UKRjizn.com
Image default
ДітиКалендар

Як назвати дівчинку і хлопчика в січні 2022 року

Перед появою дитини на світ батьки замислюються про те, яке ім’я дати своєму чаду. Кожному з нас хочеться, щоб малюк мав гарне ім’я. До того ж всім нам відомо, що з часом особистість людини стає схожою зі своїм ім’ям, переймає деякі риси. Так чому ж не скорегувати і не направити розвиток особистості свого улюбленого малюка в виразно вірне русло? У даній статті ми допоможемо вам визначитися з тим, як назвати дитину, народжену в січні 2022 року.

Як вибрати ім’я для дитини: поради батькам

  1. Безумовно, головне, щоб ім’я вам подобалося. Не підбирайте таке ім’я, яке доводиться до душі не вам, а родичам, і не варто зупиняти свій вибір на тому варіанті, який зараз в моді, якщо він вам не по душі. Ви будете кликати свого малюка цим ім’ям по багато разів на день, і не можна допустити, щоб воно викликало у вас неприємні асоціації.
  2. Не варто називати дитину в січні 2022 року, в честь людини, яка померла важкою смертю або у долі якого були явні безладу. Разом з ім’ям дитина переймає частину долі і характеру тієї людини, на честь якого дитина була названа. Хай краще воно не несе ніякого значення, ніж стане неприємним спогадом або важкою ношею для людини.
  3. Для тих, хто бажає поєднати і наявність сенсу, і гарне поєднання звуків імені, та долучитися до історії свого народу, слід спиратися на церковну книгу — Святці, в якій зібрані імена всіх святих. Вони стануть вашому малюкові ангелами-хранителями.
вибрати ім'я для дитини

 Іменини за церковним календарем на січень 2022 року

 Якщо Ви бажаєте вибрати дитині ім’я у січні 2022 р., грунтуючись на дату народження, тоді нижче представлений календар церковних імен для хлопчиків і дівчаток, за Святцями — це те, що Вам потрібно!

Важливо! Якщо імена які представлені вище (ті які відповідають даті народження Вашої дитини), Вас не влаштовують, тоді, Ви можете, вибрати ім’я з дати, в яку Ви збираєтеся хрестити дитину!

Імена для хлопчиків, народжених у січні 2022

Нижче ми перерахували чоловічі імена для хлопчиків, якими Ви можете назвати вашого малюка в січні, також ми вказали короткий значення імен:

  • Дмитро («належить Деметрі»), Філіп («любитель верхової їзди»), Федір («дар»), Семен («почутий Богом»), Анатолій («схід сонця»), Григорій («не спить»), Фадей («той, хто вихваляє»), Ілля («мій Бог — Господь»), Тимофій («почитає бога»), Ігор («безпечний»), Данило («Бог є доля»), Яків («наступний по п’ятах»), Іван («благодать»), Єлизар («бог допоміг»), Гнат («вогонь»), Панас («безсмертний»), Петро («скала»), Марк («войовничий»), Кирило («сонце»), Микита («переможець»), Антон («протистоїть»), Максим («найбільший»), Георгій («землероб»), Юрій («почитає землю»), Микола («переможець народів»), Костянтин («стійкий»), Степан («вінценосний»), Василь («царствений»), Прокіп («успішний»), Феодосій («Богом даний»), Никанор («переможець»), Серафим («янгольський»), Артем («здоровий»), Валентин («сильний»), Сава («мудрець»), Веніамін («улюблений син»), Адам («створений з глини»), Прохор («керуючий хором»).
Імена для народжених у січні

Імена для дівчаток, народжених у січні 2022

Всі жіночі імена, якими можна назвати дівчаток, що народилися в першому місяці 2022 р., представлені нижче, з коротким значенням ім’я:

  • Анастасія («воскресла»), Дар’я («блага»), Клавдія («кульгава»), Агафія («хороша»), Аглая («витончена»), Домна («пані»), Євгена («благородна»), Ніна («пожежа»), Тетяна («упорядниця»), Анісія («виконавча»), Діна («справедливість»), Марія («мирне»), Ірина («світ»), Феодора («дар Божий»), Поліна («маленька»), Василина («царствена»), Катерина («чиста»), Жанна («благодать»), Діна («сила»).

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.