UKRjizn.com
Image default
Державні святаСвята

Якого числа день Незалежності України 2022?

На порозі 2022 року для українського народу актуальним залишається питання про самому головне свято країни і майже кожен знає, якого числа день Незалежності України 2022. Але не всім відомо, скільки вихідних днів отримають працюючі люди. Незважаючи на його молодість, це свято є дуже важливим для населення країни.

Листівка З Днем Незалежності України

У прийдешньому році країна відзначить 28 рік своєї незалежності. У цього свята є постійна дата: він щорічно відзначається 24 серпня. Це число є символом свободи для українців. Дата уособлює їх силу і впевненість в собі і іншому народі, а також позитивний настрій, необхідний для розвитку країни в подальшому.

Як з’явилося свято?

Історія незалежної України почалася в 1991 році. Розвал СРСР і політичні перевороти ознаменували новий етап в історії розвитку української держави.

Верховна Рада проголосила суверенітет України. Незважаючи на те, що указ про це датований 16 липня, свято відзначається саме 24 серпня в силу виходу в цей день Акта про незалежність країни.

Саме тоді громадяни України стали вважати себе незалежними від усіх інших республік. При цьому остаточною стадією виникнення нової держави на карті світу стало проведення в грудні 1991 року референдуму, в ході якого українське населення підтримало ідею про появу вільної і незалежної країни.

Як проходить День Незалежності?

Зі сказаного вище стало ясно, що дата проведення дня Незалежності України в 2022 році, як і в будь-якому іншому році – це 24 серпня. Це було і залишиться незмінним. Святкування завжди проходить яскраво і весело.

Влада не скупиться на розваги для жителів. І це не дивно, адже подібний день дуже важливий для історії. Саме 24 серпня об’єднує в собі безліч національних традицій, причому, як народних та історичних, так і сучасних.

ДО РЕЧІ, щороку з’являються нові традиції та звичаї, які додають у Сценарій святкування.

Вихідні на день Незалежності

У прийдешньому році свято припаде на понеділок, але веселощі почнеться вже в суботу. А значить, до двох законних вихідних додасться ще один.

Таким чином, українці відпочиватимуть 22, 23 і 24 серпня. І швидше за все, працюючі громадяни будуть нагороджені коротким днем в п’ятницю.

Про особливості святкування

Швидше за все, День незалежності України 2022 буде схожий на попередні. Найбільша кількість заходів буде проведено в Києві. Зазвичай все починається з проведення військового параду, в якому беруть участь різні війська курсанти всіляких військових установ. Проводиться парад на центральній площі столиці.

Далі настане час для виступу президента Володимира Зеленського. Він виступить з промовою і розповість про важливість цього дня для всього українського народу. Своє слово скажуть і інші політичні діячі.

Натовп на площі з повітряними кульками

Однак, веселощі заплановано не тільки в столиці. У кожному місті будуть проведені зустрічі, концерти, виступи місцевої влади, мітинги і танці.

Вся Україна буде красиво прикрашена прапорами, квітами і декоративними елементами, з якими громадяни зможуть зробити пам’ятні фотографії.  Своїми виступами порадують і багато народних артистів.

Зі сцен звучатимуть пісні та гімн українського народу. До речі, ті, хто не дуже любить концерти, в цей день зможуть поспілкуватися з відомими людьми, ученими і діячами мистецтва. Ці унікальні та корисні зустрічі не тільки урізноманітнюють звичне життя народу, але і дозволять отримати нові знання.

Також в ході святкування будуть вручені Почесні грамоти і дипломи. Особливо видатні громадяни будуть відзначені нагородами та подарунками.

Традиції проведення свята

В цей день традиційно до пам’ятників і монументів покладаються квіти.

Крім того, у всіх містах країни відкривається багато різних виставок, присвячених історії України. Громадяни зможуть взяти участь у розважальних шоу та побачити запрошені із закордону творчі колективи.

Очікуються і виступи ще маловідомих, але талановитих українських артистів. Своїми виступами порадують жителів і найменші члени різних творчих колективів. Вони виступлять з номерами, приготованими спеціально до цієї дати.

Крім того, в цей день на Андріївському узвозі можна буде помилуватися на роботи діячів декоративного і прикладного мистецтва. Безліч предметів народної творчості, скульптур, картин, вишиванок, плетених браслетів купується саме 24 серпня.

Традиції проведення свята Дня Незалежності України в 2022 році поповняться і проведенням фотосесій для громадян та організацією тематичних фотозон. Досвід минулих років показав, що громадяни дуже полюбили подібні заходи і бажають більше подібних куточків у своєму місті.

Для приїжджих цей день – унікальна можливість познайомитися з культурою і широтою душі українського народу, тому приїжджаючи в цю країну в серпні, обов’язково слід знати, коли буде день Незалежності України, щоб потрапити на головний концерт і салют країни. Це буде чудово!

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.