UKRjizn.com
Image default
Производители

Як вибрати водонепроникну куртку

Водонепроникна куртка є обов’язковою частиною спорядження кожного мандрівника. На ній не потрібно економити, оскільки вона повинна завжди бути з вами. Гроза і раптовий дощ можуть бути як влітку, так і взимку. У цих умовах вона буде єдиним вашим захистом.

Особливі характеристики

Сучасні технології дозволяють обирати будь-який одяг не виходячи з дому. Якісні брендові куртки, у тому числі й Puma купити: https://lishop.store/52-puma/ через Інтернет дуже зручно. Щоб вибрати якісну річ, зверніть увагу на ці поради.

  • Мембрана. Технологічні досягнення дозволили створити мембрану. Це тонка пластикова оболонка в куртці, що робить її непроникною для води, але проникною для пари. Ви залишаєтеся сухими під час дощу, а пара з вашого тіла випаровується. Таким чином відбувається природна терморегуляція. Мембрана має мікроскопічні пори, через які проходять молекули водяної пари, оскільки вони набагато менші, ніж краплі.
  • Деталі. Варто звернути увагу на ще декілька факторів, які впливають на захист від вологи. Проклеєні шви – це основа водонепроникної куртки. Вони гарантують, що під час користування одяг не промокне. Блискавки можуть пропускати воду, отже перевірте, чи захищені вони спеціальними смужками. Можливість регулювати манжети гарантує те, що одяг не потрапить під дощ. Вентиляційні отвори найчастіше розміщуються під пахвами, вони додатково підвищують повітропроникність та покращують циркуляцію повітря. Ці елементи зміцнюють одяг проти несприятливих погодних умов, завдяки чому поліпшують комфорт при носінні.
  • Декорування. Як відомо, порушена поверхня менш міцна та більш проникна. Обираючи куртку з вишивкою потрібно знати, що це місце може бути послабленим та більш схильним до намокання. Звісно, дрібна вишивка не принесе значної шкоди, але у разі декорування великої ділянки доведеться враховувати можливе протікання матеріалу.
  • Ціна. Куртки повинні характеризуватися мембраною з високою стійкістю до намокання. Ці вироби не коштують дешево, але швидко окупаються у повсякденному використанні, забезпечуючи належну гідроізоляцію. Крім того, всі деталі, що підвищують водонепроникність, також впливають на ціну.

Якщо ви дбаєте про свій комфорт та хочете вести активний спосіб життя, ознайомтеся з асортиментом курток на сайті інтернет-магазину. Детальніше про бренд Puma на сайті: https://lishop.store/ ви можете вибрати та замовити якісне професійне вбрання для будь-яких цілей.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.