UKRjizn.com
Image default
Нерухомість

Як працюють ріелтори – скільки коштує їхня послуга

Скільки коштують послуги ріелтора і яка ціна їхньої роботи ми розповімо в даному матеріалі. Кожен, хто хоч раз стикався з продажем, орендою чи пошуком нерухомості, зможуть багато розповісти, як працюють ріелтори. Ця робота дуже суперечлива.

З одного боку, вони намагаються допомогти і надають послугу. А з іншого боку, вони беруть великі комісії і багато хто їх не любить. У цій статті ми розповімо, як працюють ріелтори і в чому полягає їхня послуга.

Про те, як працюють ріелтори багато відгуків на форумах та під різними статтями. Якщо їх прочитати, то складається враження, що ріелторів ніхто не любить, а частина їх взагалі терпіти не можуть. Але є ріелтори, які добре знають свою область і допомагають людям. Розглянемо обидва варіанти.

Як працюють ріелтори

Ми на сайті GetHom намагаємося пролити світло на всі моменти діяльності ріелтора, щоб ви самі зробили вибір, чи варто до них звертатися або робота ріелтора для вас не потрібна. Ріелтори бувають трьох видів: з оренди, продажу та новобудов.

Як працюють ріелтори з оренди

Ріелтор з оренди спеціалізується на здаванні нерухомості. Йому потрібно багато бігати на покази квартир та багато дзвонити. Ринок змінюється швидко, і квартира може піти швидше, аніж до неї доїде посередник із клієнтами.

Тому треба діяти на випередження – завжди мати людей, які шукають квартиру та часто виловлювати оголошення від господаря.

Схема з оренди в усіх посередників приблизно однакова. Знаходяться квартири від хазяїна. Далі ріелтор створює таке саме оголошення з тими самими фотографіями господаря, але вже зі своїм номером телефону.

Так він і господаря опустить у пошуковій видачі, щоб йому не дзвонили. І клієнта знайде на квартиру, щоб заробити 50% ціни оренди за місяць.

Паралельно у ріелторів завжди десятки оголошень про здачу квартири без особливого опису та з фальшивими фотографіями, щоб клієнти дзвонили та думали, що є квартира і можна зняти.

Так він набиває базу клієнтів і одразу пропонує інші квартири, розповідаючи, що ця вже здалася, але є інша майже така сама.

Робота не особливо запилена та заробіток 50% ціни оренди за місяць. Ріелтори, що працюють по оренді, знають, що вовка ноги годують, тому прагнуть якнайбільше тиражувати оголошення господарів і швидше знаходити клієнтів.

Стаття на тему: Скільки заробляють ріелтори насправді

Відповідальності у цій роботі особливо немає. Ріелтор не несе відповідальності, якщо вас виселять чи квартира погана. Головне здати та отримати комісію. Договір оренди, який дає ріелтор, можна завантажити самостійно.

Документи ніхто зазвичай не перевіряє, тому радимо самостійно завжди перевірити документи господаря перед орендою та уважно укладати договір. Комісія рієлтора при оренді 50-100% від ціни місяця. Залежить від квартири та міста, в якому працює рієлтор.

Якщо квартира маленька та ліквідна, то рієлтор може попросити 100% комісії. Якщо квартиронаймачі згодні, то платять, якщо ні, то торгуються.

Як працюють ріелтори з продажу

У продажу гроші не такі швидкі, як у оренді. Але й заробітки можуть бути більшими, а бігати доводиться значно менше. Стандартна комісія за роботу рієлтора від 3 до 6 відсотків. Головне – знайти оголошення від господаря та показати квартиру клієнтам.

Ріелтор повинен створити значущість своєї роботи в очах клієнтів та показати цінність послуги. Не всі хочуть платити комісійні, тож завдання ріелтора їх не проґавити.

Структура роботи приблизно така сама, як і при оренді. Спочатку ріелтор шукає оголошення від господарів. Дзвонить, каже, що внесе до бази і продаватиме їхню квартиру. Далі тиражує оголошення господаря у десятках варіантів зі справжніми фотографіями квартири, але вже зі своїми номерами телефонів.

Так і господарське оголошення піде нижче в пошуку, і робота ріелтора не буде залишена непоміченою – почнуть дзвонити клієнти. Часто ріелтор ще опускає ціну у своїх оголошеннях, щоб клієнти подумали, що тут продають дешевше і зателефонували.

Робота полягає в тому, щоб не дати зв’язатись покупцеві з господарем. Встати в них на заваді і перешкодити вчинити угоду без своєї участі.

Такі дії дозволяють заробити комісію 5% від ціни квартири. Це кілька тисяч доларів. Тому всі сайти заповнені неіснуючими квартирами, скрізь посередники та знайти від господаря дуже складно. Знайти оголошення від господаря в Одесі ви можете на нашому сайті:

Квартири в Одесі без посередників, від господарів на вторинному ринку та в новобудовах.

В інших містах України доведеться шукати самостійно на дошках оголошень, сайтах олх тощо.

Чи вигідно працювати ріелтором

Це досить вигідна робота. Але все залежить від навичок та вміння продавати. Вийде не у кожного. Потрібна досить велика впевненість у собі та вміння переконувати. Відповідальність не дуже велика. Знання можна набути у перші місяці і вже почати заробляти нормальні гроші.

У великих містах рієлтори заробляють приблизно від 500 у. до тисячі. Досвідчені рієлтори можуть заробляти до 5 тисяч у.о. на місяць на продажі квартир.

На оренді заробітки зазвичай не такі великі, але вийти на 500 у. на місяць здатні багато хто.

Робота підійде тим, хто зможе розібратися у продажах та зможе знаходити клієнтів. Головна складність рієлтора – знайти клієнтів. Саме для цього в роботі часто використовуються оголошення-приманки. Але все це окупається після продажу хоч 1 квартири на місяць.

Не все, звичайно, так легко, тому що ріелторів багато хто не любить. Їм не хочуть платити комісію і лаються із цього приводу. Люди не розуміють, за що платити.

Тому що послуга в очах людей полягає у парі дзвінків та показі квартири. Більше, на їхню думку, посередники нічого не роблять, хоч багато розповідають. Ризик не отримати комісію досить велику. Але з досвідом проходить.

Ще робота ріелтора вигідно відрізняється від інших вільним графіком. Можна побудувати день за своїм бажанням і обдзвонювати оголошення, показувати квартири у зручний для себе час.

Як потроїтися на роботу ріелтором

Це зробити досить легко. Багато агентств у місті постійно ведуть набір ріелторів. Освіта та знання не потрібні. Просто йдете в агентство нерухомості та кажіть, що хочете працювати.

Беруть майже всіх поспіль. Але залишаються там не багато. Тому що у роботі важливо вміти заробляти і немає фіксованої ставки. Важливо вміти знайти клієнта, продати та взяти комісію. Не у всіх виходить, тому в агентствах велика плинність кадрів.

У перші дні ставлять у наставники досвідченішого ріелтора, і починається навчання на реальних прикладах. Навчать, як працювати, як брати комісію і менше напружуватися. Як показувати квартиру, робити оголошення, як говорити з клієнтами та багато іншого.

Насправді дізнатися доводиться чимало, щоб почати заробляти перші гроші. Випадковості зазвичай не відбуваються і рієлтор починає працювати добре лише з досвідом. До цього моменту взагалі можна нічого не заробляти.

Стаття на тему: Як дурять ріелтори – всі схеми роботи

Всі ріелтори схожі між собою і мають однакові якості. Залишаються у професії лише ті, хто зміг пройти через усі етапи навчання та почати заробляти. Мало просто створювати оголошення – потрібно вміти продавати квартири та показувати. Освоюють професію не всі. Багато хто йде.

Робота ріелтора

Скільки коштує робота ріелтора

Правильна робота ріелтора – це зрозуміти, що ріелтор – тільки продавець. Багато ріелторів розповідають покупцям, що вони займаються юридичною перевіркою документів та супровід угоди.

Насправді ріелтор у цьому моменті часто дурить. Тому що мало хто з них розуміється на юридичних тонкощах.

Професійний юрист бере значно менше комісії ріелтора за свої послуги та повністю відповідає за результат угоди та за чистоту документів.

Ріелторам потрібно перестати вводити в оману клієнтів перевірку документів і визнати, що цим мають займатися юристи. Не ставити покупця під загрозу та дати можливість кожному займатися своєю справою.

Як і у всіх цивілізованих країнах, ріелтор повинен лише знаходити квартири та організовувати продаж, а документами, переговорами та оформленням мають займатися юристи.

У нашій країні через економію коштів посередники майже ніколи не звертаються до юристів і на всьому заощаджують. Ця економія потім може вийти боком покупцю, тому краще включити в угоду людину, яка дійсно розуміє і розуміється на документах на нерухомість, а не пускає все на самоплив як звичайні ріелтори.

Стаття на тему: Як працюють чорні ріелтори та які квартири продають

Як зазвичай працюють ріелтори

Звичайна схема роботи нечесних ріелторів – це обман, шантаж, непрофесіоналізм та здирство. Шантаж – це коли кажуть, що якщо не заплатите нам повну комісію, то життя спокійне не дамо, і у вас будуть проблеми. Не раз таке чули від покупців, які через погане ставлення та некомпетентність не віддавали повністю комісію ріелтору.

Непрофесіоналізм. Це просто тиражують оголошення, вставляють свій номер та намагаються заробити багато грошей. Порада слушна не дадуть, обдурять і просто хочуть комісію. Без різниці що продавати, хороші документи або з проблемами, головне продати та взяти відсоток від угоди.

Але є категорія ріелторів, які намагаються допомогти своєму покупцю та працюють чесно. Якщо ви хочете скористатися послугами рієлтора, вам варто шукати саме таких. Вони візьмуть із вас комісію, але свої гроші відпрацюють. Якщо вам дорого, то доведеться шукати квартиру самостійно.

Послуга ріелтора під час роботи на себе

На себе починають працювати зазвичай більш досвідчені ріелтори. Ті, що пройшли школу життя в агенції і можуть тепер самостійно обробляти та знаходити клієнтів. Вони можуть самостійно знайти клієнта та надати послугу. Заробітки тут більші, ніж в агентстві, тому що не потрібно ділитися і віддавати до 50% від заробітку агентству.

У цій категорії, зазвичай, вже є база постійних клієнтів і багато угод проходить завдяки їм. Клієнтів знаходити складніше без агентства, своя база менша. Але велика комісія дає змогу заробити більше грошей. Це й приваблює посередників працювати він.

Робота на себе

Чи добре працювати ріелтором

Це досить цікава сфера діяльності. Тут можна багато заробити, але є труднощі. Тебе ніхто не любить, усі намагаються обійти і деяким часто доводиться дурити. Постійні дзвінки, покази та тиражування оголошень. Робота досить нервова.

Але це все перекривають великі комісії, які можна заробити. Ми віримо, що ринок нерухомості стане більш цивілізованим.

Документи перевірятимуть юристи, а посередники нарешті почнуть продавати та надавати якісні послуги, а не змушувати людей заплатити комісію. Клієнти самі повинні хотіти звернутися до ріелтора, як до висококласного фахівця у своїй галузі.

Висновок про роботу ріелторів

Робота рієлтора цікава, але має безліч складнощів. В Україні цей ринок досить дикий та складний. Тут багато шахраїв, ріелторів, які дурять і тим самим компрометують інших учасників ринку.

Дуже багато не компетентних і досвідчених людей. Багато тих, хто намагається обдурити клієнтів і за будь-яку ціну заробити комісійні. Але з часом все змінюється та приходять кваліфіковані фахівці. У кожній області є погані люди та добрі. Так само і в роботі рієлтора.

Шукайте нерухомість як вам зручно – самостійно або за допомогою рієлтора. Звертайтеся до чесних людей, тих, яким можна довіряти. Вони допоможуть вам знайти квартиру.

Допомога у перевірці документів та супроводі угоди може надати юрист. Вам це і економія, і надійність, і гарантія юридичної чистоти. Те, що посередники лише обіцяють, юрист гарантує, але за набагато менші гроші.

Стаття на тему: Онлайн перевірка квартир, документів, нерухомості перед покупкою.

А робота посередника, ми впевнені, поступово трансформується та стане іншою. Вони будуть підбирати нерухомість тільки тим, хто їх потребує, а не нав’язувати свою “допомогу” всім підряд.

Укладатимуть договір на надання послуг, в якому будуть чітко сформульовані та розписані всі пункти (перелік послуг, вартість кожної з них, строки виконання, а також штрафні санкції за несвоєчасно виконану роботу).

У цьому випадку людина зможе вибрати лише потрібні їй послуги та сплатити їх за домовленим тарифом. І це коштуватиме набагато менші гроші. Ріелтор повинен займатися продажем.

Усі інші питання щодо супроводу угоди візьме він юрист. Отже, робота ріелтора у нинішньому вигляді піде чи зміниться. Вдалою вам купівлі чи продажу.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.