UKRjizn.com
Image default
Прогноз погоди

Яка очікується весна 2020 року в Україні?

Весна-тепла пора, коли природа відходить від морозів і починає пожвавлюватися. Багато жителів України роблять ставки на весняний період 2020 року і сподіваються на теплу погоду.

Весенние подснежники

Синоптики попереджають, що в 2020 році показники будуть зниженими в порівнянні з 2019 роком. Однак це не скасує яскравого сонця і теплих свіжих днів на території країни.

Перш ніж дізнатися, яка очікується весна 2020 року в Україні, варто сказати, що всі передбачені показники не завжди є точними.

Незважаючи на останні наукові досягнення і відкриття, фахівці можуть допускати помилки. Особливо якщо прогноз складається на найближчий рік.

Що чекати від весни 2020?

Щоб дізнатися, яка буде весна 2020 року в Україні, потрібно ознайомитися із загальними характеристиками сезону. В цілому, весняний період в цьому році буде холодніше, ніж в попередньому.

Погода в Україні навесні 2020 року на початку сезону відзначиться заморозками, підвищеною вологістю і великою кількістю опадів.

Температура повітря перебуватиме на позначці -3°C вдень і -6°C вночі. На початку весни очікується сильний вітер, пориви якого сягатимуть 5 м/с. Середні показники вологості повітря – 95 %.

До кінця березня прогноз покращиться, температура повітря почне збільшуватися. До кінця місяця показники будуть варіюватися в межах 15°C. Кількість опадів зменшиться, вологість повітря стабілізується. Однак у нічний час також спостерігатимуться заморозки до – 1°c, можливий мокрий сніг.

Перша половина квітня – час опадів, танення останнього снігу. З другої половини місяця на Україну обрушиться тепла і сонячна погода. Повітря прогріється до 23°, періодично спостерігатимуться дощі. У вечірній час очікується температура до 4°C. В кінці місяця можливе похолодання і заморозки в нічний час.

У травні повітря прогріється до 27°C. Кількість опадів буде мінімальним. У нічний час очікується похолодання до 13°C. У середині місяця можливе збільшення поривів вітру до 5 м/с. Кінець травня – жаркий і сонячний період, який підходить для відкриття купального сезону.

Весна 2020 по сезонах

Весняний період ділиться на кілька етапів. Яка буде весна 2020 року:

  • Сніг, ожеледь – з 1 березня до 25 березня.
  • Танення снігу, весняні паводки – з 25 березня по 10 квітня.
  • Пробудження природи – з 10 квітня до 1 травня.
  • Весняний розпал, спека – з 1 травня по 25 травня.
  • Предлетье – з 25 травня по 5 червня.
Птички на ветке

Зазначені дати можуть пересуватися на 3-4 дні.

Показники по місяцях

Синоптики запропонували розглянути погоду по весняних місяцях. Яка буде весна 2020 року в Україні:

  1. Березень. Холодний місяць, що супроводжується регулярними дощами, вітрами. В середині березня очікується сніг, сильні заморозки, ожеледь. Перші потепління спостерігаються тільки з 27 числа. В цей час пройде сезон дощів, і почнеться танення льоду.
  2. Квітень. Свіжий і прохолодний місяць з жаркими днями в кінці. Перші тижні квітня будуть прохолодним і дощовими. Спека почнеться з 25 числа.
  3. Травень. Жаркий місяць з періодично і опадами. У перші дні місяця очікується дощ з грозою. Далі настане посушлива і сонячна погода. В кінці місяця можна відкривати купальний сезон.

Весна на Україні 2020 буде помірною і прохолодною, спекотні дні з’являються тільки в кінці сезону.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.