UKRjizn.com
Image default
Діти

Як назвати дівчинку або хлопчика в березні 2022 року?

Перед появою на світ малюка батьки задається питанням: «як назвати дитину?”Залежно від виховання, середовища і віри, люди вільні вибирати різні імена. Однак не завжди їх рішення виявляється вдалим, адже до таких відповідальних питань потрібно підходити з повною серйозністю і розуміти, що від імені малюка буде багато залежати в його житті. Сьогодні ми розповімо вам, як найкраще вибрати ім’я для дитини, що з’явилася на світ в березні 2022 року.

Важливі поради щодо вибору імені для дитини

Перш за все, дайте собі деякий час на роздуми, не приймайте рішення спонтанно. Походіть з прийнятим рішенням хоча б кілька днів, щоб прийти до однозначного висновку. Пам’ятайте, що дане дитині ім’я в березні 2022 р. буде з ним все життя, і вам доведеться називати його їм кожен день.

Як назвати дівчинку

Ви повинні відчувати приємне почуття, коли вимовляєте його. Коли виберіть ім’я, намагайтеся називати свого малюка їм, навіть коли він ще не з’явився на світ. Звертайтеся до немовляти його новим ім’ям. Для маленької людини воно поки нічого не означатиме, однак, приємні інтонації він обов’язково зможе вловити.

Іменини за церковним календарем на березень 2022 року

Щоб визначитися з ім’ям для дитини народженої в березні 2022 року, краще всього віддати перевагу способу, яким користувалися наші предки. Вони вдавалися до порад церкви. Практично в кожному храмі зберігається церковна книга – Святці. У ній відображені імена тих святих, які можуть стати покровителями вашого малюка і берегти його від неприємностей протягом усього життя.

Погодьтеся, що куди мудріше буде разом з ім’ям дати малюкові ще й надійного захисника – ангела-хранителя. У таблиці можно знайти як жіночі так і чоловічі імена, для дітей народжених у першому весняному місяці 2022 року — в березні. У разі, якщо вказане ім’я навпроти дати народження Вашого малюка — Вам з якихось причин не подобається або не влаштовує, Ви можете вибрати ім’я вподобане Вам з наступних найближчих дат. Також можна подивитися ім’я яке буде відповідати даті, на яку будуть призначені хрестини.

Як назвати хлопчика

Імена для хлопчиків

Серед нижче представлених чоловічих імен, ви також можете вибрати ім’я для хлопчика, народженого в березні 2022 р. і заодно подивитися короткий значення імені:

  • Павло («молодший»), Юліан («з царського роду»), Ілля («сила божа»), Данило («божий суд»), Макар («щасливий»), Федір («дар божий»), Михайло («м’який і холодний»), Лев («красивий»), Максим («блаженний»), Євген («благородний»), Іван («простою»), Давид («кохана»), Тихон («щасливий»), Панас («безсмертний»), Левко («левиний»), Фома («близнюк»), Денис («належить природі»), Василь («світлий»). Філіп («вольовий»), Йосип («бог примножить»), Андрій («справжній»), Степан («повільний»), Олексій («значного»), Сергій («вельмишановний»), Олександр («ведучий вперед»), Микола («відповідальний»), Яків («радість»), Костянтин («рішучий»), Герасим («поважний»), Аркадій («хоробрий»), Кирило («малий пан»), Віктор («полководець»).

Імена для дівчаток

 Хоча жіночих імен, згідно з церковним календарем імен на березень 2022 набагато менше, ніж чоловічих, але все ж можна вибрати, враховуючи той факт, що практично всі з них дуже красиві і мають цікаві значення.

  • Марія («глибока»), Анна («промениста»), Ольга («вільна»), Марина («морська»), Олена («сонячна»), Марта («весняний місяць»), Анастасія («літаюча високо»). Катерина («чиста»), Ксенія («іноземка»), Надія («надія»), Оксана («гучна»), Наталя («войовниця»), Василина («цариця»), Ніка («перемога»), Юлія («хвиляста»).

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.