UKRjizn.com
Image default
ДітиКалендар

Як назвати дитину в лютому 2022 року?

Перед тим, як вибрати ім’я дитині, слід ознайомитися з його значенням. Це перше правило, про яке забувають багато новоспечених батьків, намагаючись придумати своєму малюкові модне і незвичайне ім’я. Ми зібрали для вас імена для народжених у лютому 2022 року, щоб ви змогли вибрати з тих, які несуть особливий сенс. Список створений на підставі церковної книги – Святці, спираючись на яку наші предки давали імена своїм дітям.

Як правильно вибрати ім’я для дитини?

Випишіть кілька імен, які вас найбільше приваблюють. Церква не рекомендує вибирати імена, якими колись були названі відомі вам люди зі складною долею, навіть якщо ви належите до них вкрай позитивно. Найкраще підійде нейтральне для вас ім’я або те, яке має особливе значення.

Як назвати дитину

Опис цих імен можна знайти в Святцях. Церковна книга Святці зберігається при кожному храмі, в якому хрестять малюків. Ще перед появою немовляти на світ ви можете ознайомитися з іменами, які записані там. Всі вони колись належали святим, які тепер знаходяться на небесах і можуть стати для вашої дитини помічниками-ангелами-хранителями.

Іменини за церковним календарем на лютий 2022 року

В церковному календарі імен, переважна більшість імен – чоловічі. Це пов’язано з тим, що історично жінки менше брали участь у релігійних, церковних і громадських заходах. Якщо ви не можете вибрати ім’я з тих жіночих або чоловічих імен, які припадають на час народження дитини на світ, можна «забігти вперед на термін до 40 днів.

В цьому часовому проміжку допускається підбір імені. Також можливе використання чоловічого імені як база для створення жіночого, наприклад, Євген – Євгенія, Василь – Василина, Олександр — Олександра, Валерій — Валерія та ін.

Вибираючи ім’я для дитини народженої в лютому 2022 року, насамперед грунтуйтеся на дату народження малюка, так як кожна дата має свого святого покровителя, який зможе захищати вашого малюка протягом усього його життя.

Імена для хлопчиків

Нижче ми наводимо імена для хлопчиків, народжених у лютому 2022 року, з коротким значенням чоловічого імені:

  • Антон («панує в бою»), Юхим («доброзичливий»), Григорій («безсонний»), Арсеній («мужній»), Макар («благословенний»), Марк («твердий»), Микола («переможець народів»), Петро («камінь»), Сава («мудрий»), Федір («подарунок Бога»), Лев («звірячий цар»), Павло («молодший»), Валеріан («неспешащий»), Іван («простою»), Ілля («Мій Бог — Господь»), Максим («найбільший»), Йосип («нехай Бог воздасть»), Гавриїл («помічник Бога»), Геннадій («благородний»), Климент («гуманний»), Тимофій («почитає Бога»), Серафим («ангельський»), Аркадій («пастух»), Давид («улюбленець»), Денис («належить Діонісу»), Юліан («чистий»), Костянтин («постійний»), Лука («світло»), Роман («римський»), Василь («царський»), Юрій («землероб»), Кирило («владика»), Борис («бореться за славу»), Захар («пам’ятає Господа»).
назвати дитину в лютому

Імена для дівчаток

Як ми вже згадували вище, жіночих імен в церковному календарі набагато менше, але це не означає, що неможливо вибрати ім’я для дівчинки, народженої в лютому 2022 року. Коротко ми привели значення імен для лютневих дівчаток:

  • Феодосія («дана Богом»), Інна («бурхливий потік»), Ксенія («мандрівник»), Анастасія («воскресіння»), Марія («мирне»), Анна («милість Божа»), Пелагея («морська»), Катерина («чиста»), Ірина («світ»), Софія («мудра»).

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.