UKRjizn.com
Image default
Прогноз погоди

Яка буде погода в Україні на Новий рік 2023?

Перед тим, як спланувати свої новорічні вихідні, замовити путівку на відпочинок спланувати відпустку, потрібно знати, яка буде погода на Новий рік 2023 в Україні.

Зображення різних погодних умов

Довгостроковий прогноз погоди в 2023 році в Україні

Україна знаходиться в помірно-континентальному кліматі, який характеризується жарким літом, холодною зимою. Хоча останнім часом погода підносить несподівані сюрпризи.

Вже не один рік фахівці в області метеорології спостерігають запізніле, холодне літо, пізню весну, мінливу зиму, коли протягом одного місяця температура повітря піднімається до сильних морозів, то опускається до нульової, а іноді до плюсової температури.

Відомі синоптики, професіонали у своїй справі, коротко розповіли про погоду на двадцятий рік. За словами синоптиків, метеорологів, взимку слід чекати на сильні обмерзання, сильні шквали вітру, сильні хуртовини, українцям слід бути готовими до штормів, ураганів.

Якщо характеризувати всі сезони двадцятого року, то весна знову буде запізнілою, холоди триватимуть весь березень, справжній весняний період настане у середині, наприкінці квітня місяця. Літо буде теплим, не сильно жарким. Підвищену температуру, яка становитиме майже сорок градусів, слід очікувати в кінці літа, в серпні.

Коли прийдуть морози в Україну в 2023 році

Як повідомили синоптики, зима в двадцятому році буде ранньою. За словами відомого метеоролога Леоніда Горбаня, в перші кілька днів листопада дев’ятнадцятого року температура повітря буде тримати на рівні плюс десять, чотирнадцять градусів вдень, в нічну пору – від плюса шести до плюс дев’яти.

Що стосується морозів, то перші заморозки прийдуть в Україну дванадцятого листопада, протримається зниження температури до двадцять другого листопада. Але в цей період не варто очікувати сильних морозів. Стовпчик термометра впаде до мінуса двох, максимум чотирьох градусів.

Вже сімнадцятого числа буде помітне похолодання, до мінуса дев’яти, в деяких регіонах країни до мінуса одинадцяти градусів. Двадцять третього числа поточного місяця очікується знову потепління, яким люди зможуть насолодитися до кінця місяця.

Відповіддю на питання, яка буде погода в Україні на Новий рік 2023, є заява синоптика: Новий 2023 рік буде сніжним, морозним. Справжня зима прийде в Україну дванадцятого числа грудня місяця. Морози в січні будуть невисокі, максимальне пониження в країні – до мінус тринадцять градусів, в той час, як в наступному місяці зими, лютому, зниження температури буде набагато помітніше.

Прогноз на зиму 2023 по місяцях

Погода на зиму двадцятого року по місяцях виглядає наступним чином:

  • грудень буде сніжним, трохи морозним, максимальна температура становитиме тринадцять градусів нижче нуля;
  • у січні слід очікувати максимальні морози до вісімнадцяти градусів;
  • лютий супроводжуватиметься рясними снігопадами, стовпчик термометра показуватиме приблизно п’ятнадцять градусів морозу.
Новорічна ялинка в снігу

Як вже було сказано раніше, перші дні грудня очікують бути теплими ( в деяких регіонах температура буде становити чотири градуси тепла) як для зимового місяця. Це триватиме не більше чотирьох днів.

Перший місяць зими покаже себе дванадцятого числа, тоді прийдуть морози до чотирьох, п’яти, одинадцяти, максимум дванадцять градусів. Справжніх зимових морозів слід очікувати ближче до кінця місяця, двадцять четвертого, двадцять п’ятого грудня. Тоді стовпчик термометра опуститься до тринадцяти-п’ятнадцяти градусів.

Прогноз погоди на Новий рік в Україні відповідатиме новорічному, святковому настрою. Січень буде засніженим, морозним.

Температура повітря становитиме від десяти до двадцяти двох градусів морозу. Перша половина місяця пройде майже без снігопадів, значну кількість опадів слід очікувати ближче до кінця місяця.

Ближче до кінця місяця українцям слід одягатися тепліше, саме на цей період прогнозують зниження температури до двадцяти двох і більше градусів.

Перша половина третього місяця зими, лютого, буде засніженим, снігопади, які почнуться в січні, продовжуватимуть вкривати землю. Що стосується холоду, то в першу половину місяця, до п’ятнадцятого числа погода буде теплою, незважаючи на те, що на вулиці зима. Можлива сльота.

Холоди повернуться на Україну в другій половині місяця. В цей час українцям слід очікувати п’ятнадцятиградусні морози, які протримаються до кінця місяця.

На початку весни, в першій половині березня, морози потихеньку спадуть, проте, низькі температури будуть триматися половину місяця. Справжня весна настане в середині квітня.

Іншими словами, погода на новорічні свята очікує бути по-справжньому зимовою. Згідно з цим, можна спланувати відмінний відпустку на гірськолижних курортах , в теплих країнах (кому що більше до вподоби).

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.