UKRjizn.com
Image default
ПрогнозФінанси

Якою буде курс євро в Україні в 2020 році?

З достовірних джерел стало відомо, якою буде курс євро в Україні в 2020 році. Згідно з прогнозами, він буде підвищуватися, як і в попередніх роках. Передбачувані дані достовірні на 80%, тому завжди є надія на те, що він зменшиться або залишиться на рівні 2019 року.

курс євро

Точний прогноз курсу євро в Україні на 2020 рік

У першій половині року Євро підніметься незначно. Зростання курсу стане помітним ближче до липня. Прогноз курсу євро в Україні стверджує, що він буде перебувати в діапазоні 1,15-1,25 Євро за долар. Вартість валюти на чорному ринку дорожче, ніж в банках, що пов’язано з усвідомленим завищенням Євро.

На питання підвищиться або знизиться курс євро в Україні в 2020 році, можна відповісти тільки прогнозами. Ніхто зі стовідсотковою впевненістю не скаже, як поведе себе валюта. України сподівається, що разом зі стабілізацією економічної та політичної ситуації в країні ближче до 2022 року граничний рівень валюти зменшиться до 1,05 Євро за долар. Головною причиною зміцнення євро стане відтік капіталу з країн, що розвиваються в Америку.

Вплив політичної обстановки на курс Євро в 2020 році

Прогнозування зростання валюти на внутрішньому ринку багато в чому залежить від політичної обстановки в державі. Якщо РФ перестане втручатися в хід військових дій на східній частині України, проблема з ОРДЛО вирішиться швидко, і територія повернеться до складу країни. Поряд з цим, борг перед Міжнародним валютним фондом перестане рости.

Країна зможе забезпечувати себе сама. Сьогодні реальність показує, що борг перед ЄС не зменшується, а збільшується, що не впливає на стабільність Євро. Різкі сплески чинять негативний вплив на економічні відносини країни з іншими країнами. Відсутність миру між Україною і Росією призведе до зростання і негативних коливань валюти, що не вигідно кожній зі сторін.

 євро

Фактори коливань курсу євро

Щоб самостійно розібратися з позицією курсу євро на світовому і внутрішньому ринку, досить ознайомитися з факторами, що надають прямий вплив на коливання курсу.

Положення України на світовому ринку. Україна представлена розвиненим сільськогосподарським і промисловим сектором. Експорт металургійної та аграрної продукції є прямим підтвердженням зазначеному факту. Цінова нестабільність, що спостерігається сьогодні негативно позначається на національній валюті.

Продовження військового конфлікту в східній частині України. Перед обранням нового президента ситуація між центральною і східною частиною країни носила заморожений характер. Перші місяці президентства Зеленського показали, що конфлікт може вирішитися в 2020 або в 2021 році. РФ і Україна готові вирішити конфлікт мирним шляхом, підтвердженням чому є передача великої кількості полонених у вересні 2019 року. Вирішення питання мирним шляхом дозволить залучити в країну інвесторів.

Подальші відносини між Євросоюзом і Україною. Сьогодні дві сторони тісно співпрацюють. Євросоюз, головний партнер України є гарантом залучення інвестиційних проектів і нормалізації економічної ситуації в країні.

зарплата в евро

Тенденції розвитку фінансового ринку. Політика США завжди відрізнялася жорстокістю. Для її президента головне, щоб Америка була лідером у всіх сегментах ринку. Трамп розуміє, що досягнення максимуму можливе за умови зміцнення долара і ослаблення іншої валюти. Тому негативний тиск американців стало помітно в інших країнах.

Вивчення зазначених факторів змушує зрозуміти, що буде з курсом євро в 2020 році і в найближчому майбутньому. Всім ясно, що без підтримки Євросоюзу і США Україну чекає дефолт. Тому не варто дивуватися підвищенню курсу євро в майбутньому році.

Проблеми валютного ринку України

Великий борг перед МВФ є головною проблемою країни. Виплатити такі кошти в 2019 і в 2020 році неможливо, оскільки таких грошей в державній скарбниці немає. Ситуація, що склалася знижує зацікавленість інвесторів, мінімізує надходження капіталу. Слід розуміти, що безрезультатне фінансування нікого не цікавить. Тому зростання боргу перед Євросоюзом призведе до відтоку інвесторів

Реструктуризація боргу є єдиним порятунком для України. Крім цього, у країни є інші проблеми:

  • стрімке зростання інфляції – прогнозні дані показують, що на кінець 2019 року вона як і раніше перевищує 10%, внаслідок чого національна валюта дешевшає, а євро дорожчає;
  • стихійні коливання валюти – відсутність стабільності призводить до різкого зниження валюти, що призводить до паніки і знецінення гривні;
  • відсутність довіри до національної валюти – при проведенні валютних операцій гривня давно не береться до уваги;
  • відсутність правильної валютної політики – в країні немає законодавчо визначених програм і механізмів, здатних зробити національну валюту що популяризувалася, тому в курсі долара і Євро відзначається зростання.

Вивчення проблем та факторів, що впливають на курс валюти, дозволять зробити певні висновки і вирішити, чи варто запасатися Євро в 2020 році.

Зарплата бюджетников в 2020 году

Резюме

У 2020 році, як і в попередніх, очікується незначне зростання Євро. Це підтверджують множинні проблеми країни і ставлення українців до національної валюти. Чи варто купувати Євро в 2020 році, залежить від наявності досвіду фінансиста і вміння правильно робити прогнози.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.