UKRjizn.com
Image default
Релігійні свята

Якого числа починається Ураза Байрам в 2022 році?

Ураза Байрам, а також і Рамадан Байрам, є значущим і величним торжеством для мусульман. З приходом даного свята завершується Священний місячний період Рамадан. У простого народу святкова подія називається просто-розговіння. Якого числа починається Ураза Байрам в 2022 році? За календарними подіями, святкування великої події призначено на 2 травня.

Історія свята

Завжди початок і кінець Ураза Байрам 2022 випадає на літній час. Для істинно віруючих мусульман подія відноситься до дуже значущим і важливим. Свято розговіння відзначається всіма прихильниками ісламської віри.Чільне значення у вірі мусульман має зустріч Рамадану. Як свідчить історія, саме протягом зазначеного священного місяця пророку Мухаммеду стали відомі перші записи Корану. На честь святкування Рамадан віруючі мусульмани дотримуються правил найсуворішого посту. Протягом 30-ти днів (час, який триває Рамадан) мусульманам заборонено віддаватися принад звичайного земного життя. Зокрема, слід різко обмежити себе у вживанні звичайної їжі, не рекомендується віддаватися плотським утіхам в світлий час доби, а також діє сувора заборона на вживання спиртовмісних напоїв.

Якого числа починається Ураза Байрам

Історія свята другого за значенням і величчю – Ураза Байрам також йде в далекі часи. Після завершення найсуворішого посту віруючі мусульмани можуть віддатися радості і звичкам звичайного земного життя. Тривалість святкового торжества триває повних три дні. Але, для того, щоб почати зустріч важливої події, необхідно ретельно підготуватися.Приблизно за 4 дати до початку великої події домогосподарки починають ретельну підготовку власного житла до святкування великої події. Обов’язково проводиться генеральне прибирання приміщень, де проживають люди. Придворові споруди і територія біля житлового будинку також ретельно забирається від сміття і різних непотрібних речей. Крім цього, обов’язково чиститься і миється вся домашня худоба.

Після того, як прибирання придворових і всіх житлових приміщень, а також чистка домашньої худоби завершена, мусульмани починають приймати власні водні процедури. Митися необхідно ретельно і довго, після всіх досконалих банних процедур люди надягають чисті і зручні одягу. Жінки прикрашають себе за допомогою косметики, чоловіки прикрашаються і голяться, маленьким діточкам заплітаються красиві зачіски.

Увечері перед пришестям святкової події, господині готують свої смачні страви, бажано ті, які безпосередньо пов’язані з традиціями свята. Після приготування дітлахи йдуть в гості до родичів, підносять в якості дару східні страви, а натомість отримують аналогічні презенти.

В цей же вечір, безпосередньо перед самим початком торжества, мусульмани готують для всіх родичів і всіх близьких знайомих приємні подарунки.

Ураза Байрам в 2020

Дата свята Ураза Байрам в 2022 році пов’язана і з ретельним оздобленням свого житла.

Що ще дуже важливо зробити перед приходом знаменної дати, так це пробачити всі душевні образи один одному. Люди, які відчувають за собою в чомусь провину, обов’язково повинні попросити щирого вибачення. Необхідно повністю очистити душу від всіх негативних факторів і неприємних думок, щоб зустріти свято в чистим і світлим серцем.Традиції святкування

Ураза Байрам в 2020

Багато мусульман заздалегідь знають, якого числа Ураза Байрам 2022 року, так як на цей день намічається велике і святковий бенкет.

Традиції святкування дуже цікаві і мають глибокий сенс, головний обряд стосується того, що в цей святковий день віруючим мусульманам категорично заборонено працювати. У зв’язку з такими обставинами, багато ісламських великих держав проголошують цей період неробочим днем. Росія також не відійшла від цих традицій, тому в таких республіках, як Башкортостан, Північний Кавказ і Татарстан свято також буде офіційним вихідним.

З самого раннього ранку мусульмани прокидаються, надягають чисті і красиві одягу, зустрічають один одного привітними промовами і оговтуються в мечеть на священну службу. До сходу сонця в мечеті проводиться священне читання молитов, на якомуприсутні, в основному, тільки чоловіки. Женіни ж в цей час повинні перебувати вдома і готувати святкові частування.

Якого числа починається Ураза Байрам в 2022 році

Коли Ураза Байрам в 2022 році починається, а чоловіки повертаються до священних місць, жінки накривають на стіл приготовані смачні страви, домочадці сідають за стіл і їдять. У цей день прийнято запрошувати в гості гостей, а також пригощати всіх оточуючих смаколиками і дарувати приємні подарунки.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.