UKRjizn.com
Image default
Производители

Як вибрати недорогий та одночасно якісний матрац

Здоровий, повноцінний сон залежить від грамотного облаштування спального місця. Перш за все, необхідно правильно вибрати матрац, він має бути ортопедичним, щоб підтримувати хребет у правильному положенні. На жаль, багато хто відмовляється від покупки такого виробу, мотивуючи високою вартістю. Але недорогі матраци теж бувають якісними та зносостійкими. Яким має бути матрац, гідний уваги покупця? Виготовлений з якісних, безпечних матеріалів, виконувати функції протягом усього терміну експлуатації, а саме – забезпечувати здоровий, розслабляючий сон. Саме такий асортимент представлений у каталозі виробника Matroluxe. Крім того, товар у фірмових магазинах коштує дешевше, ніж у магазинах посередників. Тож, поспішайте за якісним та недорогим товаром.

Співвідношення ціни та якості

Серед бюджетних моделей національного виробника МатроЛюкс можна підібрати матрац, що відповідатиме найвищим стандартам та вимогам. Головне – знати, за якими критеріями необхідно вибирати. Купити ортопедичний матрац недорого можна у таких категоріях:

 • пружинні – з залежним блоком – але така конструкція застаріла і якісної продукції, а тим паче, із ортопедичним ефектом у такій категорії не знайти;
 • без пружинні.

Безпружинна технологія – сучасна, для виготовлення матраців використовуються синтетичні матеріали, частіше пінополіуретан. Такий матеріал безпечний, нетоксичний, досить довговічний. Більш дорога альтернатива недорогому наповнювачу ППУ – кокосова койра та латекс.

Монолітні матраци з ППУ мають різну ступінь жорсткості, яка залежить від технології виробництва, а також щільності ППУ.

Крім того, великим попитом користуються двосторонні матраци – з одного боку пінополіуретан, з іншого – кокосова койра. За ортопедичними якостями такі моделі більш якісні, коштують трохи дорожче. Найбільш дорогі матраци з декількох шарів – ППУ та натуральних матеріалів.

Якщо необхідно вибирати між пружинною технологією боннель або без пружинною технологією, спеціалісти рекомендують віддавати перевагу матрацам з монолітного матеріалу, наприклад, ППУ. Такий виріб повторює контури тіла, відповідно, відпочивати на такій поверхні завжди комфортно, жодного дискомфорту вранці не буде.

Важливо! Ортопедичний матрац обов’язковий при захворюваннях спини або хребта, наприклад, сколіозі, остеохондрозі.

Недорого – не означає погано

Невиправдано висока вартість матрацу не завжди є показником відповідної якості. Кожен спальний виріб, що здатний підтримувати хребет у анатомічно правильному положенні, може називатися ортопедичним. Серед недорогих моделей легко можна підібрати матрац, який відповідатиме заявленим вимогам. Тож, зранку м’язи будуть розслаблені, організм добре відпочине та наповниться енергією.

Чому великий виробник МатроЛюкс реалізує матраци недорогої цінової категорії? Перш за все, компанія використовує сучасне обладнання, яке дозволяє автоматизувати багато технологічних процесів та знизити собівартість продукції.

Використання сучасних матеріалів також дозволяє знизити ціну готової продукції. ППУ має такі переваги:

 • добре пропускає повітря;
 • гіпоалергенний;
 • стійкий до плісняви, грибка;
 • при правильному уході термін експлуатації становить 5-8 років.

Поради по вибору недорогого матрацу

 1. Звертайте увагу на акції та розпродаж у магазинах. Компанія МатроЛюкс постійно проводить такі заходи, тож, можна купити якісний матрац зі знижкою до 50%.
 2. Ніколи не покупайте пружинні матраци висотою менше 14 см, це вказує на низьку якість виробу. Якісна спальна приналежність має висоту від 15 см.
 3. Оцініть якість матеріалу, з якого пошитий чохол, чи є застібка по периметру.
 4. Огляньте наповнювач, він не повинен мати сторонніх запахів, плям, поверхня має бути рівною. Сторонні запахи вказують на використання токсичного клею під час виробництва, а також неякісних матеріалів з недовгим терміном придатності.
 5. Не вибирайте недорогі матраци, у яких недостатньо пружинних блоків. Це свідчить про те, що виріб не здатен виконувати покладені на нього функції, відповідно, не буде підтримувати хребет та правильні контури тіла. Мінімальна кількість пружинних блоків на кожен квадратний метр – 250 штук.
 6. Обов’язково захистіть поверхню матрацу спеціальним наматрацником.

Матраци недорого – не міф, а реальність, якщо ви звертаєтесь до компанії МатроЛюкс. Доставка продукції можлива у будь-яку точку країни. Магазини бренду відкриті майже у всіх містах України, тож, ви можете завітати до будь-якого з них або замовити товар на сайті.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.