UKRjizn.com
Image default
Гороскоп

Яким буде 2020 рік на думку Павла Глоби?

 

Серед сучасних людей, навряд чи знайдуться такі, кого не цікавлять події майбутнього. Багато спеціально шукають докладні гороскопи, складені досвідченими астрологами. З їх допомогою можна дуже легко і просто заглянути в майбутні дні, скласти приблизний план дій.

Гороскоп всех знаков зодиака

Найбільш відомим і правдивим провісником на сьогоднішній день вважається Павло Глоба. Його прогнози збуваються завжди, і мають неймовірну точність. В цій статті ми з’ясуємо яким буде гороскоп на 2020 рік від Павла Глоби і що чекає всіх знаків зодіаку!

Яким буде 2020 рік на думку Павла Глоби?

Легендарний астролог зазначає, наскільки важка зараз склалася обстановка в світі. В політиці і природі регулярно трапляються непередбачувані катаклізми. Причину цих неймовірних хвилювань Глоба бачить в зміні космічних епох, не просто тисячоліть.

Настає ера Водолія, що тягне за собою кардинальні кліматичні зрушення, різні стихійні лиха, нестабільність. Характер подій, що відбуваються – наростаючий, з кожним днем вони будуть набирати все більше оборотів.

Увага! Матеріал даної статті складено та інтерпретовано на основі різних джерел в інтернеті, і при цьому, не є прямим висловом Павла Глоби.

З приводу відносин із Заходом у Глоби також є чітка позиція. Він упевнений в тому, що світовим трендам судилося різко змінитися після року щури 2020. Обумовлено це злиттям Сатурна і Юпітера, що відбувалися раніше в 2000 році.

І в той момент світова політика взяла оновлений курс на відносини з Росією. Схожа ситуація спостерігалася і в 1981 р., а ще раніше в 1961. Тоді, як раз, стартувала гонка між радянським і американським перевагою в космосі.

Приблизно кожні два десятиліття повторюється схожий сценарій, і до 2020 року знову буде повтор. Багато змінять перевибори нинішнього лідера США-Дональда Трампа.

У російській політиці, як стверджує Глоба, абсолютної зміни режиму чекати не потрібно. Принаймні, в найближчі роки Володимир Путін, точно залишиться президентом. Росію чекає небувалий підйом майже у всіх сферах, і все це, завдяки Юпітеру і Сатурну в сузір’ї Водолія. Так що, по суті гороскоп від Глоби є досить оптимістичним.

Овен

Представники цього знаку можуть покладатися виключно на власні можливості, сили і прагнення. Гороскоп на 2020 рік, попереджає, чекати допомоги від Марса не варто, і підтримки не буде. Звідси почуття повної безпорадності, безнадійності того, що відбувається.

Глоба закликає йти на проблеми в атаку, і не бігти від труднощів, а перемагати їх. Для майбутнього такий бойовий настрій сприятиме впливу, закладе фундамент для нових звершень. Кілька місяців поспіль не вдасться подолати напруженість у сфері роботи та бізнесу.

Найбільш важким вийде період з першого місяця року до квітня. Реалізувати можливості в кар’єрі Овни зможуть, дотримуючись принципів розсудливості, включаючи мозок і активно рухаючись вперед. Літо-сезон для встановлення рівноваги між особистим життям і діловою сферою.

Телець

В цілому, гороскоп для Тельців на весь рік щури бачиться сприятливим, хоча виникнення неприємностей не виключається. Глоба радить, щоб уникнути проблем відмовитися від прояву надмірної самовпевненості.

Знак зодиака Телец

В іншому випадку, дорога до заповітної мети буде захаращена величезною кількістю перешкод. Необхідно проявляти уважність, не вплутуватися в авантюри. Високі ризики потрапити в кризу виникнуть влітку. Легких грошей не з’явиться, і лише повна віддача робочому процесу допоможе досягти відчутних результатів.

Близнюки

Слід приготуватися до спокою і тиші, значить, з’явиться багато часу для особистих інтересів і розвитку. Гороскоп пророкує розміреність в роботі, і квапити ситуацію не рекомендується.

Глоба закликає згладжувати гострі кути при спілкуванні в колективі, уникати скандалів. Допомога колег ще обов’язково стане в нагоді.

Знак зодиака Близнецы

Деякі проблеми виникнуть в сімейному житті, а для вільних людей нових відносин не очікується. Необхідно ретельно розібратися у всіх бажаннях, навести порядок в особистому житті.

Рак

Внутрішня сила і потенціал знадобляться вже з перших січневих днів, дуже стане в нагоді витривалість.

Гороскоп пророкує необхідність граничної зібраності, взяти себе в руки – ключове завдання. Глоба пророкує, що у важкі періоди слід скористатися допомогою родичів, вони готові посприяти. Рік ідеально підходить для походу в РАГС, планування потомства і створення сім’ї.

Мало часу залишиться для роботи, кар’єри і справ. Минулі роки принесли свої плоди, можна насолоджуватися виконаними зусиллями.

Лев

Глоба впевнений, що царям гороскопу ніколи буде нудьгувати, і вийде реалізувати дуже амбітні проекти. Ці ідеї та плани вигідно вплинуть на фінансове благополуччя. Але про свої мрії і починаннях краще нікому не поширюватися, інакше маса заздрісників зламає плани.

Концентрація на кар’єрі завадить віддатися повністю сім’ї, знайти час для близьких – проблема. Ймовірні складнощі зі здоров’ям, потрібно частіше влаштовувати відпочинок. Нехай справи почекають, поки Лев з’їздить в об пуск.

Концентрація на кар’єрі завадить віддатися повністю сім’ї, знайти час для близьких – проблема. Ймовірні складнощі зі здоров’ям, потрібно частіше влаштовувати відпочинок. Нехай справи почекають, поки Лев з’їздить в об пуск.

Діва

Сірі будні захочеться урізноманітнити за допомогою пригод, і 2020 рік готовий принести максимум цікавих подій. З’явиться захоплююче хобі, почнеться навчання на майстер-класах.

Павло Глоба закликає не відмовлятися від навчальних курсів. Незважаючи на наявність фінансових витрат, життя зможе зайняти більш високі позиції.

Знак зодиака Дева

Особисте життя пройде по мирному руслу, сімейні люди відчують спокій і гармонію. Для вільних Дів попереду передбачені бурхливі романи. Найбільше небезпек таїть в собі травень, а Від дорогих придбань варто відмовитися.

Ваги

Цей знак гороскопу чекають дуже знакові зміни, особливо, в серпневі дні. Але перш виникне прагнення взагалі не виходити з дому, нікого не бачити.

Глоба бачить в такому замкнутому поведінці наслідок обридлих проблем, надмірну втому. Важливо не акцентувати на цьому увагу, варто дочекатися світлих і радісних моментів. Якщо виникнуть небезпечні ситуації, слід закликати на виручку природну інтуїцію.

Знак зодиака Весы

Можливе отримання приємних подарунків. Родинні зв’язки будуть під загрозою.

Скорпіон

Всім Скорпіонам, варто налаштуватися на удачу і позитив, адже Павло Глоба обіцяє майданчик для реалізації творчого потенціалу, причому у всіх областях. Кар’єра в 2020 році піде в гору, творчість злетить вгору, любов зацвіте червоним кольором.

Знак зодиака Скорпион

Рідним знадобиться надати допомогу. В літні дні, Скорпіонам небезпечно грати в азартні ігри, великий ризик великих програшів. Дивіться також: Гороскоп на 2020 рік для Собаки: жінки і чоловіки

Стрілець

Нові справи нерозривні з подіями минулого року. Приділяючи максимум часу кар’єрним досягненням, можливо отримати відчутний результат. Однак, лінь принесе тільки порожні очікування, багатства і успіху вона не дасть.

Почавши працювати по весні, знак забезпечить собі поліпшення фінансового становища. Робота може і повинна чергуватися з повноцінним відпочинком.

Глоба передбачає появу нових знайомих, і навіть – впливового покровителя. Весна принесе сімейні сварки, безліч протиріч.

Козеріг

Гороскоп Павла Глоби на 2020 рік, закликає Козерогів відкинути сумніви, почати власний бізнес. Фінансові вкладення обернуться повноцінним успіхом, і зірки сприятимуть у всіх справах.

Романтичні стосунки складуться досить вдало. Відмова від дріб’язковості, усвідомлення почуття відповідальності допоможуть вирости в очах оточуючих. Не потрібно позичати гроші, краще більше працювати.

Водолій

Амбіції і прагнення обов’язково реалізуються, рік принесе удачу в професії. І чоловіки, і жінки доб’ються небувалих висот. Однак, дами змушені будуть викроювати час для роботи і сім’ї, поєднувати ці області.

Гармонія між світами з’явиться, якщо докласти зусиль. До весни можливий застій, а потім з’являться приємні зміни.

Риби

Кар’єра-поле успішної діяльності, імовірний перехід на іншу посаду, або навіть зміна фірми. Для найбільш активних Риб очікується від’їзд за кордон, після якого почнеться важкий життєвий період.

Знак зодиака Рыбы

Астрологічний прогноз 2020 впевнений, що вкладені старання принесуть користь, і результат вийде відмінним. Якщо не займатися кар’єрою, варто звільнилася енергію направити в романтику.

Розташування зірок на небі давно є предметом вивчення астрологів, і приносить приголомшливі результати. Що стосується 2020 року, він очікується сприятливим, і всі прогнози цілком оптимістичні.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.