UKRjizn.com
Image default
Новий рікПрогноз

Яка тварина є символом в 2020 році?

За розповідями талановитих провісників 2020 рік принесе великі зміни. І це невипадково, адже число року містичне. Щоб він приніс благополуччя і удачу, його потрібно правильно зустріти.

Кінець десятиліття

Майбутній рік завершує друге десятиліття нового століття. Цифра містична і символічна, на яку люди покладають великі надії. Люди очікують від цього року значних змін. Сподіваються, що він віднесе в небуття: війни, катастрофи і конфлікти.

Аппликация мышка.

Якими було наповнене друге десятиліття двадцять першого століття. Тому багатьох жителів планети цікавить питання, під знаком якої тварини настане 2020 рік.

Яка тварина є символом в 2020 році?

В цикл східного календаря входить 12 тварин. Символи, що протегують певному році, змінюють один одного з настанням наступного року. З 2020 року починається 12 річний цикл.

Першому році циклу буде протегувати-Щур. Вона зайняла першість не зовсім чесним шляхом. За старовинною легендою, Щур проявив хитрість і забрався зверху на бика. І тепер, за роком щури слід рік бика, а не навпаки, як могло бути раніше.

Белая мышка.

Характер подій, що відбуваються в цьому році, буде відповідати характеру хитрому тварині. На характер подій і настрій щура великий вплив має стихія і колір, супутні цьому року. Такі дані залежать від останньої цифри року. Так, в даному випадку остання цифра 0. Цій цифрі відповідає стихія метал, білий колір.

Якості стихії металу:

  • прагнення до справедливості;
  • цілеспрямованість;
  • завзятість;
  • стійкість;
  • фортеця.

Відповідно 2020 рік настане під заступництвом сталевого Щура білого кольору. Основні її якості:

  • принциповий характер;
  • твердість духу;
  • ідеалізм.

Щоб рік 2020 виявився успішним, потрібно добре постаратися, щоб догодити принциповій тварині.

Картинка крысы.

Як догодити символу року 2020?

 Щур мудре істота, вона реально дивиться на ситуацію. Тварина легко пристосовується до будь-яких умов, але любить комфорт і зручності. У певних ситуаціях щур може бути агресивна, особливо якщо потрібно відстояти свою точку зору. Але в звичайній обстановці це доброзичливе тварина, що збирають навколо своєї персони багато прихильників.

Рік обіцяє бути перспективним, так як Щур, покровительствують в 2020 році, тварина дуже енергійний, працьовитий і вимагає таких же якостей від оточуючих.

Щуру неможливо перечити і переконати її. Вона завжди буде відстоювати правильну точку зору. Звірятко вміє плести інтриги, хитрий, іноді підступний. Неважливо, він хоче домогтися любові або досягти успіху в діловій сфері, досягає мети не найкоротшим, а перевіреним і надійним шляхом. Початок року буде складним, це обумовлено тим, що зі зміною року відбудеться зміна дванадцятирічного циклу.

Символ початку циклу, Щур, змінить останню тварину в цьому періоді, жовту свиню. Хитрому звірку потрібен буде період часу для облаштування навколишнього оточення під себе. Тому для отримання успіху, щоб задобрити білу щура, потрібно запастися терпінням. Тоді тварина повністю вступить у свої права.

Особливості високосного року

Не варто забувати, що рік 2020 буде високосним. Зазвичай в такі роки трапляються різні катастрофи і біди. Але це не відповідає дійсності, швидше за все, неприємності в високосний рік, невдалий збіг обставин.

А колір 2020 року — білий, він символізує, благі наміри і чистоту. Цього року, успіхи в справах знайдуть ті, хто прагнути до чесності і дбайливого ставлення до навколишнього нас світу. Людей нечесних, які намагаються вирішити свої справи за рахунок інтересів інших людей, чекає повний провал їх справи осягнути великі невдачі.

Через якийсь час, Щур стане повною господинею 2020 року. Але як говоритися, під лежачий камінь вода не тече. Щоб домогтися успіху, потрібно бути активним. Впевнено проявляти свою громадянську позицію, без страху і сумнівів наполегливо рухатися вперед.

Що надіти для зустрічі року щура?

Господина майбутнього Нового 2020 року приваблюють кольори стихії і рівноваги. До них відноситься: білий, сірий, кольори символізують моторне тварина. Щоб чітко підкреслити ці тони, в інтер’єрі, прикрасах і нарядах можна використовувати чорний колір. Чіткий силует, строгі обриси, не грама недбалості — все це створить атмосферу, сприятливу для вимогливого звірка.

Коротке, чорне плаття, як ніколи буде до речі. Яскраві шпильки, блискучі підвіски, цікаві брошки додадуть блиску. Золотисті туфлі або чобітки з сріблястими аксесуарами завершує створюваний образ.

Прикраса інтер’єру

Спокійне оформлення інтер’єру, підкреслить святковий настрій. Особливу увагу потрібно приділити прикрасі ялинки в цьому стилі. Для цього непогано буде вибрати іграшки одного кольору. Наприклад тільки білі або сірі тони.

Вибір прикрас для ялинки таких квітів припаде до душі хитрому тварині. Доповнити прикраси вогниками, свічками, аксесуарами такого ж тону, як ні коли до речі.

Людям, які не уявляють свята без яскравих образів, буйства фарб і строкатих акцентів в інтер’єрі, можна звернути увагу на інші риси характеру символу року. Так наприклад, щур може бути агресивною, моторної, наполегливої господинею. Тому в інтер’єр можна додати фіолетові, червоні, золотисті тони.

Ці яскраві кольори, розбавлять строгий образ, що безсумнівно сподобатися тварині з такими рисами характеру.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.