UKRjizn.com
Image default
Допомога

Якого числа перераховують дитячі посібники в Україні у 2020 році?

Багатьох молодих батьків цікавить питання, через скільки приходять дитячі гроші після оформлення в 2020 році, і які документи потрібні для подачі заявки. Таке занепокоєння в першу чергу пов’язане з важкою економічною ситуацією на Україні.

ребенок в больнице

Багато батьків розуміють, що не зможуть забезпечити гідне проживання дитини, через що вирішують відкласти народження малюка на потім. Все рідше зустрічаються сімейні пари, які прагнуть до створення великої родини. До таких поглядів на життя додається низький рівень заробітної плати, а також багато інших проблем.

Види посібників, які покладаються молоді батькам

Згідно з чинним законодавством у відпустку працюючі жінки можуть йти на сьомому місяці вагітності для подальших пологів та доглядом за дитиною. При виході в декретну відпустку майбутній мамі необхідно пройти медичний огляд. При відсутності протипоказань жінці видається лікарняний лист на термін в 4 місяці.

Це відбувається на сьомому місяці вагітності і має на увазі період пологів і перший догляд за малюком, після чого оформляється декретну відпустку. Він має на увазі виховання і догляд за дитиною до трирічного віку. Протягом цих трьох років жінка не може повноцінно працювати, щоб забезпечити себе і малюка.

При догляді жінки в декретну відпустку вся матеріальна навантаження лягає на главу сімейства-батька. Одному чоловікові досить складно утримувати все сімейство, тому державою передбачено надання фінансової допомоги всім сім’ям, які виховують неповнолітньої дитини.

Декретні виплати залежать від суми прожиткового мінімуму, тому мінімальна сума декретних виплат у 2020 році становитиме близько 500 грн. Таких виплат однозначно недостатньо, щоб забезпечити нормальний розвиток дитини, тому батьки заповнюють документи на дитячі гроші. Ці виплати відносяться до додаткових разом з:

  • допомогою по вагітності та пологах;
  • виплатою на народження малюка;
  • допомога одиноким батькам (матерям або батькам);
  • виплатою сім’ям з прийомними дітьми або інвалідами.

У випадках з розведеними сім’ями, коли платник аліментів відхиляється від їх виплат, держава виплачує сім’ї з дитиною допомогу.

малюк

Правила оформлення заявки на виплати

До того як оформити дитячі гроші в Україні в 2020 році необхідно зібрати повний перелік документів і подати їх в державну соціальну службу, яка відповідає за нарахування подібних виплат. Дитяче посібник виходить в перший рік дитини, тому до настання 1 року один з батьків подає всі документи для оформлення дитячих грошей в Україні.

До таких документів належать такі:

  • оригінал паспорта громадянина України (одного з батьків);
  • копії всіх заповнених сторінок паспорта батька;
  • свідоцтво про народження дитини (копію та оригінал); заповнену одним із батьків заяву згідно із зразком, який можна отримати в державній установі або на сайті Державної установи;
  • банківську виписку, де вказані всі реквізити і спеціально оформлена банківська карта.

Подавати заявку на виплату дитячих засобів можуть не тільки біологічні батько і мати, але й опікуни, усиновителі і близькі родичі, які зобов’язуються виховувати немовля. У такому разі до перерахованих вище документів додається копія про рішення суду про усиновлення.

Після подання документів та перевірки на дійсність усіх копій заяву реєструють у державній базі. Незабаром його батькам або опікунам видається відповідний документ, а також настанови про те, в якому порядку нараховуються кошти.

Якого числа перераховують дитячі посібники в Україні у 2020 році?

Після подачі всіх вищевказаних документів батьків хвилює питання, коли прийдуть дитячі гроші в Україні. Зазвичай, надходження коштів здійснюється з 5 до 10 числа щомісяця, про що повідомляє Державна служба після реєстрації заявки.

Загальна сума дитячої допомоги після народження дитини становить близько 42 000 гривень. Дана сума розділяється на 4 частини і виплачується рівномірно. Перша частина близько 10 000 гривень виплачується протягом двох місяців з моменту реєстрації заяви. Це одноразова допомога.

Після чого щомісяця протягом трьох років виплачується певна сума грошей (в районі 900 гривень). Дані виплати здійснюються протягом усього декретної відпустки мами, тому чоловікові легше забезпечувати всю сім’ю.

Мінусом такого способу розподілу грошових коштів є те, що батьки не можуть отримати всю суму в цілому відразу, а, тобто, не можуть її заздалегідь розподілити. Їм доводиться чекати щомісячних грошових виплат.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.