UKRjizn.com
Image default
Услуги

Вигідні тарифи Vodafone Україна для Київської області 2021 року

У квітні поточного року в українських ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що тарифи Водафон Україна для Київської області 2021, для інших областей країни, де є покриття зв’язку, знову будуть підвищені. За заведеним дивним звичаєм перша інформація про це з’явилася в соціальній мережі Фейсбук, в співтоваристві MZU, початкові літери якого розшифровуються, як мобільний зв’язок України державною мовою.

Вигідні тарифи Vodafone Україна для Київської області 2021 року

Огляд ситуації

З кінця минулого року неодноразово розміщувалися повідомлення про підвищення цін на послуги у всіх провідних мобільних операторів в країні. Інформація від Водафон про зростання тарифів і вартості пакетів, незмінно супроводжувалася згадкою про деякі обставини:

 • мобільний оператор вважається одним з найбільших і затребуваних у населення;
 • зв’язок від Водафон покриває тільки 75% української території і компанії потрібні гроші на модернізацію обладнання, причому, досить значні, які вона має намір отримати зі своїх абонентів;
 • головний аргумент, який використовувався для пояснень зростання тарифів-це та обставина, що українські ціни нижче європейських;
 • в кінці 2020 і початку 2021 року, оптимістично налаштовані автори вважали, що користувачам будуть запропоновані новорічні та різдвяні знижки, а розцінки зростуть незначно;
 • самі догадливі стверджували, що причиною тарифного зростання в компанії став військовий конфлікт на південному сході.

Керівництво компанії пояснило, що тарифи Водафон для Києва дорожчають через збільшення навантаження на мережу і зростання кількості абонентів. На відміну від багаторічного лідера українського ринку зі 100% покриттям української території, що вже здійснює модернізацію за інноваційними технологіями з отриманих прибутків, Vodafone запевняють, що зростання цін на послуги – не основний напрямок діяльності.

Керівництво компанії інформує про 12% зниження вартості мегабайта, а подорожчання тарифів пов’язує виключно з розширенням можливостей кожного. Таким чином Водафон для Київської області та інших українських регіонів, де є покриття від мобільного оператора, повинен задовольнити потреби не тільки його постійних клієнтів, але і новоприбулих.

Подорожчання вигідної пропозиції

Офіційний сайт компанії та інші інформаційні джерела поінформували абонентів про підвищення вартості послуги “Рік без абонплат”, яке вже стартувало на початку квітня поточного року. Аргументація у підвищення розцінок колишня-помітно зросла витратність утримання та обслуговування наявної в розпорядженні мобільного оператора мережі.

Подорожчали не тільки вигідні тарифи Vodafone Україна для Київської області Супернет (Старт, про і Унлім). У цих тарифах змінилася і вартість місячного пакету послуг.

 • Найдешевший, SuperNet Start, тепер став коштувати 125 грн.;
 • SuperNet Pro піднявся в ціні до 180 грн.;
 • зарахований до самих варіативних і полінаправлених, SuperNet Unlim виріс до 260 грн./мес.

Посилання на об’єктивні труднощі і вибачення за вимушену необхідність підвищити розцінки на вартість послуг можна знайти в описах тарифів, які розміщуються на початку кожного року.

Вигідні тарифи Vodafonе на для Київської області

Запустивши в 2016 році Водафон Лайт плюс в Київській області 2021, компанія щорічно вводила нові послуги в пакет, розмежовувала вартість і кількість мегабайтів для клієнтів з одного тимчасового періоду і підключилися пізніше. 2021 не став винятком із заведеного правила, але інформації про зміни можна знайти все менше. Цікаво, що найдетальніша є тільки для жителів Донецької та Луганської області, які навряд чи вивчають інформацію українською мовою, розміщену на патріотичних сайтах.

Столиця країни і прилеглі райони

Експерти в області мобільного зв’язку вказують, що компанія мобільного зв’язку надає не тільки послуги в комплекті (СМС, роумінг, фінансові операції і навіть розважальні сервіс, не рахуючи мобільного інтернету і голосового мобільного зв’язку), а й цікаві пропозиції, де клієнт звертається до однієї функції і отримує додаткові послуги за номінальну невелику плату, які можуть і не використовуватися. Є різні пропозиції для фізичних та юридичних осіб.

Будь-який вигідний тариф Водафон для Київської області 2021 або Києва тільки називається щомісячним, але його тривалість незмінно становить 28 днів. У переліку популярних, складеному експертами та аналітиками, присутні:

 1. Водафон Лайт, рекомендований тим, хто використовує мобільний пристрій для зв’язку з іншими абонентами. У ньому є мінімальна кількість можливостей для виходу в інтернет.
 2. Vodafone Red Extra M, що дозволяє отримати 10 гігабайтів в Мережі, час для внутрішньомережевих розмов і роумінг.
 3. Vodafone Red Extra XS, як і інші варіанти-передоплатна система, про яку скрізь йдеться з деякою ноткою загадковості – за невелику щоденну абонплату покладається набір послуг з роумінгу, дзвінків в мережі, мегабайти на соцмережі і месенджери і навіть розмови з абонентами інших мобільних операторів. Їх кількість варіюється в залежності від літерного позначення і вноситься абонплати.
 4. Водафон Unlim 3G, який можна використовувати у вигляді пакетів або шляхом щодня знімається абонплати. Він позиціонується також, як вигідна пропозиція абонентам, які постійно користуються функцією виходу в Інтернет і хочуть, щоб була висока якість передачі цифрової інформації. Вони можуть дзвонити з мережі або зі смартфона за ціною 1 гривня за п’ять хвилин розмови.

Перераховуючи тарифи Vodafone для Київської області, не можна обійти увагою популярний у користувачів Лайт+. Він доступний у багатьох областях України, але його перевага – можливість дзвонити на МТС і Водафон Україна. За примітивне поповнення щомісяця балансу на невелику суму, можна отримати 500 МБ Інтернету і безліміт із застарілим форматом, а також використовувати вигідні можливості, щоб дзвонити за кордон знайомим і родичам.

Переможець рейтингу

Однозначної відповіді на це питання немає, оскільки тарифи Водафон в Київській області 2021 розраховані не тільки на варіабельні потреби абонентів великої компанії, але і на різні фінансові можливості. Не секрет, що в умовах фінансової кризи, викликаної невмілим управлінням економікою і коронавірусною пандемією, рівень матеріального добробуту середнього українця сильно знизився. Необхідність підвищити ціни, щоб вони стали порівнянні з європейськими, про яку говорить мобільний оператор, не означає, що зарплати і пенсії теж наблизяться до рівня виплачуваних в Європі.

Тарифи Vodafone Україна 2021 року

Переможцем рейтингу по ціновій доступності став пакет сімейний. Це не новинка і у більшості великих компаній він є в переліку. Його популярність пояснюється комплексністю і ціновою доступністю. За 80 гривень / міс. Діти і батьки можуть спілкуватися, не переплачуючи за розмови між членами сім’ї. Власникам цього пакету доступний наступний комплекс послуг від компанії:

 • нічим не обмежене спілкування в 3-х месенджерах;
 • 60 хвилин безкоштовних розмов з абонентами інших мобільних операторів;
 • безкоштовний гігабайт інету;
 • всередині запропонованого пакету-безлімітний зв’язок з іншими операторами України;
 • цілих 100 хвилин спілкування з іншими укроператорами за умови придбання додаткової послуги;
 • головний бонус-година міжнародних дзвінків (з РФ і Польщею).

У 2021 році автори публікацій про компанію Водафон, незмінно обіцяють її абонентам безліч сюрпризів і бонусів, але від подорожчання, яке відбулося в квітні, і, можливо, ще відбудеться в поточному році, піти неможливо. Тому вибирати доводиться не за різницею у вартості, а за кількістю обіцяних і доданих внутрішньопакетних послуг і бонусів.

У столиці і в Київській області високий рівень життя, бізнес-активності і вартість послуг трохи вище, ніж у провінції. Тому модернізація торкнулася столичного регіону, але не торкнулася провінції – Херсона, Сум, Полтави та деяких інших невеликих міст. Однак в Центральному регіоні можна отримати найбільшу доступність до всіх пропозицій.

Тому можна вибрати самі привабливі пропозиції від Унлім( Анлім), Ред, Девайс, Ультра і Ультра ВІП, звернути увагу на дешеві сімейні тарифи або ті, що орієнтовані на велику кількість Інтернету в хорошій якості, роумінг або розмови з іншими операторами. Компанія Водафон регулярно інформує своїх користувачів про зміни, що відбулися, отримати інформацію можна не тільки на сайті, але і в магазинах, яких в Києві величезна кількість.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.