють альтернативи Голубєву. Показовим стали результати голосування в 2015 р. Тоді при явці 50% за нього віддали голоси 75% виборців.

У Ленінградській області

 Інтрига намічається і на виборах в Ленобласті. Сьогодні пост губернатора займає Олександр Дрозденко. Призначений на відповідальну посаду він був у 2012 р. на основі пропозиції Дмитра Медведєва і схвалення, отриманого від Законодавчих зборів регіону.

Кандидаты на выборы 2020 года

При проведенні голосування в 2015 р. за Дрозденка віддали голова 85% виборців. Балотувався він тоді від партії «Єдина Росія». За даними політологів, рівень підтримки сьогодні буде нижчим.

Пов’язано це з кількома гострими питаннями, вирішити які не вдається:

  • Інфраструктурні проблеми;
  • Низька якість медичної допомоги;
  • Ситуація з обдуреними пайовиками.

На Сахаліні

Планувалося, що в 2020 році повинні пройти і вибори глави Сахаліну. Однак вони були перенесені на 2019 р. Пов’язано це з тим, що в 2015 р. обраний раніше А. В. Хорошавин був знятий з посади за втрати довіри президента, а замість нього призначено О. Кожемяко.

Обов’язки губернатора останній виконував до кінця вересня 2018 р.. Кандидатів на посаду губернатора Сахалінської області кілька. В основному, це місцеві жителі, що займають високі пости, депутати партій.

https://www.youtube.com/watch?v=FFDH_AuJXes

У Татарстані

Жителі Татарстану будуть в 2020 р. на виборах, обиратимуть главу республіки. На відміну від інших суб’єктів, керує їй президент. І це незважаючи на те, що, відповідно до законодавства, подібним статусом повинен володіти тільки лідер держави.

Президент Татарстану був обраний в 2015 р.. Основна кандидатура – Р. Мінніханов. Пост президента він займає з 2010 р. На відміну від багатьох лідерів, Рустам Нургалиевич користується підтримкою населення. Соціологічні опитування демонструють згоду з проведеною ним політикою.

У 2020 році в Республіці пройде голосування і за кандидатів у депутати муніципальних утворень. Передбачається, що участь у них візьмуть представники більшості партій, а також самовисуванці.

Вибори в інших регіонах Росії

Голосування за кандидатів в керівники суб’єктів Федерації пройде в 2020 році і в 12 інших регіонах. Серед них: Єврейська Автономна, Іркутська, Тамбовська, Смоленська, Брянська, Архангельська, Костромська, Калузька, Пензенська області, Краснодарський і Камчатський край, Чуваська Республіка.

Вибирати будуть глав міст, селищ і в ряді інших республік і областей. Так, за кандидатів до Ради депутатів, мерів голосуватимуть в САХА (Якутія). Вибори в місцеві та регіональні влади в 2020 році пройде 13 Вересня.

В 16 суб’єктах Федерації Росії жителі проголосують за претендентів на пост лідерів. У кількох інших республіках і областях голосуватимуть за людей, які прагнуть отримати мандат депутатів до місцевих органів влади, зайняти посади керівників міст, сіл.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.