UKRjizn.com
Image default
Производители

Відвідайте інтернет-магазин Unisport та купіть велосипед своєї мрії

Велосипед для сучасної людини — це доступний, мобільний, дуже зручний засіб пересування. Для того щоб їзда на ньому була комфортною, важливо правильно вибрати модель велосипеда, яка впорається з поставленими перед нею завданнями. Купити в Україні велосипед сьогодні можна у спеціалізованих офлайн магазинах, а також в інтернет-магазинах, де представлений ширший асортимент, а вартість велосипедів дещо нижча, ніж у звичайних магазинах.

Навіть якщо ви вже знаєте, який велосипед вам потрібен, не факт, що ви зможете самостійно розібратися у модельному ряді навіть однієї серії, щоб зробити правильний вибір. У різноманітності асортименту кожна модель велосипеда:

 • відповідає конкретному типу катання;
 • є жіночою, дитячою чи чоловічою моделлю;
 • відповідає певному критерію зростання велосипедиста;
 • відрізняється певними технічними характеристиками, набором функцій та матеріалом, з якого виготовлені важливі вузли та системи велосипеда.

Крім того, варто враховувати можливість оснащення велосипеда навісним обладнанням. Зрозуміло, що ціна на велосипеди різниться залежно від перелічених вище пунктів.

Де в Україні можна вигідно придбати якісно виготовлений та надійний велосипед?

Ми пропонуємо своїм покупцям різноманітні моделі велосипедів від найвідоміших, надійних та популярних світових брендів — Apollo, Bianchi, Cannondale, Giant, Cross, Formula, Cyclone, Kinetic, Formula, Ghost, Fuji, KTM, Marin, Leon, Merida, Polygon та інших, не менш відомих торгових марок

З повним списком виробників та серій велосипедів ви можете ознайомитися на сайті інтернет-магазину unisport.ua — одного з найкращих магазинів вітчизняного ринку, що реалізує спортивні товари та спорядження європейської якості, включаючи сучасні велосипеди різного класу та типу катання.

У нашому магазині ви можете вибрати для себе модель велосипеда:

 1. За зростанням велосипедиста (до 100 см, 100-120 см, 120-135 см, 135-150 см і далі за розмірною сіткою — від XS розміру до XXL).
 2. За призначенням велосипеда.
 3. За матеріалами (сталь, алюміній, пластик, карбон, магній), з яких виготовлена ​​рама, ключові вузли та важливі складові конструкції велосипеда.
 4. За розміром (від 6 до 29) колеса.
 5. За типом гальм та перемикача (передній/задній).
 6. За кількістю швидкостей.
 7. За типом та ходом вилки.
 8. За кольором та роком випуску.
 9. За типом задньої втулки.
 10. За наявності або можливості оснащення велосипеда навісним обладнанням.

На сайті розроблений каталог товарів, в якому ви можете легко відшукати та вибрати велосипед потрібної моделі. Також ви можете скористатися зручною та простою системою пошуку, в якій передбачена система фільтрації товарів за заданими покупцями критеріями.

У чому ще є переваги покупки велотехніки в магазині Unisport?

У нашому інтернет-магазині ви можете купити велосипед своєї мрії та не тільки. Ми пропонуємо спортивне спорядження, обладнання та різноманітні спортивні товари в широкому асортименті. У нас ви можете купити все, що необхідно для занять спортом, туризму, активного відпочинку та подорожей.

Для покупців розроблена гнучка система знижок, проводяться акції та регулярно оновлюється асортимент товарів у каталозі. Наші фахівці відстежують появу новинок і при оновленні товарів обов’язково враховують побажання та потреби наших покупців. Ми також пропонуємо велосипеди та іншу спортивну техніку та інвентар напрокат, а також продаємо якісні спортивні товари з категорії б/у.

У вас є можливість прямо сьогодні вигідно купити велосипед у Києві, Харкові, Запоріжжі, Львові та в інших містах нашої країни, скориставшись пропозицією інтернет-магазину Unisport.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.