UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Який буде 2022 рік?

У наш непередбачуваний час все більше людей хочуть дізнатися, яким буде 2022 рік. Їх погляд все частіше звертається до провісників, які не раз передбачали Майбутні події.

У всі часи таких людей було достатньо. Давайте, згадаємо про деяких з них. Почнемо, мабуть, з самих іменитих астрологів.

Який буде новий рік?

Передбачення Нострадамуса

Незважаючи на те, що цей віщун жив в середні століття, багато його прогнози відбулися з великою точністю. Вчені і дослідники досі намагаються зрозуміти передбачення цієї великої людини. Адже його прогнози складені у формі чотиривіршів і мають алегоричний сенс.

Наприклад, літак Нострадамус називав залізним птахом, а електронну техніку – проявом темних сил. Ще, дуже важко пов’язати якусь подію з якимось певним проміжком часу. Незважаючи на це, вже багато прогнози цього ясновидця збулися. Так Нострадамус писав про те, що люди розсердять природу і землю і поплатяться за це. Сьогодні ми є свідками цього прогнозу.

Люди настільки змінили світ, що багато природні явища стали зовсім непрогнозованими. Взимку може бути незвично тепло, а влітку – встановитися нестерпна спека або прохолода. Погода стала змінюватися так швидко, що урагани і кліматичні катаклізми стали нормою.

Ще віщун говорив про велике переселення народів, яке чекає людство. Воно за прогнозами Нострадамуса має початися в результаті застосування хімічної зброї і глобального військового конфлікту. В даний час все це підтверджується. У Сирії відбувається масове знищення людей із застосуванням отруєних боєприпасів, що призводить до масової втечі населення в бік Європи.

Прогнози Нострадамуса

Астролог згадував, що передвісником страшних часів стане народження виродка. Дуже важко зрозуміти, що конкретно мав на увазі віщун. Адже в усі часи народжувалися діти з відхиленнями.

Швидше за все, мова йде про робота, який змінить життя землян. Ще віщун писав, що всі біди людства почнуться зі Сходу. Що він мав на увазі конкретно невідомо. Це може бути сирійський конфлікт, який переросте в Третю світову війну або пандемія коронавірусу, що зародилася в Китаї.

Прогнози Ванги

Ця болгарська віщунка добре відома в нашій країні. Вона з особливим трепетом ставилася до нашої країни. Ванга вважала, що Росія скоро стане духовним центром людства. Вона об’єднає навколо себе всі прогресивні сили для поступального розвитку всього світу.

Згідно з прогнозами Ванги, Росію в 2022 році чекають не прості часи. Продовжиться “ополчення” всього світу за приєднання Криму. У росіян і далі буде погіршуватися матеріальне становище у зв’язку з падінням цін на нафту і через санкції. Також будуть знижуватися чисельність росіян.

Це буде пов’язано з демографічною кризою, викликаний зниженням народжуваності в дев’яності роки, після розвалу Радянського Союзу. Труднощі тільки зміцнять Росію. Вона стане виробляти все більше вітчизняних продуктів і товарів і буде менше залежати від світового ринку. Поліпшення матеріального становища стане помітним вже в 2024 році.

Що стосується світу, то провидиця передбачила кризу в Європі і релігійні конфлікти на Сході. Говорячи про торговельну війну між США і Китаєм, вона висловилася наступним чином: «старість погубить країну».

Мова швидше за все йде про немолодого Трампа. Ванга також передбачала муки сирійського народу і нескінченні військові конфлікти в усьому світі.

Щодо України віщунка застосувала такі слова:»Ластівка повернеться в гніздо”. Це означає, що конфлікт на сході країни поступово почне згасати і український народ займеться відновленням своєї країни.

Що чекає світ на думку найсильнішого астролога Росії

Цей астролог відомий ще з радянських часів. Він передбачив не одну подію в житті росіян. Імовірність його прогнозів досягає 80 відсотків.

Він вважає, що в 2022 році кардинально зміниться хід історії людства. Це буде пов’язано з активізацією 13-го знака Зодіаку – Змієносця, а також впливом Сатурна і Юпітера. Схожа ситуація була 20 років тому, коли прийшов до влади в.Путін.

Не виключено, що в 20221 році, з’явитися новий політичний діяч, порівнянний з Президентом РФ. Астролог впевнений, що в наступному році кардинально зміниться політичний устрій Росії. Це суттєво вплине на життя росіян.

“Революція зверху” спричинить економічні зміни. Реформи відбудуться у багатьох сферах життя країни. У своїх прогнозах провидець згадує Василя Немчина, який передбачав кілька століть тому управління Росією двома керівниками.

Астролог вважає, що нинішній президент РФ призведе до влади свого приймача, який швидше за все буде військовим. “Будівельник мостів” і» вершник на білому коні ” будуть разом керувати країною на перших порах. Астролог вважає, що в рік Білого металевого бика в Росії відбудуться події, порівнянні з правлінням китайського лідера Ден Сяопіна, який дав старт швидкому процвітанню КНР.

Російський астролог впевнений, що в Україні життя в 2022 році почне налагоджуватися. ДНР і ЛНР залишаться у складі України з автономними правами. Щодо Європи, він висловлюється більш категорично. Він вважає, що вихід Британії з Євросоюзу дав старт розвалу цього об’єднання.

В Америці Трамп знову переможе і буде змушений налагоджувати більш конструктивні відносини з Росією. Тільки разом вони зможуть вирішити всі проблеми, які виникають на нашій планеті. Мова, в першу чергу, йде про ІДІЛ – терористичну організацію, яка загрожує всім цивілізованим країнам.

Світ і Росія в прогнозах Михайла Левіна

Цей астролог відомий тим, що очолює Московську академію астрології. Він завжди дає розгорнутий прогноз щодо майбутніх подій в Росії і Світі. Згідно з прогнозами м. Левіна в 2022 році в Росії може посилитися невдоволення громадян, і протестний рух вийде на більш високий рівень.

В результаті таких процесів відбудеться ослаблення силових структур. Вони вже не будуть так впливати на бізнес і суспільство. Наступного року масові хвилювання можуть призвести до зміни політичного устрою країни.

Керівництво РФ змінить курс, як всередині країни, так і за кордоном. Це призведе до поліпшення відносин із Заходом і найближчими сусідами: Грузією і Україною.

Передбачення Влада Росса

Цей астролог з України не вірить у врегулювання конфлікту на Донбасі за правління в.Путіна. При нинішньому політичному устрої Росії її чекають не найкращі часи. Санкції будуть з кожним роком тільки посилюватися. Це призведе до зниження рівня життя росіян, які перестануть вірити чинному президенту.

Низькі ціни на нафту і газ призведуть до краху РФ, і вона розпадеться на кілька суверенних областей. Повторитися історія, схожа на розпад Радянського Союзу. Нове керівництво Росії перестане втручатися у справи суверенної України.

Збройний конфлікт на південному сході України швидко врегулюється і Донецька і Луганська область повернутися до складу країни.

Віра Ліон про 2022 рік

“Казахська Ванга” пророкує Майбутні події на основі бачень, які періодично приходять до неї. Востаннє вона бачила човен, який спускається з величезного обриву і всіляко лавірує між величезними хвилями.

У цій картині віщунка побачила Росію, яка намагається встояти від натиску західних країн, які прагнуть покарати РФ за приєднання Криму. Віра Ліон, вважає, що човен є символом нової потужної зброї, яка створена в Росії.

Саме завдяки йому, країні вдасться відстояти свої інтереси на світовій арені. США і її союзники знову прорахуються щодо Росії.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.