UKRjizn.com
Image default
Відпочинок

Відпочинок в січні 2022 року

Відсвяткувати новорічні свята 2022 року можна в компанії друзів за великим святковим столом, але деякі з нас віддають перевагу більш різноманітні способи отримання нових вражень і вже зараз замислюються, куди поїхати на відпочинок і де відпочити в січні 2022 року.

Поїздка, заздалегідь запланована і очікувана, обов’язково принесе не тільки незвичайні відчуття, але і зарядить позитивним енергетичним зарядом на весь майбутній рік.

Пляжний відпочинок в січні 2022 року

Кращий спосіб відпочити-це поміняти обстановку. Це правило працює в будь-якому місці, тому для кращого початку року постарайтеся продумати свій відпочинок заздалегідь. Багато пляжні тури на новий рік 2022 можуть коштувати чималих грошей, адже вони відносяться до високого сезону. Щоб не упустити свій шанс, постарайтеся вже зараз визначитися з місцем, де б ви хотіли б зустріти прихід цього свята. Більшість росіян, незважаючи на скасування чартерних рейсів з Росії, все одно залишаються вірними відпочинку в Єгипті.

Пляжний відпочинок

Він вважається відносно бюджетним, хоча і включає в себе достатній сервіс і великий діапазон всіляких заходів, здатний збагатити вашу відпустку. На початку 2022 року в цій країні буде не дуже жарко, тому покупатися в морі може і не вийти, зате в басейнах з підігрівом, якщо вони, звичайно, будуть у Вашому готелі — без проблем. Крім цього, ви зможете відвідати всі визначні пам’ятки Єгипту, при цьому відсутність великої кількості туристів в січні 2022 р. дозволить вам без проблемно милуватися красивими видами.

Велике розчарування може очікувати бажаючих відпочити в січні в Тунісі або Марокко. У цей час там настільки жарко, що отримати справжнє задоволення від такої поїздки можна, тільки якщо не виходити з території готелю.

Кращий відпочинок, бронзовий загар і відмінні фотографії в лазурного узбережжя вам зможуть подарувати Канарські острови. Так, це не економ відпустку, але якщо у вас вийде хоч раз відвідати це місце, ви обов’язково закохаєтесь в нього до кінця життя. Любителям азіатських країн можна запропонувати відвідати пляжі Таїланду. Там вас чекатиме комфортна температура до 25 °С, приємний мусон і хороші знижки.

Відпочинок в горах

Альпійські або Скандинавські курорти будуть раді зустріти вас на новорічних святах 2022 року. Для цих місць січень – це пік туристичного сезону, тому постарайтеся забронювати місця заздалегідь. В горах Скандинавії особливо сподобається молодим парам і тим, хто відпочиває без дітей. Для сімейного відпочинку більше підійдуть Альпи. Також ви можете придбати путівки в Карпати або ж Перинеи.

Відпочинок в горах

Екскурсійні тури в січні

Не всі країни в січні покриті снігом. Наприклад, в Італії ви зможете навіть поприймати помірні сонячні ванни, піднімаючи келих шампанського на честь настання Нового 2022 року. Тому при виборі екскурсійного туру слід визначитися, в яких температурних умовах ви бажаєте побувати в цей період.

У Греції в січні майже немає вітру і досить сонячно, хоча бувають і періоди затяжних дощів. Прохолодна, але помірна погода зустріне Вас у Франції, Австрії, Німеччині. Також ви можете помилуватися на палаци і замки в Чехії, Великобританії, Англії.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.