UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Вона поділилася фотографіями свого раку, щоб попередити інших

Джуді Клауд, мати двох дітей, протягом двох десятиліть бореться з раком шкіри. Після однієї з операцій жінка вирішила поділитися зі світом фотографіями, які задокументували її боротьбу з хворобою. Фотографії покликані попередити інших про жахливі наслідки впливу сонячного світла на шкіру. – Я ніколи не була великою прихильницею солярію, але не потрібно багато, щоб завдати собі непоправної шкоди, – пояснює вона.

У 1995 році їй діагностували рак. З тих пір вона перенесла кілька операцій – лише в одній з них видалили 23 фрагменти шкіри. Клауд підкреслює, що в дитинстві вона не усвідомлювала, наскільки небезпечними можуть бути сонячні опіки та сонячні ванни. У дитинстві вона кілька разів обгоріла на сонці. Також вона іноді штучно засмагала. Цього було досить.

– Я чув багато думок від людей, які кажуть, що вони почуваються красивішими та краще, коли вони засмаглі. Подивіться на мої фотографії. Це міг бути ти. Захворіти може будь-хто, навіть люди, які мають більш темний відтінок шкіри, – закликає Клауд.

Дивіться також:

«Найстрашніше знати, що я ніколи не буду грати зі своїм сином…» Скільки нещасть може спіткати одну людину?

Опубліковано FAKT24.pl 10 березня 2016 р

Через численні болючі операції жінка багато днів провела на лікарняному, відновлюючи своє здоров’я. Незважаючи на травматичний досвід, її досі називають «щасливою». Тому що, як вона каже, багатьом жінкам не пощастило, і зміни могли бути набагато гіршими.

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.