UKRjizn.com
Image default
Зарплата

Зарплата прикордонника України в 2021 році

Бюджет України на наступний рік знаходиться в сирому вигляді. Розгляд документа почнеться ближче до осені. Прийняття – до грудня цього року. Тому, робити висновки про підвищення виплат і якими будуть зарплати прикордонників України 2021 рано. На сьогоднішній день пропонуємо ознайомитися з попередньою інформацією, яка може мати сенс.

зарплати прикордонників

Загальна інформація про грошове забезпечення прикордонника 2020-2021 року

З моменту проведення військових операцій у південно-східній частині України повага до військовослужбовців, у тому числі і прикордонників, підвищилася. Дохідна частина бюджету Збройних сил на 2020 рік була збільшена. Урядом були виділені кошти на оновлення техніки, інформаційної бази, вдосконалення рівня професіоналізму та підвищення грошового забезпечення. Останні новини Про індексацію зарплати прикордонникам України показали, що з 2014 року зарплата військових змінювалася кілька разів.

Перші кардинальні зміни відбулися на початку військових дій. Надалі підвищення зарплати прикордонника в Україні проводилося зі зміною мінімального прожиткового мінімуму або проведенням індексації. Остання проводилася кілька разів, що було пов’язано з різким зростанням цін на соціально значиму групу товарів. Не виключено, що до кінця року індексація буде проведена як мінімум 2 рази.

Складна ситуація з коронавірусом спровокувала призупинення діяльності деяких підприємств, що негативно позначилося на оподаткуванні та вартості продуктів харчування. На сьогоднішній день ціна на соціалку знаходяться на межі граничного рівня. Якщо вони його перевищать про це стане відомо від управління статистики. Зарплата сучасного прикордонника складе з таких складових:

  • оклад-розмір грошової винагороди залежить від військового звання та стажу;
  • надбавки-нараховуються по-різному, що залежить від місця служби, серйозності виконання завдання, ризику для життя, ненормованого робочого дня, кількості нагород.

При нарахуванні зарплати враховується кожен показник. З цих причин Сучасні прикордонники прагнуть вдосконалюватися, вчитися і просуватися по кар’єрних сходах. Загальний відсоток додаткових нарахувань до основного окладу становить 33%.

Зарплати контрактників

Зарплата прикордонника України 2021

Отримувати високу грошову допомогу в 2021 році може кожен військовослужбовець. Домогтися цього можна за допомогою якісного виконання обов’язків і завдань керівника, підвищення рівня Військової підготовки, вдосконалення знань. За попередньою інформацією зарплата прикордонника України 2021 буде такою:

  • на високу заробітну плату можуть розраховувати прикордонники та особи, які проходять службу на передовій або мають високе звання;
  • солдат, який уклав контракт і є танкістом в 2021 році може розраховувати на зарплату не нижче 11670 грн.;
  • медик або волонтер, який працює на передовій, в безпосередній небезпеці буде отримувати не менше 16100 грн.;
  • зарплата солдатів, які віддають військовий борг в зоні АТО складе 20-24 тис.грн.;
  • найвища зарплата як і раніше залишається у моряків і військових льотчиків: в наступаючому році вона може досягти уровня19-23 тис.грн.

Зіставивши інформацію 2020 і 2021 року можна прийти до висновків, що грошове забезпечення збільшиться приблизно на 65%. Таким чином уряд і президент намагається збільшити армію. Перевага буде віддаватися молоді та особам, які мають бойовий досвід. До кінця 2021 року планується, що ряди Збройних сил будуть збільшені по максимуму в порівнянні з 2013 роком. Щодо зміни дохідної частини питання залишається відкритим.

Головною перешкодою для перегляду дохідної частини військовослужбовців є відсутність грошових коштів у державній скарбниці через епідемію коронавірусу і політичні негаразди.
Інформація про точні цифри стане відома ближче до грудня 2020 року.

На сьогоднішній день Міністерство зробило все можливе, щоб грошові надходження були переглянуті в бік військових.

військовий збір нове

Чи буде скорочення в 2021 році?

Питання скорочення військовослужбовців піднімається щорічно. Наступаючий 2021 рік не став винятком. Військові впевнені, що в світлі зміни грошового забезпечення багато солдатів можуть прийняти статус «безробітного». Що робити людям, які залишилися без роботи, якщо крім військової служби вони нічого не вміють робити.

Компетентні особи Міністерства оборони заявило, що скорочення прикордонників у 2021 році в Україні не буде. Причина того криється в цілях уряду і України в цілому. Головним завданням країни є зміцнення обороноздатності, захист цілісності і непорушності кордонів. Тому, побоюватися скорочення не варто. Єдиним нововведенням може стати обов’язкове вдосконалення навичок і знань, підвищення рівня кваліфікації. Відмова в участі в заходах може привести до зниження на посаді і зменшення і зарплати. Уряд зробив все можливе, щоб солдат розвивався і ріс кар’єрно.

Як розрахувати зарплату прикордонника самостійно?

Цікавитеся, якою буде зарплата прикордонника в 2021 році, пропонуємо скористатися можливістю розрахунку грошового забезпечення самостійно. Зробити це можна завдяки тематичним сайтам і форумах в інтернет-ресурсах.

Для проведення розрахунків не обов’язково залучати бухгалтера.

Важливо володіти інформацією, необхідною для заповнення осередків. Чим точніше будуть Казани дані, тим точніше вийде вихідний результат. При виникненні питань військовослужбовець незалежно від роду військ може задати питання і отримати відповідь по гарячій лінії.

Резюме

Наступного року прикордонників та інші війська очікують позитивні зміни. Головним з них є збільшення грошового забезпечення. Наскільки виросте зарплата залежить від звання, стажу, місця служби та інших факторів. Якщо таке станеться, переживати за скорочення не варто. Уряд зацікавлений у кожному військовому. З цих причин на службі залишаться всі без винятку.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.