UKRjizn.com
Image default
Зарплата

Зарплати залізничникам України у 2021 році

Робота в компанії “Укразалізниця” по праву вважається почесною і престижною, але разом з тим вимотує, складною і в деяких ситуаціях – малооплачуваною. “Залізниця”, так само як і кожна галузь в країні, особливо на ній позначилася ситуація з короновірусом, карантином і обмеженням всіх шляхів сполучення. Криза в цій галузі сприяє підвищенню оплати за проїзд, щоб забезпечити мінімальні потужності і гідну заробітну плату працівникам.

Разом з цим ситуація залишається так само напруженою, виправити її може уряд, направивши додаткове фінансування. Всі проблеми цієї галузі в Україні в основному пов’язані з недостатнім бюджетом, зростанням цін на паливо, низькою заробітною платою працівників. Це питання, які цікавлять працівників, а також коли залізничникам підвищать зарплату в Україні 2021?

Нові реформи від нової влади

Кожна нова влада обіцяє українцям поліпшення, комфорт і високі зарплати. Оновлений склад “слуг народу” часто заявляє, що незабаром ситуація на залізниці зміниться:

  • пройде підвищення зарплати залізничникам в Україні;
  • оновиться транспортний парк;
  • буде проведена перекваліфікація співробітників і багато іншого.

Саме за рахунок цих заяв, зараз залізничники часто задаються питанням, коли підвищать заробітну плату і як буде нараховуватися індексація?

Нова реформа включає в себе кардинальні зміни в роботі всієї служби, а саме:

1. Повне виключення корупції, якій піддається вся система роботи залізниці. Це допоможе чесним і порядним підрядникам брати участь в тендерах, гроші на які зараз йдуть не в ті руки.

2. Буде підвищена заробітна плата залізничникам у відповідність з переглянутою тарифною сіткою, а також проведена індексація

3. Для поліпшення якості обслуговування пасажирів та умов роботи залізничників буде проведено повне оновлення техніки, модернізація робочих інструментів.

4. У новій реформі шляхів сполучення особлива увага приділятиметься безпеці працівників та пасажирів.

Важливо! Важливо, що не так давно була скасована планова реалізація на міжміських рейсах, яка сильно «била по кишені» залізничників. Співробітники зобов’язані були реалізовувати продукцію в салонах у відповідність запропонованого керівництвом плану. Всі недостачі і недоробки необхідно було оплачувати самостійно. Це правило було скасовано, і тепер залізничники можуть працювати і чесно виконувати свої службові обов’язки.

УЗ

Налагоджуючи роботу “Укрзалізниці” напевно будуть проводитися звільнення, це дозволить звільнити зарплатний фонд і виключити нечистих на руку співробітників.

Цікаво! В цілому в Україні заробітна плата на всій залізничній сітці рівна, але є деякі відмінності, наприклад найбільша різниця між доходом регіональних філій і середнім заробітком в таких областях, як:

* Вінницька-39%;

* Івано-Франківська-40%;

* Луганська-45%;

* Херсонська-46.

Максимально низька заробітна плата у залізничників, які працюють в таких областях, як:

  • Дніпропетровський;
  • Запорізький.

Найбільший дохід отримую працівники Київської залізниці, їх з\п більше, ніж у колег на 20%.

Цікаво! Найвищий рівень заробітку спостерігається в таких професіях, як машиніст і помічник машиніста, особі ті які працюють на далеких вантажних складах. Також гідний дохід забезпечений співробітника швидкісних пасажирських поїздів, локомотивів, швидкість яких перевищує 100 км\ч.не обділені грошима машиністи, які працюють понаднормово, у вихідні та знаменні дні. Отримують гідну надбавку за суміщення, ті машиністи, які залишилися без напарника.

Індексація зарплати залізничника

Останні новини Про індексацію зарплати залізничників України, які оприлюднив уряд повідомляють, що в бюджеті нового року закладено підвищення окладу залізничників, а також індексація. Важливо, що в новому плані є стаття фінансування для оновлення “автопарку” , а також для:

  • Заміни старих складів пасажирських і ремонтних.
  • Оновлення старих шляхів.

Важливо, що уряду в новому році буде поставлено завдання профінансувати молодих співробітників, щоб виключити витік молодих і досвідчених кадрів.

Важливо! За офіційними даними, минулого року середня заробітна плата «шляхійця» склала не більше 10000 гривень. Багатьом може здатися, що це висока цифра, але вона приваблива тільки для працівників інших сфер діяльності. Але, з урахуванням тяжкості, складності та умов роботи-це низька заробітна плата.

З урахуванням підняття цін цього року, зарплата залізничника України 2021-стає ще менше, її просто не вистачить на оплату продуктів і комунальних платежів.

За інформацією від Міністерства фінансів на 2021 рік закладено в бюджеті підвищення доходу та індексація, але наскільки в повному обсязі це буде виконано залишається тільки дивитися. Конкретні терміни і суми підвищення поки не озвучується, але йдеться що на все підвищення держава виділить кілька мільярдів гривень.
Сьогодні в залізничній компанії склалася важка ситуація, і цьому є цілком логічне пояснення. Прості співробітники намагаються домогтися рівних зарплат, особливо коли вони дізналися, скільки отримують генеральні директори «Укрзалізниці» і який рівень заробітку у компанії в цілому.

Це викликало невдоволення робітників і справжні бунти всередині компанії, що спровокувало скасування деяких рейсів, скорочення залізничників в 2021 році в Україні і зекономлений фонд пустити на невелике підвищення окладів. Залишається лише сподіватися, що в 2021 році глава компанії знайде необхідні ресурси і сили, щоб допомога працівникам і привести систему роботи шляхів сполучення в порядок. Необхідний час щоб викорінити корупцію, забезпечити прозорість всіх угод і контролю витрати ресурсів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.