UKRjizn.com
Image default
Спорт

Юнацькі Олімпійські ігри 2020 року

Спорт завжди вважався об’єднуючою силою для всіх народів і країн, ще з часів створення перших змагань в Греції. При сучасних технічних умовах проводити Олімпійські ігри стало цікавіше і видовищніше. Що стосується зимової зустрічі юних спортсменів, яка пройде в 2020 році в Швейцарії, її програма і спадщина вражають.

Талисман юношеских олимпийских игр

До участі допущені юнаки та дівчата віком від 14 до 18 років. Пройдуть юнацькі ігри в період з 10 по 19 січня. Очікуване число країн учасників прирівнюється до 70. Попередня зустріч юнацтва була проведена в Ліллехамері, Норвегія.

Де пройдуть Юнацькі Олімпійські ігри 2020?

Вибирати країну, яка приймає змагання, покликаний спеціально призначена людина. Зокрема, вибір господаря зимових ігор 2020 р. закріплений за Ж. Рогге, екс-главою МОК. Затвердження цієї кандидатури відбулося в 2007 році, на засіданні комітету в Гватемалі. Найперший юнацький турнір пройшов в Австрії, в місті Інсбруку.

Далі приймаючою стороною виступала Лозанна, яка в результаті і стала переможцем. Тоді в процесі голосування румунський ” Брашов програв швейцарським суперникам лише на 61 голос. На тій знаковій нараді розглядалася заявка і російського Сочі, а також у боротьбі брали участь Лейк-Плесід із США і болгарська Софія.

Флаг олимпийских игр

Зазначимо, що Лозанна ніколи не приймала Олімпійські ігри перш, зате у цього містечка є гігантський досвід проведення чемпіонатів світового рівня. Тут зустрічались футболісти в 1954 році, фігуристи взагалі з’їжджалися сюди тричі (1992, 1997 і 2002), а в 1997 році проводилася першість планети серед гімнастів.

Формат юнацьких ігор

Ключове завдання юнацьких Олімпійських ігор в 2020 році – поширювати бажання вести здоровий спосіб життя, сприяти оздоровленню громадян з юних років.

Підростаюче покоління має спостерігати за стараннями світових держав, долучатися до загальної ідеї фізичного здоров’я. Олімпійський рух являє собою міжнародну цінність, тому так важливо розвивати і підтримувати.

Юноши на олимпиаде

Велика частина нинішніх юніорів з часом з’являється на дорослих Олімпіадах, продовжуючи спортивну кар’єру з великими амбіціями. Формат і рівень організації зимових юнацьких змагань максимально близько скопійований з цієї Олімпіади.

Першим етапом ігор стане Відкриття (10 січня 2020 року), поставлене, як видовищне шоу, барвиста церемонія з продуманим сценарієм.

Представники делегацій з усіх країн пройдуть перед великою кількістю глядачів, демонструючи свої костюми, прапори і дружній настрій. Після урочистого відкриття пройдуть семінари, разічні майстер-класи, а також зустрічі з атлетами високого рівня.

Безумовно, після всіх змагань буде проходити і церемонія закриття, покликана виділити кращих спортсменів. Оскільки місцем зустрічі на зимових іграх обрана Лозанна, Олімпіада в 2020 році, доповниться природними красотами.

Альпійська зона і її околиці, береги Женевського озера і французький Джюра – прекрасні місця, доступні для відвідування. Університетський центр Лозанни зроблений кластером олімпійського села.

Для розведення заїздів, щоб спортсмени не влаштували стовпотворіння, процедуру зроблять поетапної. На кожному заїзному періоді в селі олімпійці будуть з’являтися по 1800 осіб.

Безпосередньо в головному місті Олімпійських ігор зустрінуться хокеїсти, ковзанярі, фігуристи. Керлінг зарезервований в місті Шампері, в Лейсіні – Гірські лижі, Вілларі – фрістайл і сноуборд, Ле Діаблере – скі-альпінізм. Всі ці населені пункти і бази розташовуються в гірському альпійському масиві. Біатлон, а також лижне двоборство і стрибки з трампліну пройдуть в Де Русс. Санний спорт, бобслей і скелетон – Санкт Моріц.

Програма змагань з видів спорту

Зимові змагання приготували для юнаків і дівчат понад 80 комплектів нагород, і ця цифра на 11 пунктів перевищує турнір минулого періоду. Раніше відповідність «дорослим» Олімпійським іграм доводилося до абсолюту, і всі дисципліни повністю збігалися з звичними всьому співтовариству.

Обов’язковими для введення в програму вважалися гірські лижі, бобслей, фігурне катання, ковзани, шорт-трек, скелетон та інші. Щоб забезпечити гендерну рівноправність між учасниками, комітет Олімпіади вніс корективи в список змагань 2020 р.

У результаті з’явилися жіночі види спорту, а також інноваційні спортивні ігри, які представляють інтерес саме для молоді. У цей список входять бігові та Гірські лижі, скі-альпінізм.

Для виявлення переможців проведуть естафетні перегони, спринт та особисті забіги та заїзди. Програма санного спорту виявить жіночі пари, а двоборстві отримає окремий жіночий залік.

Шанувальники спорту зможуть насолодитися неординарним змішаним хокейним турніром, в якому з’являться учасники 3*3, грали в 2004 і 2005 роках. Схема гри буде круговою, а кожен хокейний колектив включить по двоє воротарів і 11 гравців в поле. Ті команди, які зіграють краще суперників, вийдуть в плей-офф, і будуть боротися за престижні медалі.

Класичний турнір з хокею включить в боротьбу 6 команд, відібраних після проведення юніорських першостей. Тільки колективи з найвищими показниками отримають запрошення на зимові Олімпійські ігри.

Участь Росії

Що стосується російських юніорів, вони мають досить високі шанси на отримання найвищих олімпійських нагород. Як показує досвід минулих сезонів, для загальнокомандного заліку є всі посили стати блискучим.

Коли росіяни брали участь у юнацьких змаганнях у 2012 році в Інсбруку, команда посіла 5 сходинку серед конкурентів. Тоді спортсмени взяли 7 бронзових медалей, 4 срібних і 5 золотих. 

При цьому, загальна кількість нагород, що дорівнює 16, було менше, ніж у німців всього на 1 медаль. Минуло 4 роки, і ось вже в 2016 – му, в Норвегії, спортсмени з РФ увійшли в призерську трійку, завоювавши 9 бронзових, 8 срібних і 7 золотих медалей. Загальна кількість нагород в той період взагалі не мало гідних суперників.

Організація турніру

Питання залишення спадщини для нових господарів Олімпійських ігор організатори продумали вкрай ретельно. Були зведені нові студентські гуртожитки, які подарували 1200 житлових місць. Також зведення будівель торкнулося тренувальні бази і стадіони.

Чудовим прикрасою для міста покликаний стати льодовий каток, розрахований майже на 10000 глядачів! Після закриття турніру, на такому шикарному майданчику зможуть проводити тренування ковзанярі і фігуристи.

Юність-прекрасний час, заповнений амбітними цілями і завищеними вимогами до себе. Тим більше здорово, що для юнаків і дівчат організовані власні ігри, так сильно схожі на звичну Олімпіаду для більш старшого покоління.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.