UKRjizn.com
Image default
Нерухомість

Як купити квартиру в Києві і не потрапити на шахраїв

Московський ринок нерухомості величезний. Існує безліч забудовників. Деякі з них – це великі компанії, які мають бездоганну репутацію. Деякі – забудовники, які мають кілька «проколів» у вигляді проблемних об’єктів.

Але є на ринку і відверті шахраї, які бажають заробити на довірливих громадянах. Незважаючи на те, що сьогодні можна отримати цінну інформацію з багатьох джерел, деякі українці все ж таки трапляються на гачок спритників. Нижче ми розглянемо, на що варто звертати увагу при покупці нерухомості в Києві від забудовника, щоб уберегти себе від неприємностей.

Шахраї при покупці у Києві

Історія компанії

Перш ніж вкласти гроші в будь-яку нерухомість, уважно вивчіть історію забудовника. Так ви вбережете себе від компаній-одноденок, які створюються виключно для шахрайських цілей. Дізнайтеся, як давно була створена фірма, чи має офіс, робочий телефон, поштову адресу.

Пошукайте інформацію про компанію в Інтернеті. Оцініть відгуки про неї: інвестори охоче залишають коментарі про співпрацю із забудовниками. Лише після вивчення «коріння» компанії можете переходити до оцінки її пропозиції.

Історія об’єктів компанії

Об’єкти забудовника – це його портфоліо. На нього потрібно звертати особливу увагу. Інформацію про об’єкти знайти неважко. Добросовісні забудовники вказують її прямо на сайті. Там ви зможете знайти детальну інформацію про будинок, а також його фото.

Ще одне цінне джерело інформації – ЗМІ. Якщо у процесі будівництва виникають труднощі, це викликає суспільний резонанс. Інформація про дані ситуації з’являється в інтернеті, газетах, ефірах теленовин.

Документи

Добросовісний забудовник ніколи не відмовить вам, якщо ви попросите ознайомитися з усією документацією. Краще робити це з дипломованим юристом, який зможе віднайти найменші неточності та підозрілі пункти. Погляньте на договір оренди землі, дозвіл на будівництво, проект об’єкта, ліцензію забудовника. Зазначимо, що договір оренди землі не може закінчуватися раніше, ніж закінчується будівництво. Понад те, він має діяти довше – у разі недотримання термінів.

Практика показує, що великі забудовники ніколи не мають проблем з документами. Етап перевірки в цьому випадку перетворюється на формальність, проте його все ж таки не варто ігнорувати. Серед таких великих забудовників відзначимо «Ковальську нерухомість», «Київміськбуд» та «KAN».

Оцінка об’єкту

Ніколи не вірте на слово у таких ситуаціях, як купівля нерухомості. Завжди візуально оцінюйте об’єкт, який хочете вкласти гроші. Не зайвим буде приїхати зі спеціалістом у галузі будівництва. Він оцінить, наскільки технологічно правильно проходять роботи, чи використовуються якісні матеріали.

Цей пункт неактуальний у випадку, якщо ви купуєте нерухомість на стадії котловану. У подібних умовах особливо уважно вивчайте вищезгадану інформацію: дані про компанію та її об’єкти. Купівля на стадії котловану – це ризик, але часто він виправданий, адже вдається заощадити чималу суму.

Висновок

Не треба поспішати. Квартира – це дорога покупка, тому потрібно максимально відповідально ставитись до кожного кроку. У Києві є безліч пропозицій про купівлю квартири від забудовника, детальніше на сайті. Шукайте привабливу пропозицію, вивчайте, консультуйтеся зі спеціалістами, збирайте інформацію – і ви не помилитеся. Звертайте також увагу на акції та спеціальні пропозиції. На цьому можна заощадити та купити квартиру дешевше.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.