UKRjizn.com
Image default
Услуги

За якими критеріями обрати ідеальний куточок споживача?

Призначення куточка покупця – інформування тих, хто прагне придбати товари чи послуги, про права й можливість їхнього захисту. Та крім того, це – важлива складова інтер’єру крамниці чи офісу фірми, що знаходиться на видному місці. Купити куток споживача – відповідальна справа, що вимагає чіткого розуміння того, як використовувати цей стенд із користю для постачальника продукції чи послуг.

Важливим, але не єдиним критерієм вибору в цьому разі слугує оптимальне співвідношення якості інформаційного стенда та його ціни. Лідери виробництва, зокрема фірма «Стенд.Ua», прагнуть, щоб замовники отримали товари найвищої якості без переплат.

Також на етапі замовлення покупцеві потрібно вирішити, який матеріал для стенда для нього кращий. ДВП відрізняється екологічністю й демократичними цінами. Для пластику характерний довгий термін використання та його успішна протидія сирості, прямим сонячним променям тощо.

Варто наперед визначитись із матеріалами, які будуть розміщені на інфо-майданчику, та уявляти, як їх краще розташувати. Це допоможе обрати оптимальний розмір стенду й кількість пластикових кишень, закріплених на ньому.

Які переваги стендів із каталогу?

При замовленні на сайті «Склад стендів» кожен покупець має змогу:

  1. Обрати потрібний стенд із каталогу;
  2. Внести зміни в дизайн чи розмір певної позиції товару;
  3. Замовити куточок споживача за власноруч наданим макетом. Так можна додати власний логотип, тематичні зображення.

У всіх випадках замовник отримає товар найвищої якості, виготовлений у мінімальний термін.

При цьому на користь продукції з каталогу свідчить широкий вибір та професійно створений дизайн. За потреби також можна придбати додаткові пластикові кишені та двосторонній скотч. Можна обговорити розмір, враховуючи площу, яку покупець відводить під цей стенд. Зокрема, замовити стенд-книжку з рухомими сторінками-кишенями.

На що варто зважати при індивідуальному замовленні?

При індивідуальному замовленні такий інформаційний куток можна оформити з використанням корпоративних кольорів, логотипу й назви фірми тощо. Можна експериментувати з його розміром, формою, розміщенням кишень і заголовків. Такий стенд завжди буде гармоніювати з іншими інформаційними матеріалами, розміщеними в офісі.

Перед наданням робочого макету варто уточнити вимоги до його параметрів у менеджера фірми й проконсультуватися з ним.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.