UKRjizn.com
Image default
Новини

Хто і як організовує щорічні виставки собак?

Власники породистих собак з родоводом із задоволенням демонструють своїх вихованців. І в Росії, як і в інших країнах, щорічно влаштовується велика кількість виставок братів наших менших. Якщо ви бажаєте разом з чотириногим другом взяти участь в одному з таких заходів або просто прийти на нього в якості відвідувача, тоді з’ясуйте, коли і де будуть проходити виставки собак в 2020 році.

Хто і як організовує щорічні виставки собак

Хто і як організовує щорічні виставки собак

Виставки собак не можуть організовуватися виключно силами собаківників, вони проходять під патронажем і керівництвом Російської кінологічної федерації (скорочено – РКФ). В цю всеросійську організацію завчасно подаються заявки власниками офіційних клубів собаківників, а також керівниками кінологічних товариств.

Попередній розклад виставок вже сформовано на підставі запитів, що надійшли в РКФ, поданих до Квітня 2019-го року. Будь-яка виставка може бути заявленої організатором, але не включеної в первинний графік з-за надання неповного пакету документації, збігу дати організації з днем проведення раніше запланованих заходів даної категорії (міжнародного формату або в межах одного міста без письмової згоди клубу), за відсутності проведених племінних оглядів, припинення діяльності клубу (після рішення Мін’юсту), накладення на організаторів санкцій виставкової міжнародною комісією.

 виставки собак

Виставки влаштовуються під контролем декількох пов’язаних з кінологією і входять в РКФ організацій:

  • Російської федерації мисливського собаківництва, тобто РФОС (кілька років тому її виключили з РКФ, але потім знову включили);
  • Загальноросійської асоціації незалежних кінологічних громадських об’єднань (абревіатура така: ОАНКОО);
  • Російської Федерації аматорського собаківництва (скорочення виглядає як РФЛС);
  • Російської федерації службового собаківництва (або РФСС).

Міжнародні виставки

Європа не відстає від Росії: тут теж щорічно влаштовуються виставки собак, і 2020-ий рік не стане винятком. Так, чимало заходів подібного типу пройде в рамках Чемпіонату світу, який буде організований в Мадриді. У період з 23-го по 26-е квітня буде влаштовано відразу кілька виставок:

  • RSCE Winner Show пройде двадцять третього квітня. Це одноденна виставка для різнопородних юніорів та ветеранів. Всі вони претендують на чемпіонський іспанський титул.
  • Двадцять четвертого квітня в ході виставкового показу перша, третя і п’ята групи з CAC/CACIB у ветеранському та юніорському складах поборються за чемпіонство.
  • Двадцять п’ятого квітня влаштовується показ для шостої, восьмої, дев’ятої і десятої груп.
  • Двадцять шостого квітня пройде виставка за участю другої, четвертої та сьомої груп.
  • CAC Specialty Show Двадцять третього числа беруть участь четверта, шоста і сьома групи, 24-го – восьма, дев’ята і десята, двадцять п’ятого квітня – перша, п’ята третя та друга групи. Вечорами проводитимуться спеціалізовані шоу CAC.

У Словенії з восьмого по одинадцяте жовтня організовується європейський чемпіонат в місті Цельє. В рамках такого масштабного заходу кожен день буде виставковим для тварин різних порід.

Де дізнатися графік проведення російських виставок та інші подробиці

Кожен власник породистої і тим більш титулованої собаки напевно бажає бути в курсі майбутніх заходів. З’ясувати їх календар в межах Росії можна на офіційному веб-сайті кінологічної федерації нашої держави – РКФ. Його адреса в інтернеті – http://rkf.com.ru/.

Відкривайте цей веб-ресурс після введення адреси або назви федерації в пошукову рядок браузера, а потім на головній сторінці шукайте розділ, який називається «Виставки», далі на сторінці шукайте розділ з назвою «Виставки в системі РКФ». Відкривається нова сторінка, на якій ви зможете вибрати потрібну категорію заходів. Заходьте в шуканий розділ, а далі вибирайте підрозділ «календар РКФ». Відкриється сторінка з попередніми графіками, розподіленими за періодами. Вам потрібно буде вибрати 2020-ий рік. Нарешті, ви побачите таблицю з датами, локаціями, найменуваннями заходів та їх організаторів, патронажними організаціями, а також контактами.

Корисна інформація для відвідувачів і потенційних учасників! Якщо ви хочете уточнити організаційні моменти або правила участі, то в графіку зможете знайти контакти для зв’язку з організаторами. Використовуючи їх, задавайте виниклі питання. Крім того, можна записатися через портал РКФ, попередньо зареєструвавшись на сайті федерації.

Варто зауважити, що представлені виставкові графіки попередні: деякі дати можуть змінюватися з різних причин. Можливо і виключення будь-яких заходів з переліку. Точний і остаточний календар буде узгоджуватися з членами РКФ в 2020-му році, тому уточнюйте розклад пізніше, коли графіки стануть офіційними і затвердженими.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.