UKRjizn.com
Image default
Весілля

Вінчання в 2022 році згідно православним календарем

Вінчання є найважливішим і відповідальним кроком у житті свято-віруючої людини. Всі закохані молодята свято мріють пов’язати себе узами найщасливішого шлюбу один раз і навічно. Але до такого рішучого в житті кроку необхідно підходити грунтовно, фахівці в любові і довгожителі-подружжя запевняють, що дата весілля, а також вінчання робить сильний вплив на всю подальшу благополучну сімейне життя молодих сердець. Православні віруючі звертають особливу увагу на календарні дані. Як відомо, протягом року є дати, коли не можна здійснювати ні шлюбних церемоній, ні інших важливих і урочистих для подальшого життя подій. А які названі сприятливі дні для вінчання в 2022 році за календарем?

Вінчання в 2022 році згідно православним календарем

Протягом будь-якого року у православних віруючих спостерігається чимало значущих подій. Рік у віруючих наповнений трапезами, постами, урочистостями і поминальними датами. Дуже важливо звернути особливу увагу на рекомендації церкви перед тим, як пройти таїнство обряду вінчання.

Вінчання в 2020 році

Важливо відзначити і той момент, що в заборонені дні для весільних церемоній жоден священнослужитель не зробить таїнство святого обряду. Тому молодятам важливо заздалегідь уточнити сприятливі дні для вінчання в 2022 році за православним календарем. Не завадить знати і дати, в які заборонено будь-яке значуще для людей подія.

Найбільш благополучними і щасливими періодами для здійснення таїнства обряду є наступні події і дати:

Святкова дата-Червона Гірка. З самих наідревнейших часів молоді закохані пов’язували воєдино свої серця саме в цей святковий період. Червона Гірка вважається символом сімейного благополуччя і успіху. У 2022 році зазначене урочиста подія благополучно випадає на кінець квітня.

Період у часі, починаючи з 20-ого січня і включно по 7-е березня, є чудовими моментами для здійснення таїнства обряду. Даний період названий в християнстві часом після святкування Хрещення Господнього і до зустрічі Масляного тижня.

Практично всі осінні деньки є сприятливими для здійснення таїнства вінчання, за винятком тих дат, на які випадають православні торжества або короткочасні дні поствованія.

Згідно з православною вірою, вінчатися можна лише тим молодим парам, в чиїх серцях живе щира любов і надійна повага по відношенню майбутніх сімейних партнерів один до одного.Весільна церемонія за датою народження

Велике поширення для підрахунку сприятливих дат для весільних церемоній є розрахунки за датою народження молодих. У кожному випадку можна вирахувати сприятливі дні для весілля в 2022 році за датою народження.

Вінчання

Для початку важливо сказати, що в цьому 2022 році головним цифровим значенням стане число 9. Фахівці-нумерологи вказують, то зазначена цифра є не досить благополучною для проведення весільних церемоній. Вся справа полягає в тому факторі, що число веде до самопожертви, яке буде потрібно і в подружньому житті, якщо партнери побажають зв’язати себе міцними узами шлюбу в зазначеному періоді.

Якщо ж молоді впевнені, що всі перешкоди можна подолати і негативні пророцтва нумерології ніяк не вплинуть на подальшу спільне життя, то рекомендується вибирати дату для весілля, в якій присутній число – 9, наприклад, 19. Місяць тут практично не грає ніякого значення, але ідеальною датою для весільних пишних урочистостей стане місяць вересень, який в числовому вимірі також випадає на число 9.

Для того, щоб провести індивідуальні розрахунки для обчислення сприятливого для весілля дня, необхідно взяти прізвище, ім’я та по батькові майбутнього подружжя, скласти по кожній букві відповідно до безпосереднім розташуванням в російській алфавіті всі дані. Отримане число довести до однозначного значення, щоб вийшла єдина цифра, яка і буде вказувати на найсприятливішу дату для укладення шлюбу.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.