UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Вона хворіла на рак шкіри через пристрасть до солярію

Тоні Віллоубі 27 років. Дівчина пережила справжнє пекло. Роки пристрасті до засмаги виснажили її тіло і шкіру. Британка роками боролася з раком шкіри! Тепер застерігає від надмірного прийняття сонячних ванн.

Тоні Віллоубі почала засмагати в солярії, коли була маленькою дівчинкою. Упродовж шкільних років вона користувалася штучною засмагою чотири-п’ять разів на тиждень. Це довело її до драматичного стану. У 21 рік у неї виявили рак шкіри! Дівчина пройшла через справжнє пекло. У неї було п’ять рецидивів. Кожні 6 місяців проходить серйозний огляд у дерматолога. Спеціалізовані креми і процедури з використанням рідкого азоту привели її шкіру в нормальний стан, але про звичні сонячні ванни вона може забути. Щоразу, коли вона виходить на сонце, вона наносить кілька шарів спеціальних засобів.

Тоні зараз 27 років. Вона перенесла низку болючих операцій. Її обличчя і тіло були в шрамах і обгорілих протягом багатьох років. Незважаючи на те, що вона просто жахливо виглядала, вона має сміливість говорити про свою пристрасть до засмаги і хоче застерегти інших дівчат від подібних процедур. У своєму профілі в соцмережі вона опублікувала фото, на якому вона вкрита шрамами. Фото вона прокоментувала так: «Якщо комусь потрібна мотивація кинути солярій, подивіться, до якого стану я себе довела. Ось так може виглядати залежність від засмаги».

Зараз дівчина працює медсестрою. Її рішення оприлюднити своє вкрите шрамами обличчя підтримують усі – і рідні, і інтернет-користувачі.

Корін Доулінг, фахівець зі шкіри в дерматологічній клініці Harley Street у Лондоні, зазначає, що: «Рак шкіри особливо поширений серед молодих людей. Понад 10 000 випадків меланоми у Великобританії пов’язані з надмірним перебуванням на сонці. Лікар зазначає, що слід використовувати крем з фільтром SPF мінімум 30.

Подивіться, що характеризує стиль Юстини Стечковської:

У нього рак шкіри через пристрасть до соляріюFacebook

Тоні ВіллоубіFacebook

Тоні ВіллоубіFacebook

Тоні ВіллоубіFacebook

Тоні ВіллоубіFacebook

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.