UKRjizn.com
Image default
Прогноз погоди

Якою буде погода взимку в 2022 році?

Багато жителів України, особливо діти, люблять зимову пору. Хто з дітлахів не любить покататися на санках, лижах, ковзанах, зліпити сніговика, пограти в сніжки? Єдина можлива перешкода-погодні умови. Ще кілька років тому в Україні були суворі зими, з сильними морозами, хуртовинами, снігом по коліна. Зараз через глобальне потепління часті гості зими-болото, сльота, невеликі морози.

Заснеженная гроздь рябины

Щоб заздалегідь спланувати свою відпустку, визначитися, куди поїхати відпочивати, бажано заздалегідь дізнатися, які будуть погодні умови. Тому всіх цікавить прогноз погоди взимку в 2022 році.

Зима 2022: загальні характеристики

Відповідь на питання, яка буде погода взимку в 2022 році, відповіли синоптики. За їх словами, зима буде спокійною, без сильних морозів.

В повітрі буде триматися стабільна температурі, без зайвих стрибків. Великих опадів очікувати не варто, тим не менш, снігу випаде достатньо, щоб діти змогли пограти в свої улюблені зимові ігри, а дорослі змогли відпочити в горах на лижах, покататися на снігоходах.

Погода в різних регіонах країни буде майже однаковою, сильних зміни в погодних умовах не буде.

Ще рік тому відомий синоптик Леонід Горбань дав приблизний прогноз погоди на три роки вперед. У ньому говорилося, що в двадцятому році очікуються сильні морози, сильні снігопади, зима триватиме до середини березня, сильні морози можуть початися вже в середині осені.

Прогнози експертів різняться. Передбачити на сто відсотків, яка буде погода взимку 2022, складно. Можна також подивитися народні прикмети, які допоможуть визначити, яка буде погода взимку в 2022 році.

Визначення прогнозу погоди за народними прикметами

Ще з давніх часів люди прогнозували погоду, спираючись на народні прикмети. Деякі з них збереглися досі.

Зимняя пурга

Люди визначають, яка буде погода, по:

 • волохатим чорно-рудим гусеницям-якщо руда частина тіла вже, ніж чорна, зима буде суворою, сніжною;
 • хутра тварин-якщо тварини поростають густим, щільним хутром-це до суворої зими;
 • приготуванню тварин до зими-якщо білки, птахи, несуть в свої гнізда, годівниці, дупла велика кількість припасів, значить, вони готуються не до кращих погодних зимових умов;
 • шкаралупі жолудя – якщо у жолудів щільна, груба шкаралупа, зима буде морозною;
 • гніздам бджіл-якщо бджоли, оси, джмелі, Шершні будують гнізда занадто високо, взимку очікуються високі замети;
 • переліт птахів-якщо перелітні птахи залишають краї раніше, ніж належить, значить, зима настане набагато раніше звичайного;
 • сосновим шишкам – чим більше їм крупніше шишки, тим зима буде суворою;
 • листя-листя дерев забарвлюються в яскравий, насичений колір до суворої зими і холодів;
 • зіркам – якщо на небі зірки світять яскравіше звичайного, найближчим часом будуть морози.

Ці, багато інших прикмети допомагали людям у всі часи передбачити погоду, настання природних явищ. Цими прикметами, незважаючи на появу сучасних технологій, Гідрометцентрів, деякі старожили тривають користуватися досі.

Прогноз погоди 2022 по місяцях

Для того щоб було легше орієнтуватися в погоді взимку в 2022 році, синоптики розподілили прогноз по місяцях:

 • грудень;
 • січень;
 • лютий.

На питання, яка буде погода в грудні, синоптики відповіли наступним чином.

У перші дні місяця очікується невеликий сніг. У південній частині України будуть дути сильні вітри, дощі. В кінці місяця, перед зимовими святами, зима вступить в силу. У двадцятих числах можна очікувати зниження температури повітря, снігопади.

У деяких областях країни синоптики прогнозують невелике потепління, яке може призвести до сльоти. Найбільша температура повітря в грудні – +3 градуси вище нуля, найнижча – -2 градуси нижче нуля.

Заснеженный парк

Прогноз погоди в січні буде майже такою ж, як у грудні. різких стрибків температури не очікується, похолодання у вигляді сильних морозів прийдуть перед святом Хрещення, холоди протримаються десять днів, після чого очікується потепління. Найвища температура повітря за весь місяць – вісім градусів вище нуля, найменша – -5 градусів нижче нуля.

Погода в лютому буде мінливою, жителям країни варто запастися як теплими речами, так і непромокальними, гумовими чобітьми.

У перші дні місяця очікується потепління, буде відлига, сльота. В середині місяця підуть рясні опади, очікуються сильні морози. В цей час необхідно бути дуже обережними, оскільки синоптики прогнозують ожеледь.

Кінець лютого ознаменується сильними снігопадами, великими заметами. Така мінлива погода протримається до середини березня. Весна в двадцятому році настане пізно, потепління варто очікувати в середині квітня. Літо не буде теплим, не жарким, жарким буде останній літній місяць, серпень.

Погода в лютому буде мінливою, жителям країни варто запастися як теплими речами, так і непромокальними, гумовими чобітьми. У перші дні місяця очікується потепління, буде відлига, сльота. В середині місяця підуть рясні опади, очікуються сильні морози. В цей час необхідно бути дуже обережними, оскільки синоптики прогнозують ожеледь.

Кінець лютого ознаменується сильними снігопадами, великими заметами. Така мінлива погода протримається до середини березня. Весна в двадцятому році настане пізно, потепління варто очікувати в середині квітня. Літо не буде теплим, не жарким, жарким буде останній літній місяць, серпень.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.