UKRjizn.com
Image default
Производители

Яким має бути смартфон у 2022 році?

Смартфони стали абсолютно невід’ємною частиною життя кожного. Але будь-яка техніка не буває вічною, і в один момент може з’явитись потреба замінити свій старий пристрій на нову модель. Технології постійно розвиваються та вдосконалюються, саме тому важливо розуміти, які ж характеристики важливі для смартфона на сьогодні.

Процесор

Процесор – найголовніша комплектуюча. Саме від нього залежить, наскільки швидко та якісно будуть працювати мобільні телефони та який у них виявиться термін служби. При виборі чіпа можна дивитись на виробника. Є кілька найвідоміших: Snapdragon, Qualcomm, MTK. Але це не означає, що всі їхні процесори однаково якісні. Важливо звернути увагу на кількість ядер. Оптимальним варіантом, який впорається з будь-якою задачею є 8-ядерний чіп. На такому смартфоні можна і в ігри грати, і фото редагувати, і повсякденними заняттями займатись.

Оперативна пам’ять

Оперативна пам’ять (ОЗП) забезпечує швидку роботу смартфона разом із процесором, тому чим її більше – тим краще. До речі, ця схема працює однаково з усіма видами пам’яті. Який варіант обрати? Щоб мати змогу швидко виконувати всі задачі на телефоні, мінімум повинно бути 4 Гб ОЗП, але це – найменший показник. Оптимальний варіант – 6-8 Гб. До речі, зараз є багато смартфонів з оперативкою 16 Гб, але відповідно й ціна у них висока.

Варто розуміти, що кожна запущена програма та процес на смартфоні забирають оперативну пам’ять. Крім того, операційна система також її використовує. Тому чим більший обсяг ОЗП, тим багатозадачніщий вийде телефон.

Екран

В екрані найважливішою є матриця. Вони існують трьох видів:

  • IPS;
  • AMOLED;
  • OLED.

Перший варіант бюджетний, але гарний тим, що не втомлює очі користувача. Така матриця достатньо контрастна й яскрава. Другий та третій варіант встановлюють в дорожчих моделях, але вони не всім підходять. Є люди, які не можуть довго працювати за екранами з матрицями AMOLED та OLED. Тому перед вибором треба якісно подивитись при різній яскравості на різні типи екранів і визначитись, який підходить саме вам.

Акумулятор

З вибором акумулятора все просто. Чим більша ємність – тим краще. Чим більший час автономної роботи – тим зручніше. Також важливу роль грає зарядний пристрій. Якщо телефон підтримує швидкісну зарядку, то не потрібно буде витрачати багато часу на очікування відновлення батареї.

Додатково

Є ще й інші характеристики, на які варто звернути увагу. Ось, наприклад, камера. Любителям робити знімки обов’язково потрібно, щоб вона була якісна. Але варто пам’ятати, що не кількість мегапікселів грає роль в можливості робити гарні фото, а розмір самого пікселя. Тому в моделях з великим показником Мп має бути функція піксельного бінингу, тобто об’єднання їх у групи.

На дизайн звісно також всі звертають увагу, але він займає, мабуть, найменш важливу роль. По-перше, від нього не залежить робота та продуктивність; по-друге, під захисним чохлом його не буде видно; по-третє, більшість смартфонів схожі між собою.

Ознайомившись із основними характеристиками, можна легко обрати модель на свій смак та гаманець. В інтернет-магазині Цитрус великий асортимент в різній ціновій категорії. Будь-який покупець зможе знайти пристрій для себе, а також скористатись зручним способом доставки та оплати.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.