UKRjizn.com
Image default
Новини

Якими будуть нові технології 2020 року?

Сучасне людство нині невіддільне від технологій, гаджетів і всіляких досягнень цивілізації. В останні роки темпи технологічного розвитку вражають уяву навіть наукових фантастів, а придумані нововведення встигають застарівати швидше, ніж стають відомі у віддалених куточках планети. При цьому люди з нетерпінням чекають чогось нового, якогось незвичайного і абсолютно неймовірного. Тому вони хочуть дізнатися якими будуть нові технології 2020 року і чи варто намагатися встигнути скористатися всіма пропонованими благами.

нові технології 2020 року

Очікувані технології інформаційної та побутової сфери

Зараз важко уявити людину, не залучену в інформаційне середовище. Ця область в останні роки розвивається з неймовірною швидкістю, мало не щодня вражаючи новими розробками і приголомшливим відкриттями. Буквально кілька років тому мобільний інтернет був поширений лише у великих містах, зараз навіть у багатьох селах є цілком стійкий сигнал. Якщо ж говорити про великі населені пункти, то зараз такий вид інтернету можна порівняти за швидкістю з провідним доступом в мережу.

Тому найбільш очікуваним і ймовірним стане поширення мобільної мережі з одночасним стрибком її якості. Передбачається, що до кінця 2020 року для населення стане доступна технологія 7G, що володіє майже миттєвою швидкістю передачі даних. Зона покриття майже досягне максимуму, а на скачування даних буде йти мінімум часу, не хвилини, а секунди.

технології

Передбачається, що інформаційні технології до кінця року досягнуть найвищого рівня, привівши до вираженого застарівання нині актуальних смартфонів і планшетів. Потенційно в числі застарілих виявляться і нові мультиустройства у вигляді наручних годинників. Їм на заміну прийдуть новітні скромні браслети, здатні включити в себе всі необхідні пристрої.

Цікаво знати! Є версії, що плоскі телевізори стануть максимально тонким і гнучким. В найближчому майбутньому їх можна буде зберігати у вигляді згорнутого рулону. Передбачається і створення домашніх пристроїв об’ємного зображення, що не вимагають спеціалізованих очок.

Також багато аналітиків віщують створення специфічних джерел зберігання інформації. Мова не йде про якихось особливих неймовірно містких пристроїв — вже зараз з цим немає проблем. У 2020 році мається на увазі створення 5D дисків, здатних записувати і відтворювати не тільки текст, звук і зображення, але і занурювати в інші виміри реальності. Відео з такого диска буде супроводжуватися не тільки звуком, але і фізичними відчуттями. Втім, поки подібний розвиток подій здається неймовірною фантастикою.

Якщо говорити які технології будуть в 2020 році в плані інтелекту комп’ютерів, то багато пророкують різкий стрибок у розвитку існуючих бухгалтерських і подібних програм. Економічні аналітики припускають повсюдне впровадження автоматизованих систем ведення бухгалтерії, аудіювання і проведення оцінки ризиків. Це ще не буде штучним інтелектом повною мірою, але стане свого роду прототипом комп’ютерного мислителя вищого рівня.

Технології в сфері транспорту і логістики

Сучасні рішення доставки чого-небудь полягають в залучення транспорту і людських ресурсів. Багато хто чекає, що в 2020 році питання дрібної доставки буде вирішуватися шляхом використання дронів. Часто наводиться приклад логістика готової їжі — роли, піца і навіть вечеря з ресторану дрон може доставити без пробок за кілька хвилин навіть у великому місті. Втім, якщо така послуга з’явиться в найближчі місяці, то лише у великих мегаполісах, але пізніше може перейти і в городки поменше.

Також фахівці різних областей нагадують, що футуристичні автомобілі з майбутнього, не вимагають наявності водія, існують вже зараз. Поки вони виконують тільки парковку, володіючи здатністю поміняти місце стоянки на більш зручне або правильне. Такі машини вже давно здатні пересуватися і по дорогах, що мають чітку розмітку, та й бортові комп’ютери сучасних автомобілів зараз обладнуються всілякими асистентами і помічниками для водіїв.

Варто знати! Пересування на автопілоті по російських дорогах офіційно заборонено на законодавчому рівні. Використання функцією асистента паркування дозволено. Коли буде дозволений і самостійний проїзд таких автомобілів в Росії невідомо.

Окремо варто виділити, що недавно входить в технології майбутнього принтер об’ємного друку, набирає все більшої популярності. Передбачається, що в 2020 році поширеність таких пристроїв буде не просто великою, а величезною, тому що на подібному обладнанні з кожним днем вчаться робити безліч самих різних товарів і речей. Це взагалі може виключити необхідність доставки того, що можна самостійно надрукувати.

Також не варто забувати і про вагомі удосконалення, що відбуваються в різній техніці, що відповідає за упаковку вантажів та їх переміщення. Втім, далеко не всі інноваційні зміни стосуватимуться транспорту, інтернету і різних гаджетів.

Технології в сфері транспорту

Нові досягнення в медичній галузі

Ті, хто скаже, що ліки не можуть бути пов’язані з технологіями, не праві. Сучасний розвиток медицини вже має на увазі використання новітніх технологічних пристроїв для діагностування та проведення операцій. На черзі нанороботи і «чудо-капсули» проводять лікування зсередини без втручання медиків.

До того ж не варто скидати з рахунків і те, що за допомогою нових медичних приладів та вдосконалення технологічних процесів дослідження, люди можуть домогтися створення таких важливих ліків від ВІЛ-інфекції або онкологічних захворювань.

Неймовірні припущення! Раніше такі речі можна було опублікувати виключно в науково-фантастичних романах, але зараз техніка і медицина дійшли до того, щоб почати друкувати людські тканини, використовуючи 3D-принтер. Поки мова не йде про цілих органах, придатних для пересадки, але є думки, що це питання найближчих років.

У 2020 як і раніше будуть вивчатися біотехнології, що дозволяють створити штучні аналоги людських органів і частин тіла. Також вчені стануть ще на один крок ближче до вирішення питань аутоімунних і спадкових захворювань шляхом генної інженерії.

Якими будуть нові технології 2020 року люди дізнаються вже через кілька місяців. Змін варто чекати в різних областях, але наскільки вони стануть вагомими для людства покаже час.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.