UKRjizn.com
Image default
Зарплата

Яка буде зарплата військовослужбовців України у 2020 році?

Починаючи з 2018 року, українці звикли до регулярного підвищення прожиткового мінімуму, слідом за яким відбувається збільшення зарплати, соцвиплат та інших видів допомоги. Аналітики стверджують, що держава подбала про всі категорії громадян, починаючи з робітників і закінчуючи державними службовцями.

Яка буде зарплата військовослужбовців в Україні у 2020 році, залежить від закладених у бюджеті коштів. Те, що вона поддет підніматися, політики стверджують однозначно, на скільки – питання часу.

зарплата військовослужбовців

Зарплата військових України в 2020 році-від чого залежить її розмір

Домогтися престижу професії військовослужбовців, вивести армію на новий рівень, посилити кордони України можна за допомогою забезпечення державної підтримки. Знаючи, що за свою службу солдат отримає гідну зарплату, зможе претендувати на соціальні пільги військовослужбовець буде спокійний за свою сім’ю.

Скоро 5 років як між військовими і Урядом ведуться суперечки з питання несправедливості в грошових нарахуваннях. Вони стверджують, що на гроші, що виплачуються в 2017 і 2018 роках неможливо прожити. Їх можна назвати посібником для існування.

Вперше загострення питання відбулося під час військових дій на Донбасі. Складні умови служби, небезпека і ризики, змусили солдатів відстоювати свої права, вимагаючи гідну винагороду за “роботу”.

Перші довгоочікувані надбавки військовослужбовцям прийшли на початку 2019 року. Тоді мало хто очікував, що зарплата військовослужбовців контрактників України і простих солдатів підвищиться. Приємне підвищення стало несподіванкою для багатьох.

У наступному році під час прийняття бюджету уряд акцентував увагу на переході служби в армії на контрактній основі. При цьому було запропоновано простимулювати солдатів за допомогою збільшення виплат.

На сьогоднішній день на утримання армії планується виділити 9-10 млрд. грн. Близько 80% зазначеної суми піде на виплати заробітної плати, решта, на закупівлю зброї та покращення матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців. Тому зарплата військових України в 2020 році підвищиться всім солдатам без винятку. Сума нарахувань залежатиме від звання військовослужбовця, стажу роботи, місця проходження служби, наявності заслуг перед Україною.

Перші нарахування можна очікувати на початку 2020 року. Найвищі зарплати будуть у генералів, моряків, льотчикам і військовослужбовців, які виконують борг в зоні АТО.

Детальніше про розмір заробітної плати

Проаналізувавши останні новини про підвищення зарплати військовим в 2020 році в Україні, багато хто розуміє, що зазначена інформація досить розпливчасте. Прості солдати бажають побачити цифри, в яких стане відомо, яку зарплату військовий отримає залежно від звання.

Наближені до уряду особи повідомляють:

  • загальний відсоток надбавки становитиме 33%, що становитиме близько 4000 грн;
  • найвищою буде зарплата військовослужбовців, які виконують борг у зоні АТО: танкістів, лікарів, гранатометників, снайперів;
  • водій танка та інші танкісти отримають 15900 грн.;
  • волонтер і лікарі, які займаються порятунком життів військових в зоні АТО-отримають 15500 грн.;
  • моряки – більше 18000 грн.;
  • льотчики – понад 21000 грн.

Крім цього, зарплата військовослужбовців України в зоні АТО передбачає наявність премії за службу в особливо небезпечних умовах. За останньою інформацією преміальні складуть близько 65%. Зазначены цифры є значними.

При розгляді проекту бюджету на 2020 рік уряд не забув про військових пенсіонерів, які перебувають на заслуженому відпочинку. Щомісячні виплати колишніх військових підвищаться приблизно на 1500 грн.

Скільки отримають прості солдати і командири?

Деякі військові вважають, що підвищення може не торкнутися рядових солдатів і торкнеться тільки офіцерів. Насправді збільшення нарахувань належить усім військовослужбовцям без винятку:


• звичайний солдат без звання стане отримувати 10000 грн.;
• командир сухопутних військ – 18000-25000 грн.;
• моряки – до 28000 грн.;
• сержанти і старшини – близько 16000 грн.;
• офіцерський склад – близько 18000 грн.

зарплати прикордонників

Виділені на армію гроші підуть прямо за призначенням. Контроль за розподілом грошей покладено на фіскальні органи.

Зарплата військовослужбовців АТО і контрактників

Служба військових в зоні АТО пов’язана з щоденним ризиком. Багато солдатів вже ніколи не повернуться в сім’ї, не обіймуть матерів і дітей. Саме з цих причин служба гарячих точок передбачає гідну грошову винагороду. Підвищення зарплати військовослужбовців у 2020 році не обійшло солдатів, які перебувають у зоні АТО:

  • командири отримають близько 26000 грн.;
  • заступники батальйонів – до 23000 грн.;
  • головні ротні – 16000 грн.

Зарплата збільшиться як у простих солдатів, так і у офіцерського складу. На початку військових дій на Донбасі, на утримання військовослужбовців у зоні АТО і на виплати зарплати пішло 168 млрд. грн.

Контрактникам, які перебувають на Донбасі за договором, уряд підвищив заробітну плату з 16000 грн. до 22000 грн.

Самостійно дізнатися, яка зарплата військовослужбовцям України буде в наступному 2020 році можна дізнатися завдяки калькулятору грошової допомоги. Знайти його можна в інтернет-ресурсах.

Для отримання інформації необхідно володіти знаннями звання, стажу служби, місцем проходження служби і посади. Ввівши зазначені дані, калькулятор самостійно проведе розрахунки з урахуванням надбавок і премій, ознайомить з попередньою зарплатою військовослужбовця в 2020 році.

Висновок

Ще недавно служити на лінії зіткнення або записатися до лав контрактників не було бажаючих. Сьогодні інтерес до армії зріс. Причина таких змін полягає у зростанні заробітної плати, чергове підвищення якої відбудеться на початку 2020 року. З цього момент солдат і його сім’я можуть не турбуватися про матеріальне благополуччя.

Грошова винагорода обіцяє бути гідною. Заходи, спрямовані на збільшення виплат, дозволять підняти престиж професії і зміцнити кордони України.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.