UKRjizn.com
Image default
Нерухомість

Як вибрати електричний котел для квартири чи будинку

Котел для опалення, нагрівання води та теплої підлоги – важливий елемент у кожній квартирі чи будинку. У багатьох людей виникають складнощі у виборі та підборі оптимального варіанту.

У цьому матеріалі ми розповімо як вибрати електрокотел для квартири або будинку і які важливі функції він повинен мати. На що звернути увагу і як підібрати оптимальну модель за вартістю та набором характеристик.

Який котел вибрати для квартири чи будинку

Існує багато різновидів казанів. Вони бувають газовими, електричними, дизельними, пелетними, твердопаливними та комбінованими.

У кожного різновиду свої переваги та недоліки. Все залежить від вартості ресурсів на енергоносії у вашому регіоні та особистих переваг.

Одними з найпопулярніших рішень на ринку – електричні та газові котли. Із цих двох видів лідирують електричні моделі. Вони мають ряд переваг і завдяки цьому електрокотли мають стійкий попит.

котел tenko

Переваги електрокотлів

  • Перше – мінімальна вартість при покупці. Електрокотли дешевші за газові при купівлі та монтажі. Якщо у вашому будинку немає газу, то електрокотел обійдеться значно дешевше, ніж провести газ у будинок та встановити газове обладнання. Завдяки цьому досягається економія при покупці.
  • Безпека експлуатації. У електрокотлах немає відкритого вогню. Завдяки цьому досягається безпека використання та експлуатації. Зводиться до мінімуму ризик витоку та займання, на відміну від газових моделей.
  • Компактні розміри та низький рівень шуму. Це дозволяє встановити електричний котел у будь-якому місці квартири чи будинку.
  • Повністю автоматична робота та захист від перепадів напруги та критичних режимів роботи.

Додаткові переваги електрокотлів

Додаткові переваги розглянемо з урахуванням сучасних моделей. За посиланням ви можете побачити електричні котли Tenko серія “SMART”. Вони не тільки мають усі базові переваги, але й мають ряд додаткових функцій, які значно покращують комфорт використання та економічність при експлуатації.

Виведення інформації та керування здійснюється через 5 дюймовий сенсорний дисплей. Це допомагає зручно вибирати режими та програмувати пристрій.

У моделях серії smart використовується модуль Wi-Fi для віддаленого доступу до котла з будь-якого пристрою. Цю функцію можна використовувати для налаштування режимів роботи на відстані.

Дуже зручно, ще дорогою додому, підвищити температуру в будинку або повністю вимкнути котел, поїхавши у відпустку. Також можна регулювати роботу котла просто лежачи на дивані.

Який електричний котел краще для приватного будинку чи квартири

Ми можемо рекомендувати серію Smart та подібні до них котли до покупки. Завдяки наявності ряду технологічних рішень електрокотли серії Smart від Tenko дозволяють заощаджувати електрику та зручно регулювати режими роботи через Wi-Fi модуль.

Також котли Tenko збираються в Україні з імпортних комплектуючих: встановлюється насос Grundfos та італійська гідрогрупа. Фітинги виконані з міді, що дозволяє підвищити надійність та якість пристрою.

Повний опис переваг серії Smart ви можете переглянути нижче у відео огляді.

Якщо ви хочете дізнатися більше або купити подібний котел, то можете перейти на сайт виробника, вище було посилання, і купити одну з моделей.

Який електричний котел краще для приватного будинку чи квартири

Вибір електрокотла це питання особистих переваг по виробнику, набору функцій, комплектації пристрою та вартості. Але головне, вибирати моделі, які не підведуть. Вони мають бути з надійними комплектуючими та гарантією. Залишитися без опалення взимку через поломку електрокотла не найкраща пригода.

Тому звертайте увагу з чого виготовлені деталі котла, як зібрані і яку гарантію дає виробник. У моделях від Tenko встановлюються європейські комплектуючі з гарною якістю, при цьому котел збирається в Україні.

Це допоможе заощадити при покупці, тому що ви не переплачуєте за розмитнення готового виробу та інші витрати на товар, що імпортується.

котел smart

Як вибрати потужність електрокотла

Зазвичай використовується досить простий спосіб розрахунку потужності. На кожні 10 квадратних метрів квартири чи будинку потрібно 1 кВт потужності котла.

Це означає, що у квартиру 85 квадратних метрів потрібен котел 9 кВт. Також можна купити котел із запасом за потужністю на 12 кВт. Все залежить від того, чи ви хочете купити із запасом або буде достатньо базового варіанту під вашу площу.

Що таке електричний двоконтурний котел

Двоконтурні електричні казани найбільш популярні на ринку. Перший контур використовується для опалення, а другий – для підігріву води. Завдяки цьому можна не купувати окремо котел та окремо електричний бойлер. Усі функції обігріву води та будинку візьме на себе електричний двоконтурний котел.

Як вибрати економічний електричний котел

При покупці електричного казана важливо враховувати не тільки вартість покупки, але й вартість експлуатації. Найбільш економічні моделі мають набір функцій і технологій, які дозволяють регулювати роботу пристрою в залежності від умов навколишнього середовища.

До електричного котла можна підключити різні додаткові датчики та систему розумного будинку. Вона стежитиме за температурою в будинку і триматиме оптимальні значення, які ви встановите.

Так само економія виникає за наявності більшої кількості режимів роботи та тінів. Котел сам вибирає які тіни підключити в даний момент роботи, а які залишити не активними. Завдяки цій селективності виникає економія електрики та ресурсу котла.

Саме такі моделі і будуть найекономічнішими в експлуатації. Вони не працюють постійно на повну потужність

Ми сподіваємося, що ви дізналися базові параметри як вибрати електричний котел у квартиру чи будинок та отримали відповіді на важливі для себе питання. Вдалої покупки.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.